• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi zene

Nagyon sok coverét meghallgattam már, volt köztük dinamikus meg majdnem-tökéletes, de ennyire tűpontosan eddig senki nem játszotta ennek a gitárszólónak a lüktető melódiáit. Úgy tűnik, lehet ezt szinyón is 👍 (vagy a kérdés inkább az, hogy ezt gitáron ugyanilyen kristálytisztán mégis hogy?)

 
Utoljára módosított:
Megint új album.Nem az egyből betlálós,inkább többször hallgatós.De jópár hallgatás után jönnek ki a finomságok,amivel már megint nem csak megugrották a lécüket,de fentebb is tolták megint. <3
 
Megint új album.Nem az egyből betlálós,inkább többször hallgatós.De jópár hallgatás után jönnek ki a finomságok,amivel már megint nem csak megugrották a lécüket,de fentebb is tolták megint. <3

Nem ismertem őket, nekem elsőre is nagyon tetszik! 👍
 
Lehet, hogy lesz némi ellentmondás, deee szerintem ezek mind jobbak, mint az eredeti:

Knockin on Heaven's Door-

Pink Floyd – Another Brick In the Wall -


Britney Spears - Oops!...I Did It Again - :D
 
Nem tudom, rajtam kívül hány sorozatfüggő olvasgat itt, és közülük is hányan látták a Witcher első évadát (nézzétek meg) - na, nekik lesz ez a zene érdekes elsősorban.

 
Back
Oldal tetejére