• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mythical cradle 36l

Szia!
Igen fissi, mini alkotja a lombot, az a rész nagyon könnyen elérhető, szerintem nem nyírással, hanem inkább finom tépegetéssel lehet ritkítani. Eddig is így jártam el, a lecsípett darabokat kopaszabb részekre felragasztottam. A taljszint nyírása a problémás, hosszú ollóm és csipeszem van, de így is hiányzik mindig egy kicsi, hogy elérjek mindent, ill. ha elérem, akkor általában leszakad a lombból egy egy darab.
Érdekesen alakul ez a berendezés, mert a relatív friss indítás ellenére, az építés már több mint fél éve elkezdődött, ezért inkább a következő elképzelésen gondolkodom többet, mint ennek a fenntartásán.:)
 
De jó hangulata van a első képnek.:)(y)
Köszi... ilyenkor hiányzik nagyon, az autofokusz funkció az objektívemből.;) Sajnos mozgó célpontot, mint pl. a halak, csak úgy tudok fényképezni, hogy beállítok egy pozíciót, majd várok, hátha beúszik az éles tartományba valaki és akkor exponálok.:) Ezen a képen kicsit mellé úszott az alany:(, ezért nem lett éles... de ez legyen az ő baja, amiért nem figyelt eléggé.:)
 
Szia Nano kollega!

építés már több mint fél éve elkezdődött, ezért inkább a következő elképzelésen gondolkodom többet, mint ennek a fenntartásán.:)
Ezzel en is mindig igy vagyok!Meg nincs teljesen kesz az elrendezes,de mar hetek ota az uj tervezesen melozok!
 
Szia...! Neked is kellene egy jó becenév, esetleg szerepelhetne benne a "bajnok" és a "világ" szó is.:)
szerk. Honor kollega?
Én a következőn mégcsak gondolkodom, még azt sem tudom, hogy növényes legyen-e vagy garnélás.;)
 
Utoljára módosított:
Szia...! Neked is kellene egy jó becenév, esetleg szerepelhetne benne a "bajnok" és a "világ" szó is.:)
Én a következőn mégcsak gondolkodom, még azt sem tudom, hogy növényes legyen-e vagy garnélás.;)
Hardscape only-n gondolkozol? Örülnék is neki, meg nem is. De legalább megtudnánk, mennyire működik, ha már letsgóét nem tudtuk figyelemmel kísérni...
Ha csak hardscape, akkor kb milyenben gondolkodsz?
 
Back
Oldal tetejére