• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

MrKuglóf

Főkertész
Sziasztok!

Amikor ránézek az off-topikra a zene, képek, videók stb. mellett mindig hiányoltam a filmeket. Hát gondoltam nyissunk egy témát nekik. :)
Jöhet minden ami aktuális, vagy esetleg régebbi kedvenc!

Nagy filmkedvelő és téma nyitó lévén kezdeném.
Csak hogy a növényeknél maradjunk Az Esemény című film jutott eszembe először. Láttam már jobbat is, de ha már növények... Aki látta tudja miért mondom, de a poént nem akarom lelőni, hátha meg akarja nézni valaki.
The Happening (2008) - IMDb

Eddig úgy néz ki örök kedvenc számomra Cristopher Nolantől a The Dark Knight! Óriási film! (csak is eredeti nyelven)Nem mondom meg hányszor láttam... :)
The Dark Knight (2008) - IMDb Sajnos a Rises nem ütött akkorát, de azért az se volt semmi.

A mostani aktuális kedvencem Tarantinótól a Django elszabadul. Hatalmas film lett! Gyönyörű kidolgozott, kifinomult részletekkel! Fantasztikus! ;)
Django Unchained (2012) - IMDb
Aki teheti szerintem mindenképpen nézze meg!
 
Most megy a mozikban a Szemfényvesztők (Now you see me). Tegnap megnéztük, nekem tetszett. Eléggé kellett figyelni, hogy ki kicsoda és mikor és hogyan. De jó film :)
 
Helló!
A szemfényvesztőket én is meg szeretném nézni :D

Sajna az előzeteseket munkahelyen nem látom, youtube letiltva :(
 
Ennél nem is jó az előzetes. Egy csomó filmet azzal vágnak töknre, mint pl a ST into darkness esetében is történt... :S
Vasárnap néztük párommal a Superman - Man of Steel-t és az előtt is volt valami előzetes, ami szintén mintapélda volt, hogy hogy kell sz@arrá spoilerezni egy filmet. :S

És, hogy ontopic legyek: Csak nekem tetszett nagyon az Acélember? :) Az első nézhető Superman film volt, szerintem. Persze a régi is alapmű, de az olyan szerethetően gagyi volt, ez meg nagyon badass. Tényleg nem földi léptékű zúzda van benne. :D

És egy másik fil, amit már a bejelentése óta várok az a Pacific rim (Tűzgyűrű magyarul.. remélem örökre a kárhozaté lesz az a fordító, aki ezt kiötölte... :S). Gyerekkorom egyik tudatformáló filmje volt a Robotzsokék, amiben ilyen baromi nagy mechekkel ment a harc:
Ráadásul a rendező Gillermo Del Toro (A faun labirintusa, Hellboy 1-2, stb..) is nagy kedvenc. És a főszereplő Charlie Hunnam pedig a kedvenc sorozatom (Sons of Anarchy) főszereplője. Nálam ez lesz a nyár egyik kihagyhatatlan filmje! :D
 
Nálam a X-men "Farkas" vagy Rozsomák volt nagyon furi. Az még hagyján, hogy Farkasnak hívják a Wolverine-t, de hogy utána csináltak egy részt, amikor Rozsomák pont az ellenfele?
 
Nálam a X-men "Farkas" vagy Rozsomák volt nagyon furi. Az még hagyján, hogy Farkasnak hívják a Wolverine-t, de hogy utána csináltak egy részt, amikor Rozsomák pont az ellenfele?
Őőőőőő, szerintem valamit félreértettél... :)
Szerintem azért lett Farkas, mert a Rozsomákról kb senki nem tudja, hogy mi a fene lehet... :S
Oroszul pl Pocomaxa :D
Az a baj vele, hogy nem a Marvel studióé a joga, ahogy pl ez Pókembernél is baj, mivel mindketten tagjai a Bosszúállóknak (Mindketten benne vannak a szuperkatona projektben (Cap Am, Hulk, Iron Man..) így vagy úgy...). Ráadásul a Marvel tippre jobb filmet készítene a sztoriból, mert az első Wolverine film ultrabrutál gáz volt és ahogy elnézem, az új is méltó utód lesz. :/
 
Őőőőőő, szerintem valamit félreértettél... :)
Szerintem azért lett Farkas, mert a Rozsomákról kb senki nem tudja, hogy mi a fene lehet... :S
Oroszul pl Pocomaxa :D
Az a baj vele, hogy nem a Marvel studióé a joga, ahogy pl ez Pókembernél is baj, mivel mindketten tagjai a Bosszúállóknak (Mindketten benne vannak a szuperkatona projektben (Cap Am, Hulk, Iron Man..) így vagy úgy...). Ráadásul a Marvel tippre jobb filmet készítene a sztoriból, mert az első Wolverine film ultrabrutál gáz volt és ahogy elnézem, az új is méltó utód lesz. :/

Hát ezt tudom, hogy a Rozsomák mifelénk ismeretlen, de akkor is furi :)
 
Back
Oldal tetejére