• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Nano garnélás 30x30x30

Tremmel Máté

Kertész szaki
Sziasztok egy nano garnélás akváriumot tervezek.

Akvárium:30*30*30
Világítás:Chihiros ADA style 30 cm 18w
2800 lumen
Szűrés:Eheim liberty 75 vagy 130
Talaj: Ada Amazónia 3l barna
Táp Talaj:Denerle 6 az 1 ben
Co2: Tropica 60
Stílus : Iwagumi
Kő:Seiru 1.5 kg
Nővény:Monte carlo, papagáj virág és Japán kakuktorma
Lakók :Red cherry vagy hógolyó garnéla


Ez csak egy terv még egyáltalán nem biztos. Nektek mi a véleményetek erről?

Tapatalkkal küldve az én F3111 eszközömről
 
Vagy


Akvárium:35x35 hexagon akvárium
Világítás:Chihiros ADA style 35 cm hosszú
Szűrés : Atman hf 600
Talaj : Ada Amazónia 3l denerle 6az 1 ben
Stílus:Nature
Dekoráció: fák és kövek
Növények: montecarlo, bokros süllőhínár, moha
Élőlények:Neonhalak

Nektek melyik tetszik jobban?

Tapatalkkal küldve az én F3111 eszközömről
 
Vagy


Akvárium:35x35 hexagon akvárium
Világítás:Chihiros ADA style 35 cm hosszú
Szűrés : Atman hf 600
Talaj : Ada Amazónia 3l denerle 6az 1 ben
Stílus:Nature
Dekoráció: fák és kövek
Növények: montecarlo, bokros süllőhínár, moha
Élőlények:Neonhalak

Nektek melyik tetszik jobban?

Tapatalkkal küldve az én F3111 eszközömről
Co2:Ista harang co2
Vagy a neonhalak helyett garnélák


Tapatalkkal küldve az én F3111 eszközömről
 
Szia.
Először is inkább a 30*30*30 az kezelhetőbb lesz.
Èn mindenkèppen külső szűrőt javaslok, többszörös túlszűrès mindig jobb,takarítani sem kell sűrűn.Ha akasztós marad jó a liberty szèria de akkor mindenkèppen a nagyobb.Arra kèszülj hogy lesz hangja,az eredeti betèteket ki is dobhatod belőle a helyère mehet bio szűrőanyag.
Èn is így használtam.
A garnèlázás nagyon hálás dolog,ha egyszer belefogsz nem tudod majd abbahagyni.Egyszerű davidi fajokkal kezdj ott biztosan meg lesz a sikerèlmèny [emoji4]
Sok sikert ès algamentes indulást [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Szia.
Először is inkább a 30*30*30 az kezelhetőbb lesz.
Èn mindenkèppen külső szűrőt javaslok, többszörös túlszűrès mindig jobb,takarítani sem kell sűrűn.Ha akasztós marad jó a liberty szèria de akkor mindenkèppen a nagyobb.Arra kèszülj hogy lesz hangja,az eredeti betèteket ki is dobhatod belőle a helyère mehet bio szűrőanyag.
Èn is így használtam.
A garnèlázás nagyon hálás dolog,ha egyszer belefogsz nem tudod majd abbahagyni.Egyszerű davidi fajokkal kezdj ott biztosan meg lesz a sikerèlmèny [emoji4]
Sok sikert ès algamentes indulást [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Szia! Köszönöm a választ! Akkor el döntöttem a garis lesz! Nem akarok túlköltekezni milyen szűrőt ajánlanál valami olcsóbb külsőt vagy jobb akasztóst!.

Tapatalkkal küldve az én F3111 eszközömről
 
Szia! Köszönöm a választ! Akkor el döntöttem a garis lesz! Nem akarok túlköltekezni milyen szűrőt ajánlanál valami olcsóbb külsőt vagy jobb akasztóst!.

Tapatalkkal küldve az én F3111 eszközömről
A jobb akasztóshoz már nem sokat kell hozzárakni ès tudsz venni kedvezőbb árban mondjuk tetra ex 400 vagy 600 plusz ,vagy Eheim kezdő kategóriás külsőt.Kevesebb gond tisztább víz.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
A jobb akasztóshoz már nem sokat kell hozzárakni ès tudsz venni kedvezőbb árban mondjuk tetra ex 400 vagy 600 plusz ,vagy Eheim kezdő kategóriás külsőt.Kevesebb gond tisztább víz.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
A szűrőn semmiképp ne spórolj. Van élet a Tetrán és Eheimen kívül is, de talán ezek váltak be a legtöbbünknél.
Akváriumból pedig az egyszerű, sarkos négyszög a kezelhetőbb. A hajlított sarkú, a négyszögtől eltérő forma és az íves elejű több szempontból sem előnyös.
Valami könnyen tartható garnéla csapat nagyon jó választás lehet. Arra figyelj, hogy ne keverd a különböző fajtákat, hogy az utódok ne vaduljanak el.
Mindenki algamentes akváriumot kíván, de olyan igazából nincs. Ahol az alga sem érzi jól magát ott baj van. Persze kordában lehet és kell is tartani, de teljesen eltűntetni nem lehet.
Sok türelmet és sok sikert kívánok.

Tapatalkkal küldve az én D5503 eszközömről
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére