• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mythical cradle 36l

Nem történt semmi tragikus, vagy váratlan dolog, nem is érzem úgy, hogy félbeszakadt volna a napló, kb. ennyi ideig szoktak futni nálam a berendezések, elkészült a "végső kép" is. Persze azért még él az akvárium: bő egy hónapja elfogyott a táp és kifogyott a CO2 palackom is, most ezek nélkül működik.:) Azért helyeztettem át a naplót ide, hogy valami kicsit ösztönözzön a befejezésre, bontásra és végre rászánjam magam a következő összerakására. Ahogy itt az előző oldalakon is írtam, most egy garnélás (taiwan) akváriumot szeretnék kipróbálni, kevésbé fókuszálva a növényekre. Lassan gyűjtögetem hozzá a kellékeket, már van egy PH mérőm, de még be kell kalibrálnom, talán majd őszre el is indulhat a dolog.
Lehetne még képeket is készíteni a jelen állapotról, de az meg visszalépés lenne,:p a laptopom is újra lett telepítve, sok programom hiányzik még a fotózáshoz. Nem gondolom, hogy naplóznám a következőt, de ha készül egy-egy kép, azért majd megmutatom.;)
 
Új vagyok a fórumon, még sokat kell tanulnom. Egy link hozott át a naplódhoz, de annyira elvarázsoltak a képek, hogy nem tünt fel, hogy a befejezett akváriumok között járok. Még csak egy éve van otthon akvariumom, gyüjtögetem az eszközöket, szerszámokat, fejlesztgetem amit lehet, ahogy egyre többet tanulok meg a témáról. Lehet, hogy magadat még noszogatni kell, de nekem nagyon inspiráló amit alkottál. :)
 
Back
Oldal tetejére