• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

A White bear azért ennél jóval több! Abszolút fontos dilemma a halálbüntetés-téma is és a szórakoztatóipar elhatalmasodása az emberi erkölcs felett. Anno a The Running Man mutatott még erre nagyon jól rá, a kornak megfelelő akciótöltettel.
Hát igen, a zene :happy: A Black Museum részben is ott van a polcon a White Beares maszk :) Állítólag sok ilyen utalás van a korábbi részekre, párat fel is fedeztem, de most nem jutnak eszembe.
Igen, a krokodilos rész szerintem sem igazán illik a sorba, itt talán az emlékekhez való kizárólagos jog elveszítésére próbáltak súlyt helyezni. Ez részben megvolt már a Entire History of You első évados epizódban is, csak ott még nem emelkedett hatósági szintre a dolog. A tükör megvolt itt is, csak valahogy a történetbe-ágyazás nem sikerült olyan jól, még ha külön-külön jól is működik mindkettő.
 
A White bear azért ennél jóval több! Abszolút fontos dilemma a halálbüntetés-téma is és a szórakoztatóipar elhatalmasodása az emberi erkölcs felett. Anno a The Running Man mutatott még erre nagyon jól rá, a kornak megfelelő akciótöltettel.
Hát igen, a zene :happy: A Black Museum részben is ott van a polcon a White Beares maszk :) Állítólag sok ilyen utalás van a korábbi részekre, párat fel is fedeztem, de most nem jutnak eszembe.
Igen, a krokodilos rész szerintem sem igazán illik a sorba, itt talán az emlékekhez való kizárólagos jog elveszítésére próbáltak súlyt helyezni. Ez részben megvolt már a Entire History of You első évados epizódban is, csak ott még nem emelkedett hatósági szintre a dolog. A tükör megvolt itt is, csak valahogy a történetbe-ágyazás nem sikerült olyan jól, még ha külön-külön jól is működik mindkettő.
Úgy gondoltam a hasonlatot, hogy a végén totál kifordítják a történetet, és onnantól egész más szemszögből érdekes. :) Amolyan jó kis novellás gyomros. :D
 
Aki még nem látta annak ajánlom a The Punisher sorozatot.
Egyenlőre még csak az első évad ment le és a Daredevil 2 . évadában vendégszereplő ez a jelenet is onnan van.
A legjobb hogy itt nem finomkodnak mint más sorozatokban (y)

 
Azoknak az apukáknak (anyukáknak) akik szeretnék egy tanulságos és szórakoztató filmre elvinni a gyerkőcöt, (bár asszem lassan kifut a mozikból) ajánlom a Coco című animációs filmet.
Nálam a 9 és 13 évesnél egyaránt betalált. ;)



https://indavideo.hu/video/Coco_12
Mi is lattuk, nagyon tetszett mindenkinek, a vegen meg en is megkönnyeztem, hiaba na, miota apuka vagyok könnyebben elöntenek az erzelmek.:)
 
Ez elég betegnek tűnik ebből az előzetesből... :D

Ha még nem volt meg, akkor ezt mindenképp kezdjétek el :)

 
Ez is tök jó, már akiben van egy kicsi a gyerekkorból, nekem abszolút AD&D papíralapú RPG flessem volt néha. :)

 
Nincs magyar nyelv még nálunk sem sajnos.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Na akkor másképp kérdem.Tudok én Németbe feliratlzva Netflixen filmet nézni?Van valakinek erről infója?
 
Na akkor másképp kérdem.Tudok én Németbe feliratlzva Netflixen filmet nézni?Van valakinek erről infója?

Német feliratozva biztos Magyar felirattal ott nem tudom, de eleve kevés a magyar felirat. A legegyszerűbb, ha beaktiválod az ingyenes próbahónapot és kipróbálod.
 
Német feliratozva biztos Magyar felirattal ott nem tudom, de eleve kevés a magyar felirat. A legegyszerűbb, ha beaktiválod az ingyenes próbahónapot és kipróbálod.
Sajna nem sikerült!Azt csak Magyarba lehet!De hátha van valami kis kapu!
 
Back
Oldal tetejére