• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mythical cradle 36l

Köszi:notworthy:, egyhez van tehetségem: hogyan tudom minél jobban megszívatni magam.:D

Az sem kis dolog:) , és egyébként is vannak dolgok amikért megéri szívni. ;) na egy ilyen szintű építésért én vállalnám a nehézségeket.
 
Jó kérdés, vissza kellett a lapoznom a képeim között, nem is gondoltam volna: már februárban is próbalgattam a három fát elhelyezni, :eek: de az első ragasztást májusban végeztem el. Azóta kisebb nagyobb kihagyásokkal folyamatosan. Persze össze lehetne ezt hozni két nap alatt is, de nem mindig van kedve az embernek vele szórakozni.:) Nem tudnék még tippelni sem a munkaórára.:(
 
Jó kérdés, vissza kellett a lapoznom a képeim között, nem is gondoltam volna: már februárban is próbalgattam a három fát elhelyezni, :eek: de az első ragasztást májusban végeztem el. Azóta kisebb nagyobb kihagyásokkal folyamatosan. Persze össze lehetne ezt hozni két nap alatt is, de nem mindig van kedve az embernek vele szórakozni.:) Nem tudnék még tippelni sem a munkaórára.:(

Durva :) Én sajna sokkal kapkodósabb vagyok. Nagyon látszik, hogy rengeteget agyaltál rajta és foglalkoztál vele.
 
Eltelt egy hónap, minden rendben. Heteken belül elkezdem a részletek reszelését a végső képhez. Megtartom, lehet csak kabala, a heti kétszeri vízcserét végig, világítás öt és fél óra, tápozás napi 1-1-1ml GA wellness. Ilyen keveset még nem adagoltam soha, de itt elegendőnek tűnik. Elatine, talaj nélkül is gyorsan terjeszkedik, de a mini fissi a legvehemensebb továbbra is.

31398519658_33e957d567_h.jpg2018.10.12.13 by Sándor Mátrai, on Flickr

Ez pedig egy felülről lőtt kép, de jól mutatja a növények térhódítását, szerintem most jók az arányok. Talán sikerül több verziót is elkészíteni a berendezésből.

44361377355_de16b8d474_h.jpg2018.10.12.7 by Sándor Mátrai, on Flickr

Egy telefonos kép: na ebben nyúlkálok, pontosabban ebben nem nyúlkálok.:) (Ér szörnyülködni és röhögni is.)

B9A3644D-9357-45D3-8F49-7A55530D8465.jpeg
 
Utoljára módosított:
Az oké, hogy a planáriákat és hydrákat így irtod (így könnyű :p), na de a bga-t nehéz lesz így karbózni :D A homokot nekem raktad oda mutatóba?
 
Nem saját ötlet, elméletileg praktikus is, a száraz építést tette sokkal könnyebbé. Nem kívánom viszont senkinek azt a hangot, ami a kivételt kíséri, miközben tudom, hogy túl vékony damilt fűztem az alaplap furataiba.:)
Zseni!
De az alaplapos trükk se kutya. :)
 
Zseni!
De az alaplapos trükk se kutya. :)
Még a túlzó jelzőkkel sem tudod elvonni a figyelmemet a Fangornról és a vele kapcsolatos ígéretedről.:) Na jó...nem ígérted meg a folytatását, de ennyi csúsztatást, a cél érdekében, most megengedek magamnak.:) Köszi.
Ugye? Milyen kár, hogy a processzor meg Sanyiba van integrálva, hiába kopizzuk,
A szoftver a lényeg, az pedig javarészben ennek a fórumnak köszönhető,:notworthy: bár ha így van, akkor meg jobbnak kellene lennie...
 
Utoljára módosított:
Nagyon izgi látni, ahogy lépésenként alakítgatod. Jók a részletek, izgi megoldások. Ha működne a hónap akváriuma dolog már birizgálná az agyamat :)

Hogy kezeled az algásodást? Ahogy látom inkább a fák miatt vagy picit gondban?

Iszonyat kiváncsi vagyok mit hozol ki ebből a végén! (y)
 
Utoljára módosított:
Köszi, összességében kezd tetszeni, a közeli makro képeken látszik az algahelyzet, van egy kis zöld por és ecset is, teljes képen nem látszik abszolút. Nincs semmilyen algázóm, három garnélám van:(, egy sün csigám (bár régen láttam). Már lőttem pár napja "próbaképeket", nem lett jó a hagyományos leárnyékolt háttérrel, ki kellett égetnem, ahhoz előre húztam a szekrényen az akváriumot, most elöl az ötöde lelóg, nagyon rosszul néz ki:), viszont a háttér szuper lett, egy fát még muszály lett volna betuszkolnom hátulra, ez nem jött össze sajnos. Reggel megpróbálom elkészíteni a végső képet.:)
 
Mutatom a képet, szerintem sikerült a saját szintemen kihoznom belőle a legtöbbet, látok tökéletlenségeket, de már megszoktam, hogy másképp nem megy. Nem ez lesz a versenykép, még végig kell néznem az összeset. A halak nem érezték át a helyzet súlyosságát,:) nem működtek együtt, sőt, időnként még rontották is a képet.:( Illene már kitalálni valamilyen nevet is,(n) fontos lenne szerepelnie egy utalásnak benne a tóra, mert különben nem látja senki.:)

44602702795_1f67888f06_h.jpg2018.10.23.100 by Sándor Mátrai, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére