• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nannostomus - törpeszájúak

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Vettem 15db törpeszájút de a fajtájukat nem tudtam beazonosítani, ebben kérem segítségeteket.
4043519110_ab75aa3e63_b.jpg
Bocs ha nagy lett a kép, de csak így látszik jól.
 
Nagyon csini kis dögök Dani! Remélem több sikered lesz velük, mint a Borarasokkal!

Üdv:
L
 
Nagyon szép halak. A nanóban nálam is ők vannak, meg ahogy láttam jópár ADA akiban is.

3878545133_ed9dede8b0.jpg

Hímeket is sikerült szerezned? ők gyönyőrű vörösek.
jah és nagyon szeretik az AP 1 Gold-ot ami neked is van ;)
 
151.jpg
 
Igazából én is a beckfordi-ra tippeltem csak egy is megerősítés kellett :)
Mária: megfordult ez is a fejemben :)
Luna: én is remélem, valamiért nem bírtak engem a borarasok :( egy darab még maradt belőlük, őt sajnálom hogy nincs társa, valakinek elajándékozom. Ingen elvihető egy db rasbora maculatus/boraras maculatus
Remélem szépen kiszínesednek a fiuk is, és szerencsém lesz velük.

Köszi a segítséget.
 
Nálam megesznek mindent, legyen az lemezes kaja, granulátum, zöldség :) A tököt és az uborkát kifejezetten szeretik :)
 
Nálam meg kevesebb mint egy év alatt szép fokozatosan elkopott több mint a fele :? 15-ből 6 maradt. Nálam a hímek megállás nélkül verekednek, és hajtják a nőstényeket, de szó szerint. Szerintem ők a hibásak. De legalább van eredménye, épp a napokban fedeztem fel egy kis növendéket. :) Gyönyörű!
 
Sajnos én is találtam egyet a földön már, nálam is kakaskodnak a hímek, meg néha-néha hajtják a lányokat is :)
Remélem nálam megmaradnak, és gratula a csöppségnek, remélem lesz több is belőle.
 
Nagyon szép fotókat készítettél Dani. Már tegnap este is néztem a flickr-en. Gratu.

Kicsit kövérkések a halak. Figyelj az ADAgolásra ;)
 
Köszi nektek, nap egyszer kapnak kaját, néha kézből esznek :D
 
Tényleg szépek a képek és a halacsok is. Amiket Viktor enyhén molettnek titulált, azok nem a lánykák?
 
Back
Oldal tetejére