• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi film

Jopet

Legenda
A White bear azért ennél jóval több! Abszolút fontos dilemma a halálbüntetés-téma is és a szórakoztatóipar elhatalmasodása az emberi erkölcs felett. Anno a The Running Man mutatott még erre nagyon jól rá, a kornak megfelelő akciótöltettel.
Hát igen, a zene :happy: A Black Museum részben is ott van a polcon a White Beares maszk :) Állítólag sok ilyen utalás van a korábbi részekre, párat fel is fedeztem, de most nem jutnak eszembe.
Igen, a krokodilos rész szerintem sem igazán illik a sorba, itt talán az emlékekhez való kizárólagos jog elveszítésére próbáltak súlyt helyezni. Ez részben megvolt már a Entire History of You első évados epizódban is, csak ott még nem emelkedett hatósági szintre a dolog. A tükör megvolt itt is, csak valahogy a történetbe-ágyazás nem sikerült olyan jól, még ha külön-külön jól is működik mindkettő.

Molroth

Legenda
A White bear azért ennél jóval több! Abszolút fontos dilemma a halálbüntetés-téma is és a szórakoztatóipar elhatalmasodása az emberi erkölcs felett. Anno a The Running Man mutatott még erre nagyon jól rá, a kornak megfelelő akciótöltettel.
Hát igen, a zene :happy: A Black Museum részben is ott van a polcon a White Beares maszk :) Állítólag sok ilyen utalás van a korábbi részekre, párat fel is fedeztem, de most nem jutnak eszembe.
Igen, a krokodilos rész szerintem sem igazán illik a sorba, itt talán az emlékekhez való kizárólagos jog elveszítésére próbáltak súlyt helyezni. Ez részben megvolt már a Entire History of You első évados epizódban is, csak ott még nem emelkedett hatósági szintre a dolog. A tükör megvolt itt is, csak valahogy a történetbe-ágyazás nem sikerült olyan jól, még ha külön-külön jól is működik mindkettő.
Úgy gondoltam a hasonlatot, hogy a végén totál kifordítják a történetet, és onnantól egész más szemszögből érdekes. :) Amolyan jó kis novellás gyomros. :D

keszalvo

Legenda
Aki még nem látta annak ajánlom a The Punisher sorozatot.
Egyenlőre még csak az első évad ment le és a Daredevil 2 . évadában vendégszereplő ez a jelenet is onnan van.
A legjobb hogy itt nem finomkodnak mint más sorozatokban (y)

meleagris

Legenda
Azoknak az apukáknak (anyukáknak) akik szeretnék egy tanulságos és szórakoztató filmre elvinni a gyerkőcöt, (bár asszem lassan kifut a mozikból) ajánlom a Coco című animációs filmet.
Nálam a 9 és 13 évesnél egyaránt betalált. ;)

https://indavideo.hu/video/Coco_12
Mi is lattuk, nagyon tetszett mindenkinek, a vegen meg en is megkönnyeztem, hiaba na, miota apuka vagyok könnyebben elöntenek az erzelmek.:)

Nigro

Alapító
Admin
Ez elég betegnek tűnik ebből az előzetesből... :D

Ha még nem volt meg, akkor ezt mindenképp kezdjétek el :)

Etele

Legenda
Ez is tök jó, már akiben van egy kicsi a gyerekkorból, nekem abszolút AD&D papíralapú RPG flessem volt néha. :)

Molroth

Legenda
Na akkor másképp kérdem.Tudok én Németbe feliratlzva Netflixen filmet nézni?Van valakinek erről infója?
Német feliratozva biztos Magyar felirattal ott nem tudom, de eleve kevés a magyar felirat. A legegyszerűbb, ha beaktiválod az ingyenes próbahónapot és kipróbálod.

kuchi

Legenda
Német feliratozva biztos Magyar felirattal ott nem tudom, de eleve kevés a magyar felirat. A legegyszerűbb, ha beaktiválod az ingyenes próbahónapot és kipróbálod.
Sajna nem sikerült!Azt csak Magyarba lehet!De hátha van valami kis kapu!

Oldal tetejére