• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Nagy Pofa, Hozzá nem értés, 300L

A napokban 2 Galaxy Razbóra az alábbi videón látható módon viselkednek.

Ilyesmi leirást nem találtam róluk. Remélem szerelmesek és nem az eszük ment el :)
Megy a harc a vezérhím szerepéért. A győztes lehet még színesedik, a vesztes egy kissé fakulni fog. (szerintem☺️)
Dominancia harcnak tűnik a hímek között. Ártalmatlan dolog, de látványos.
Teljesen egyetértek. 👍
 
@LANguSzTa mivel a járványos esetszámok növekednek, lemondom a résztvételt. Bocsi, de nekem kicsit elővigyázatosabbnak kell lennem, így inkább óvatos duhaj üzemmódra váltok.
Érezzétek jól Magatokat @kunakos @Rudi50 és @redattila és helyettem is jól cincáljátok meg azt a malacot. :D
Abszolút megértem, sajna de megértem. Majd legközelebb, ha lezajlik ez az őrület.😔
Viszont fontos dolog lenne belépéskor, az azonnali fertőtlenítés. Mondjuk nekem van oltási igazolvány, de van itthon két gyerkőc akikre vigyázni kell. Ők még nem kaphatnak védőoltást. Így kéz fertőtlenítés után, a szájüreg fertőtlenítése is fontos pálinkával 😁
 
Elnézést, Elnézést! Itt vagyok és szinte minden rendben!

Sajnálom, hogy nem voltunk többen azonban boldog a szivem, hogy néhányan mégis váltottunk jó pár mondatot!! :) :) Utólag is újra köszönöm a segitséget @Rudi50 @redattila @kunakos !!
Nem sok kép készült mert mindig tele volt a kezünk, hol pálinkás pohárral, hol hal kergető szákkal! :)
View attachment 155156
View attachment 155157
View attachment 155160
Én nem csinaltam semmit! Csak beköszöntem :)

Legközelebb jobban szerveződjünk! Adnék még több ilyen és ehhez hasonló bulit :)
 
Én nem csinaltam semmit! Csak beköszöntem :)

Legközelebb jobban szerveződjünk! Adnék még több ilyen és ehhez hasonló bulit :)
Talán most kezd körülöttem is letisztázódni minden és akár itt is lehet újra egy valami/akármi :p

Most épp a planária gyilkolás kezdődött meg 2 napja! Mai napon láttam ahogyan egy zebra csigához bemászik egy talán planária és azóta se kép se hang a csigánál!! :'( :( Most adok nekik rendesen ahogyan "Béla" adagolta!
 
Elnézést, Elnézést! Itt vagyok és szinte minden rendben!

Sajnálom, hogy nem voltunk többen azonban boldog a szivem, hogy néhányan mégis váltottunk jó pár mondatot!! :) :) Utólag is újra köszönöm a segitséget @Rudi50 @redattila @kunakos !!
Nem sok kép készült mert mindig tele volt a kezünk, hol pálinkás pohárral, hol hal kergető szákkal! :)
View attachment 155156
View attachment 155157
View attachment 155160
Jó buli volt, örülök, hogy segíthettem. Új tapasztalatokat szereztem, mennyit bír egy akvárium üvege.
Te pedig jól téped a malacot :)
 
Ráférne egy komolyabb rendezés, de örülök, hogy a vízcserét tudom mostanában tartani :( Planária és zöld pontalga ellen megy a fight! :D

View attachment 155508
Hamar rendbe lehetne tenni. A HM-et egy kicsit meg kellene nyírni, a rotalát pedig lejjebb ültetni. A ludwigia is megérdemelné, hogy el legyen ültetve. Középen az echinodorus és cryptocoryne között van egy kis szabad hely :) A többi dolog szerintem nem olyan sürgős. Mondjuk nekem így is nagyon tetszik, de én a dzsungel stílus híve vagyok :)
Remélem a halak is jól vannak. A nagyokat nem látom a képen.
 
Hamar rendbe lehetne tenni. A HM-et egy kicsit meg kellene nyírni, a rotalát pedig lejjebb ültetni. A ludwigia is megérdemelné, hogy el legyen ültetve. Középen az echinodorus és cryptocoryne között van egy kis szabad hely :) A többi dolog szerintem nem olyan sürgős. Mondjuk nekem így is nagyon tetszik, de én a dzsungel stílus híve vagyok :)
Remélem a halak is jól vannak. A nagyokat nem látom a képen.
Ma lesz végre a napja egy nagy metszésnek, de nem akarom :'( Olyan nehéz...... Szépek és boldogok én meg elvágom..... Ezért küzdött, emiatt etettem :D
A DC viszont az utobbi napokban elkezdett kékesedni, mert nem tud a növénymennyiség miatt mindenhová eljutni a Co! A sok zöld miatt a fény sem jut le egészen alulra emiatt a MonteCarlo meg elsötétült.....
Be kell látnom, vissza kell vágni mindenkit :)


B4njZVsPe-Z1o16Rjz7ZefkJaD=w568-h757-no?authuser=0.jpgxK4HUmth24yAR9R3Xqy9T6jBF=w1201-h757-no?authuser=0.jpg

A keszekuszaság amit most itt látni olyan mintha már 2 hónapja nem nyúltam volna hozzá!!
Végig gondolva, tényleg nem nyúltam nagyon hozzá :D :D
7Ukb0JCe1TYv0uNtpOe80ij5k=w1480-h757-no?authuser=0.jpg
 
Mivel még 1 vizes akvárium már nem férne el sehova (feleségem szerint), így @Rudi50 tapasztalatait megfogadva készítettem egy kezdő Wabit én is :)

Kezdés
Növények:
- Alternanthera sessilis (korábban már szerepelt a naplóban, hogy a sok Co sok fény ellenére sem növekedett :) )
- Hydrocotyle Verticillata
- Hydrocotyle Tripartita
- MonteCarlo
- HM
- és egy kis nemtuom moha :)
EhVto9zUelzRHBnW_iUMXG7GAG=w568-h757-no?authuser=0.jpg

3.nap
Bekerült 2-3 nagyobb tő Lobelia Cardinalis Mini és 2-3 szál Rotala Rotundifolia
+ Hyrgophila Polysperma Rosanervig
A pára miatt ilyen okos képeket csináltam csak...... (facepalm)
3IZjKlR4e4vG5mpGTetzri3kz=w1010-h757-no?authuser=0.jpg

A világítást elmértem, nem is itt lenne a helye. Jó jó régről szereztem egy @Zsoltiabéka által levédetett karos lámpát. Töltök fel majd képet róla mikor már szép tiszta és a helyén van :)
D9FU_pigwmsOTWUgGmMxEQbreW=w568-h757-no?authuser=0.jpg

5.nap
Annyira csodás dolog látni, hogy pár nap alatt mennyi minden változik :)
IDmBl_wLTISQ5cjHMYvy5x2xW0=w568-h757-no?authuser=0.jpgqutxtVFAcuy7HgGy2gTmNnwSB1=w568-h757-no?authuser=0.jpg
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére