• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mystery of Eden

Ati20

Kertész tanonc
Szeretném bemutatni itt is a nagyobbik növényes akváriumom. A versenyre nagyon kapkodósan sikerült felkészülni, ez meg is látszott kicsit az eredményen... Azért örülök így is, valamint azt érzem és ez nagyon jó (ezért már megéri), hogy én is rohamosan fejlődök. Merészebb vagyok, némi tapasztalattal már bírok azért 1-2 növénnyel kapcsolatban és az elrendezéssel is bátrabb vagyok. Ez most tűnt fel igazán, hogy a 63l-es növényesem hardscape-t alakítottam.
Ez az akvárium még mindig nem olyan amilyennek szeretném, pl. ha megtehettem volna (anyagi ok), ragasztok egy új akváriumot, aminek nincsenek felül merevítői és mivel nyitott, ez szerintem sokat ront a látványon. A másik, pont emiatt, hogy szélesek a felső üvegmerevítők, nem lehet a gyári szabványos üveg ki- és befolyókat használnom. Szóval maga az akvárium nem növényesnek készült, de ezek lesznek a következő lépcsők, így a jó, még mindig tudok min fejleszteni. Na és nem is kesergek, mert így is eszméletlen költség egy ekkora akváriumot elindítani ilyen technikával, élővilággal, valamint fenntartani se kutya, szóval örülök hogy ezt így is megtehetem. Merem remélni hogy más is örülne ha ez az akvárium díszítené a szobáját.

Az flora és fauna köszöni szépen megvan, én pedig köszönöm itt is a lehetőséget és a zsűri munkáját, valamint a szponzorok támogatását, mert nélkülük nem adódott volna ez a verseny.
Valamint köszönöm Nektek is akvakertész társadalom, hogy egy ilyen remek közösség tagja lehetek, még ha nem is vagyok túl aktív itt a fórumon (főképp idő hiányában), azért látszólag a háttérben el-el növényezek. :) Folyamatosan nyomon követem azért az írásokat, hozzászólásokat és a sok megosztott naplóból és tapasztalatból tanulok.
Az hogy kevés időm van, annak is köszönhető hogy van még a növényes akváriumaimon kívül 35db másik akvárium, csak ott a halaké a főszerep.

Jöjjenek a képek, amiket a versenyre küldtem, mostantól amikor időm engedi teszek fel frissítéseket is.

6258139_87bd53cd7068fb318c854d5c38808c4f_l.jpg

6258137_0be797834c125a52eb5fc99ee4ac3c1f_l.jpg

6258095_89bb9fdb2a1be3ca95dcc3b3d41dd3e2_l.jpg

6258015_aed4e12a975c99842075431bdb131747_l.jpg

Végezetül annyit, hogy a fotók készülte óta sokat változott az összkép.
Képek a fejleményekről a későbbiekben.
 
Én is gratulálok! Ez az egyik kedvencem a mezőnyben!

"Merem remélni hogy más is örülne ha ez az akvárium díszítené a szobáját."

Én örülnék, csak akkor már ki kellene pakolni az ágyat :D
 
Nagyon szép lett Ati :!: Gratulálok :!: Jók lettek a kövek is benne :p
Én elfogadnám...
 
Szerintem nagyon szép elrendezés. Kíváncsi lennék, hogy most milyen az összkép. Remélem teszel fel hamarosan aktuális képet. ;)
 
Ati!
Bár én nem alkottam eddig semmi maradandót, így a véleményem se mérvadó, de nekem ez az akvárium 2. a HAC-on. Gratulálok hozzá!
További sok sikert kívánok!
ákos
 
Gratulálok a gyönyörű akváriumodhoz! Én nagyon is elfogadnám a szobámba az akváriumodat.
 
Köszönöm szépen Mindenkinek!
N-Dee én is gratulálok az I. helyedhez, megjegyzem jogosan végeztél ott! További sok sikert a jövőben is!
 
Back
Oldal tetejére