• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mythical cradle 36l

Mutatom a képet, szerintem sikerült a saját szintemen kihoznom belőle a legtöbbet, látok tökéletlenségeket, de már megszoktam, hogy másképp nem megy. Nem ez lesz a versenykép, még végig kell néznem az összeset. A halak nem érezték át a helyzet súlyosságát,:) nem működtek együtt, sőt, időnként még rontották is a képet.:( Illene már kitalálni valamilyen nevet is,(n) fontos lenne szerepelnie egy utalásnak benne a tóra, mert különben nem látja senki.:)

View attachment 659382018.10.23.100 by Sándor Mátrai, on Flickr
Na csak, erőre kapott a buxus, újra zöldül?:DKellet neked vízben raknod. :D
Ki....ott jó lett.:)(y)
 
fontos lenne szerepelnie egy utalásnak benne a tóra,
Kene bele tobb garnéla akik egy csalafinta beetetessel korulallnak...boccs az ugy remesen giccses volna. Megkerdezhetem en tudatlan, hogy hogyan csinaltad azt a tavat?
 
Mesteri! :notworthy:
A hátsó szikla rajta a fával is szuper lett.
Angolul kell tipp címre, vagy magyarul? Legjobb az lenne, ha olyan szavakból állna a név, ami mindkét nyelven jól cseng. A tavat kihagynám a névből, inkább csak utalnék rá. Egy-két tipp: Cradle of pixies (vagy fairies), Where fairies are born, illetve ezek kombinálása, ill. magyarítása.
 
Na csak, erőre kapott a buxus, újra zöldül?Kellet neked vízben raknod.
Ki....ott jó lett.
Köszi, akkor ezek szerint már az elején elrontottam.:facepalm::) Azért a submers levelei teljesen eltérnek az emersétől.:)

Kene bele tobb garnéla akik egy csalafinta beetetessel korulallnak...boccs az ugy remesen giccses volna. Megkerdezhetem en tudatlan, hogy hogyan csinaltad azt a tavat?
Már a tó is egy vékony mezsgyén helyezkedik el, ami a giccset elválasztja az esztétikumtól, csuda tudja melyikhez közelebb, nekem általában nem tetszik, de iszonyú kíváncsi voltam rá, hogy működik.:) Egy sima tükör lett a homokra rakva, ennyi, én is azt hittem, van benne valami nagy trükk.;)

Mesteri!
A hátsó szikla rajta a fával is szuper lett.
Angolul kell tipp címre, vagy magyarul? Legjobb az lenne, ha olyan szavakból állna a név, ami mindkét nyelven jól cseng. A tavat kihagynám a névből, inkább csak utalnék rá. Egy-két tipp: Cradle of pixies (vagy fairies), Where fairies are born, illetve ezek kombinálása, ill. magyarítása.
Köszi szépen, megrágom megint az ötleted.:)
 
Mutatom a képet, szerintem sikerült a saját szintemen kihoznom belőle a legtöbbet, látok tökéletlenségeket, de már megszoktam, hogy másképp nem megy. Nem ez lesz a versenykép, még végig kell néznem az összeset. A halak nem érezték át a helyzet súlyosságát,:) nem működtek együtt, sőt, időnként még rontották is a képet.:( Illene már kitalálni valamilyen nevet is,(n) fontos lenne szerepelnie egy utalásnak benne a tóra, mert különben nem látja senki.:)

View attachment 659382018.10.23.100 by Sándor Mátrai, on Flickr
Középen a gyökéren, az a javai amiről én is tudok?mert ha igen, és úgy fog nőni mint nálam a Spiderbe, akkor 2 hónap múlva, nem fog látszani a tavad.:):D
 
Csakhogy együtt lássuk a repertoárt.:)

Ez az előző oldalról, a hidegebb színvilággal:

44602702795_1f67888f06_h.jpg2018.10.23.100 by Sándor Mátrai, on Flickr


Melegebb színek, napsütéses hangulat, kis felszín fodrozással:

30576869807_72479a0811_h.jpg2018.10.23.99 by Sándor Mátrai, on Flickr


Pár nappal korábbi kép, aszimmetrikus homokszórás, tó nélkül:

44616862285_9769f9984f_h.jpg2018.10.20.9 by Sándor Mátrai, on Flickr
 

Attachments

  • 30576869807_72479a0811_h.jpg
    30576869807_72479a0811_h.jpg
    {memory} MB · Megtekintések: 2
Utoljára módosított:
Csak mint erdekesseg egy mas kivagasban
Hát igen, részleteiben mindig is jobban tetszett, a dekorok leglátványosabb része a törzs és az abból meginduló ágak és gyökerek, viszont egészében távolabbról nézve, szaloncukor hatású, mintha a lomb és a gyökérzet tükörképek lennének.:)

Valley of the Mermaids
Sellők völgye
Lehet valami ilyesmi lesz a vége, köszönöm, esetleg Jopet ötletével kombinálva.(y) Egyelőre még töröm a fejem egy magyar (de idegenek számára is érthető) egyszavas (esetleg névelővel) kifejezésen. Sajnos az angol elnevezések kicsit zavarnak.:)
 
Hát igen, részleteiben mindig is jobban tetszett, a dekorok leglátványosabb része a törzs és az abból meginduló ágak és gyökerek, viszont egészében távolabbról nézve, szaloncukor hatású, mintha a lomb és a gyökérzet tükörképek lennének.:)


Lehet valami ilyesmi lesz a vége, köszönöm, esetleg Jopet ötletével kombinálva.(y) Egyelőre még töröm a fejem egy magyar (de idegenek számára is érthető) egyszavas (esetleg névelővel) kifejezésen. Sajnos az angol elnevezések kicsit zavarnak.:)
Írtad, hogy az angol zavar, de:
Forest of the unicorn
Mythical lakelet
Birth of the unicorn
 
Nem ismertem ezt a szót, rákerestem. Telitalálat (y) Annyi, hogy én inkább akkor már "Pond"-ot mondanék, jól is hangzik és ezt ismerem is, csak nem jutott eszembe. Valamiért csak a Lake kattogott a fejemben, amiről a magyar lék-re asszociálok :D Ezért is mondtam, hogy hagynám a tavat :)
Köszi, ha már így dícsértél, a pond nekem is ismerősebb, a lakelet-re úgy bukkantam rá...
De jól hangzik nagyon.:)
Nem ismertem.
 
Szia!

Ha jól látom az ágak felső részén mindenhol fissi van. Az első gondolatom: aztaaa marha jól néz ki, második: uhh nem lesz egyszerű nyírni. :) Hagyod szabadon nőni a fissit, vagy tervezed majd idővel ritkítani? Ki lehet venni az egész scapet és szárazon tudod nyírni? Vagy ennyire előre ne érdeklődjek igaz? :D
 
Back
Oldal tetejére