• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Na még egyet

Garnélák jobban vannak már? Én vettem Gyrodolt, tegnap vetettem be először, eddig úgy néz ki, megoldotta a problémát. Egy garnéla pusztult el, de nem vagyok benne biztos, hogy a szer miatt. Ha vannak még scutarielláid, akkor adok neked belőle, kb. itt laksz a szomszédba.
 
Garnélák jobban vannak már? Én vettem Gyrodolt, tegnap vetettem be először, eddig úgy néz ki, megoldotta a problémát. Egy garnéla pusztult el, de nem vagyok benne biztos, hogy a szer miatt. Ha vannak még scutarielláid, akkor adok neked belőle, kb. itt laksz a szomszédba.
Köszi szépen, megvan mindenki, csak az egyik narancson láttam, de már azon sincs semmi:)
Én tremazolt szereztem be,de nem használtam eddig sok a kis crs.
Ha nem feltétlenül szükséges mellőzném a gyógyszerezést,persze ha kell akkor kell nincs mese.
De egyenlőre nem látok semmi okot rá.
És már látok 1-2 kicsi narancsot is:)
 
Köszi szépen, megvan mindenki, csak az egyik narancson láttam, de már azon sincs semmi:)
Én tremazolt szereztem be,de nem használtam eddig sok a kis crs.
Ha nem feltétlenül szükséges mellőzném a gyógyszerezést,persze ha kell akkor kell nincs mese.
De egyenlőre nem látok semmi okot rá.
És már látok 1-2 kicsi narancsot is:)
Jól van, örülök, hogy nincs probléma :) Gratula a kicsik miatt is :)
 
Back
Oldal tetejére