• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi zene

Az egyik kedvencem a legutóbbi lemezről:
Nem feltételezem,hogy előbbi koppintana utóbbiról,minden esetre nagyon gáz a hasonlóság (utóbbi volt sokkal hamarabb).Ennél már talán csak az a gázabb,hogy honnan ismerem utóbbit.Ne is kérdezzétek,csak valahonnan beugrott. :D
Minden esetre kísérteties a hasonlóság..
Talán az év nyúlása?
 
Biztos Shazam mutatta :) Egyébként a kommentekben is belinkelte valaki. Alter Bridge verzió tényleg elég fain (y)

Kontrázok kicsit keményebbel :)


Itt meg 0:33-nál kéretik kimerevíteni a képet ;)

Elég jó muzsika,talán egy fokkal kevesebb grind és zseni lenne!
Én meg azt hittem,hogy Te leszel valamelyik koncerten,azért kell megálltani a videót! :D
 
A napi film topicban már áradoztam egy sort a DARK című sorozatról, és most megfertőzőm ezt a topicot is az egyik betétdallal, mert nagyon bejövős. :)
 
Vártam hogy kicsit beindul, de ez nem következett be :( azért jó zene

Ez csak aláfestő zene egy elég vagány, osztott képernyős jelenethez, ami nekem eléggé katartikus élmény volt a sorozatban. A főcím zenéje az, amiben vannak intenzívebb részek.
 
Istencsászár volt ez az egész album! A mai napig a legnagyobb gagnek tartom, ahogy a Pussy klipjét megjelentették. :)
Nagyon várom, hogy mikor jön tőlük új anyag... már ha lesz egyáltalán.
Igazad van.(y) Én szeretem az összes albumukat, de igazából hármat hallgatok folyamatosan: Rise Rise, Liebe ist für alle da és Rosenrot. Valahogy ezek mindent visznek. A Pussy klipet csak egyszer tudták eredetiben leadni Németországban, betegre röhögtem magam azon a cirkuszon ami ment utána.:LOL::LOL: Várok valamit még én is Tőlük ,de szerintem a Párizsi koncert DVD-vel valami lezárúlt.:(
 
Back
Oldal tetejére