• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Nagy Pofa, Hozzá nem értés, 300L

Picike növényes kocka már régóta mozgat!!! :D :D itt viszont nem szeretek róla beszélni mert nem azt fogjátok írni, hogy: Majd mikor minden megvan hozzá és ez az akvárium is rendben van, akkor kezdjük el tervezni! :)
Hanem azt hogy: VEDD MEG ÉS KEZD EL MOST! :D :D
Ráhibáztál :) Ha szeretnéd, miért is ne? Erről szól a fogyasztói társadalom :) Nem olyan nagy beruházás, és sokat lehet tanulni belőle. Csinálhatsz wabit is, ahhoz tényleg nem sok minden kell. Persze ez csak a saját véleményem. Lehet, hogy majd valaki lebeszél róla :) :)
 
Ráhibáztál :) Ha szeretnéd, miért is ne? Erről szól a fogyasztói társadalom :) Nem olyan nagy beruházás, és sokat lehet tanulni belőle. Csinálhatsz wabit is, ahhoz tényleg nem sok minden kell. Persze ez csak a saját véleményem. Lehet, hogy majd valaki lebeszél róla :) :)
Igy is már befogtam a csoki tároló edényünkent........
1.kép máj 16.
2.kép Nos, második képet csinálok holnap mert mintha egy félbéna majom fotózott volna olyan lett a kép...... :D (első is egy dijnyertes sajtófotó..... :) )
1622055644155.png
 
Igy is már befogtam a csoki tároló edényünkent........
1.kép máj 16.
2.kép Nos, második képet csinálok holnap mert mintha egy félbéna majom fotózott volna olyan lett a kép...... :D (első is egy dijnyertes sajtófotó..... :) )
View attachment 149216
Nekem tetszik így. Lehet, hogy az ablakban algásodni fog, de legalább nem kell világítani. Előbb-utóbb majd kinőnek a vízből a növények.
 
Igy is már befogtam a csoki tároló edényünkent........
1.kép máj 16.
2.kép Nos, második képet csinálok holnap mert mintha egy félbéna majom fotózott volna olyan lett a kép...... :D (első is egy dijnyertes sajtófotó..... :) )
View attachment 149216
Legalább kevesebb kalóriát visztek be. Nekem is kellene valami hasonló megoldás. Bár lehet feleségem nem örülne, ha kihúzná az éjjeliszekrény fiókját és tele lenne vízzel meg növényekkel...
 
Nekem tetszik így. Lehet, hogy az ablakban algásodni fog, de legalább nem kell világítani. Előbb-utóbb majd kinőnek a vízből a növények.
Kép miatt tettem az ablakba, azt a lámpát használom amivel a manikürőzés közben szokott a feleségem világítani magának :p :)
Vízcseréket jól bírja és van 1 hólyagcsiga aki a gondnok. Feri bácsinak hívjuk. Annyira komolyan gondolja a munkáját, hogy múltkor már majdnem rászólt a lépcsőházban szaladgáló gyerekekre! :)
 
Akkor már csak azt kellene elérned, hogy világítási időn kívül manikűrözzön :) A növényes kockáról tud már? 😄😄
Elkezdtem tárolni mindenfélében a ritkitásból maradt növényeket
1. mert nincs szivem kidobni (oda is adom aki jelentkezik érte)
2. mert ez egy ördögi terv része 👿😊

Már kezd egy kicsit elege lenni, hogy itt is beföttes üveg, ott is régi csokis gömb tele növénnyel! Amikor majd megjegyzi, hogy "nem kéne ezt máshogyan csinálni?" Akkor majd javasolok egy kis üveg kockát amibe ezek mind beleférnek és eltudom tenni a "fiú" szobába :) Szerintem még boldog is lesz, hogy azonnal "eltüntetem" őket :)




( Nagyon szőrös szivűnek tűnik azonban szereti ő is a növényeket :) :) )
 
Elkezdtem tárolni mindenfélében a ritkitásból maradt növényeket
1. mert nincs szivem kidobni (oda is adom aki jelentkezik érte)
2. mert ez egy ördögi terv része 👿😊

Már kezd egy kicsit elege lenni, hogy itt is beföttes üveg, ott is régi csokis gömb tele növénnyel! Amikor majd megjegyzi, hogy "nem kéne ezt máshogyan csinálni?" Akkor majd javasolok egy kis üveg kockát amibe ezek mind beleférnek és eltudom tenni a "fiú" szobába :) Szerintem még boldog is lesz, hogy azonnal "eltüntetem" őket :)




( Nagyon szőrös szivűnek tűnik azonban szereti ő is a növényeket :) :) )
Nagyon jó ötlet! Csak arra vigyázz, hogy ha beleegyezik, elég nagy kockát válassz :) Egy harmadik akváriumot már sokkal nehezebb lesz elfogadtatni, ha a kocka is kevésnek bizonyul.
 
harmadik akváriumot már sokkal nehezebb lesz elfogadtatni, ha a kocka is kevésnek bizonyul.
Így így, a másodikat nálunk is könnyű volt elfogadtatni (az bettás lesz), a kettő között meg indul 2 wabi oszt csókolom. 😅

*akarok majd egy 3. kényes garnis kockát is, de az valószínűleg titokban lesz már beizzítva, mer ha szavaznánk, hogy is mondjam.. Én azt mondanám legyen, a fehérnép meg lehet átnyújtana egy cserépdarabkát rajta a nevemmel. 😅
 
Akkor majd javasolok egy kis üveg kockát amibe ezek mind beleférnek és eltudom tenni a "fiú" szobába
Csatlakozom @Rudi50 javaslatához. Mondjuk egy Dennerle "nano" cube 60l már nem lenne kicsike. 38*38*43 nem foglal sok helyet, viszont az mán a bűvös 60 lityi, víz ügyileg már elég stabil lesz. Persze ha tetszik a fehérnépnek az élhajlított üveg... 😉
 
Csatlakozom @Rudi50 javaslatához. Mondjuk egy Dennerle "nano" cube 60l már nem lenne kicsike. 38*38*43 nem foglal sok helyet, viszont az mán a bűvös 60 lityi, víz ügyileg már elég stabil lesz. Persze ha tetszik a fehérnépnek az élhajlított üveg... 😉
Hatha inspiracionak megteszi egy volt setupunk egy ilyen kockaban. ;) A hajlitott uvegnek is van egy kulon hangulata, de ha megsem tetszik, lehet a hatulja az eleje, az nem hajlitott :)
 
Van két ilyen akváriumom. Szerintem is jól mutat a hajlított él. Van még egy másik előnye is: nagyon tetszik a laikusoknak. Mikor otthon sikerült engedélyt kapnom a negyedik akváriumra, feleségem megkérdezte, hogy "ugye az is olyan szép kocka lesz?" :) Tehát ha további bővítési terveket is forgatsz a fejedben, mindenképpen ilyet válassz! :)
 
Back
Oldal tetejére