• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Nagy Pofa, Hozzá nem értés, 300L

@LANguSzTa , jól sejtem, hogy valami rendes szűrés lesz az új üveg alatt, azért eladó az a 2?
Napló? Név? Mi minden tőlünk elvárhatót(😃) megettünk ötletelés ügyben. 😉
Igen, teljesen jól látod :) Már a kezdés óta egy Eheim 2080as rotyog alatta :)
Tegnap elvesztettem a szüzességem is!!!! :) :) Végre eltörtem egy befolyócsövet és kikanyarítottam egy szép darab flekkennek való húst a középső ujjamból. Egyszerre folyt az akváriumvíz és a vérem.... :) Sírni nem sírtam, de eléggé fájt! Na de a többit majd a "InsertNaplóNameHere" névre halgató leírásban :) Igyekszem eleget tenni a hírfolyamra éhes fajtádnak ( <3 ) azonban most még a világítás függesztésével is bíbelődöm annak ellenére, hogy nem vagyok egy hebrega mester!
 
Igen, teljesen jól látod :) Már a kezdés óta egy Eheim 2080as rotyog alatta :)
Tegnap elvesztettem a szüzességem is!!!! :) :) Végre eltörtem egy befolyócsövet és kikanyarítottam egy szép darab flekkennek való húst a középső ujjamból. Egyszerre folyt az akváriumvíz és a vérem.... :) Sírni nem sírtam, de
Sajnálom, hogy ilyen áldozatot kellett hoznod. Még olvasni is fájó volt. Arra vigyázz, hogy friss sebbel lehetőleg ne nagyon nyúlkálj az akváriumba
eléggé fájt! Na de a többit majd a "InsertNaplóNameHere" névre halgató leírásban :) Igyekszem eleget tenni a hírfolyamra éhes fajtádnak ( <3 ) azonban most még a világítás függesztésével is bíbelődöm annak ellenére, hogy nem vagyok egy hebrega mester!
Nem muszáj új naplót nyitni, a mostanit is folytathatod. Így nem kellene új címet kitalálni :)
 
Egy kis trailer a lassan induló naplóról.

A kép 3-4 napja készült. azóta került bele még néhány növény. Folyamatban van Marsilea Hirsuta és még néhány Anubias elhelyezése.
@tsokee -ék jóvoltából ~20db-ból álló takarító kommandó is bekerült. Köszönöm itt is :)
Beszerzés alatt van még egy üveg befolyó amit sikerült eltörnöm és addig az Oase csövet használom ami nem nagyon passzol...


Napló név még mindig nincs azonban a szombaton ismét 2 kutya gazdija lettem! Akit elhoztunk a Mulcs nevet kapta a menhelyen amit mi megváltoztattunk Misu / Mokka -ra (még itt sem tudunk névben dönteni! :D nem tudom mi lesz ha gyerekünk is lesz :) ) Így úgy gondolom, hogy a következő napló Mulcs néven kezdődik majd el :)

20230331_174815.jpg
 
Hááát.... Nem nagyon hasonlítanám mulcshoz. Annál sokkal összeszedetteb, profibb összeállítás. Ráadásul nem is akárki segítségével raktad össze. 🙂
Indítsd már el azt a naplót, mert lassan be kell költözni a halaknak is. Ja, nem, azok már benn vannak... 😃
Nevezd el @LANguSzTa üvege, vagy akárminek, csak legyen napló. 😉
Köszönöm az elismerést <3 :)

Kezdem azt érezni, hogy Te jutalékot kapsz a napló indítások után :D :D
 
Back
Oldal tetejére