• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Myrafalle

Selfedestroyer

VIP kertész
Szombaton munkatársammal ellátogattunk a Myra vízeséshez Austriába. A hely lenyűgöző. Két útvonalon lehet haladni az egyiknél az alsó tótól indulva vízesés fölött/előtt épített fahidakon lehet feljutni a tetejéig ahol a patak mellett folytatódik az út a felső tóig. Az utat se klasszikus kijárt túra útnak kell elképzelni. Sok helyen a sziklák között illetve faágakkal sűrűn benőtt útvonalon kell keresztülhaladni, de a meredekebb helyeken ki vannak alakítva lépcsőfokok is.

A másik egy elég meredek út vezet fel a Hausstein 664 méter magas tetejére. Mondanom se kell, hogy a panoráma lélegzetelállító!

A patak és a vízesés is! tele volt pisztrángokkal, útközben láttunk egy szalamandrát is és természetesen a madárvilág is lenyűgöző volt. Az 5 eurós belépőt maximálisan megérte az egész hely :)

Egy kicsit részletesebb leírás:
http://kirandulo.cafeblog.hu/2017/02/14/myrafalle-a-kivetel/

Pár pocsék telefonos fotó/video:

44449985821_5f963bd3a1_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

44400825712_fef8e89aaa_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

29512065317_fcc27773cc_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

30580821728_127ddf9ae9_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

43732521054_d0d12bd646_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

43540678595_89488d95aa_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

29512095527_4631465e68_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

44400865962_238bb2f8e5_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

44449976131_859f70e50e_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

44449930811_7c40151e29_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

29511935247_5875303969_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

30580684418_dde17321b1_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

43540674775_97c9a450fc_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

44449829541_72d4dc25f1_c.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

 
Szombaton munkatársammal ellátogattunk a Myra vízeséshez Austriába. A hely lenyűgöző. Két útvonalon lehet haladni az egyiknél az alsó tótól indulva vízesés fölött/előtt épített fahidakon lehet feljutni a tetejéig ahol a patak mellett folytatódik az út a felső tóig. Az utat se klasszikus kijárt túra útnak kell elképzelni. Sok helyen a sziklák között illetve faágakkal sűrűn benőtt útvonalon kell keresztülhaladni, de a meredekebb helyeken ki vannak alakítva lépcsőfokok is.

A másik egy elég meredek út vezet fel a Hausstein 664 méter magas tetejére. Mondanom se kell, hogy a panoráma lélegzetelállító!

A patak és a vízesés is! tele volt pisztrángokkal, útközben láttunk egy szalamandrát is és természetesen a madárvilág is lenyűgöző volt. Az 5 eurós belépőt maximálisan megérte az egész hely :)

Egy kicsit részletesebb leírás:
http://kirandulo.cafeblog.hu/2017/02/14/myrafalle-a-kivetel/

Pár pocsék telefonos fotó/video:

View attachment 62530Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

View attachment 62531Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

View attachment 62532Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

View attachment 62533Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

View attachment 62534Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

View attachment 62535Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

View attachment 62536Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

View attachment 62537Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

View attachment 62538Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

View attachment 62539Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

View attachment 62540Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

View attachment 62541Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

View attachment 62542Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

View attachment 62543Untitled by Norbert Tóth, on Flickr


Mocival mentél?:whistle:
 
Mocival mentél?:whistle:

Nem akartam nagyon beszélni róla,de sajnos a motor pár hete megakadt egy sirocco orrában én meg átrepültem felettük. Szerencsére egy 2-3 centis bőrszakadással két ujjam között meg egy kis csontletöréssel a térdemben megúsztam (full bőr ruha + gerincprotektor is volt rajtam). A motor viszont nem úszta meg így a szezonomnak vége is lett :cry: Jövőre újrakezdjük (y)
 
Nem akartam nagyon beszélni róla,de sajnos a motor pár hete megakadt egy sirocco orrában én meg átrepültem felettük. Szerencsére egy 2-3 centis bőrszakadással két ujjam között meg egy kis csontletöréssel a térdemben megúsztam (full bőr ruha + gerincprotektor is volt rajtam). A motor viszont nem úszta meg így a szezonomnak vége is lett :cry: Jövőre újrakezdjük (y)
:(:(
Azért vigyázz magadra! A mocit meg tedd rendbe, hogy mihamarabb mehess vele újra.
 
Nem akartam nagyon beszélni róla,de sajnos a motor pár hete megakadt egy sirocco orrában én meg átrepültem felettük. Szerencsére egy 2-3 centis bőrszakadással két ujjam között meg egy kis csontletöréssel a térdemben megúsztam (full bőr ruha + gerincprotektor is volt rajtam). A motor viszont nem úszta meg így a szezonomnak vége is lett :cry: Jövőre újrakezdjük (y)
Hú, akkor ezt szerencsésen megúsztad!:nailbiting::) Azért egy csontletöréssel a térdedben is vállalkoztál erre a túrára? Nem fájt, vagy nem kellett volna még pihentetned?o_O
 
Nem akartam nagyon beszélni róla,de sajnos a motor pár hete megakadt egy sirocco orrában én meg átrepültem felettük. Szerencsére egy 2-3 centis bőrszakadással két ujjam között meg egy kis csontletöréssel a térdemben megúsztam (full bőr ruha + gerincprotektor is volt rajtam). A motor viszont nem úszta meg így a szezonomnak vége is lett :cry: Jövőre újrakezdjük (y)
hajszál híján... :ROFLMAO:
legalább lesz időd pecázni meg akváriumot építeni. Várjuk a fotókat a kevésbé veszélyes hobbijaidról ;)
 
:(:(
Azért vigyázz magadra! A mocit meg tedd rendbe, hogy mihamarabb mehess vele újra.

Sajnos a váz is megrogyott így már nem lehet biztonságosan helyre hozni :sorry:

Akkor mielőbbi teljes regenerálódást Neked és a motornak is.

Köszi:)

Hú, akkor ezt szerencsésen megúsztad!:nailbiting::) Azért egy csontletöréssel a térdedben is vállalkoztál erre a túrára? Nem fájt, vagy nem kellett volna még pihentetned?o_O

Két héttel a baleset után azt mondta a doki, hogy lassan terhelhetem. Hát terheltem is :D Másnap azért pihentem egész nap a biztonság kedvéért :)

hajszál híján... :ROFLMAO:
legalább lesz időd pecázni meg akváriumot építeni. Várjuk a fotókat a kevésbé veszélyes hobbijaidról ;)

Pont ezeket tervezem mostanában. A nanot is átépítem illetve megcsinálom végre az alacsony akváriumomat is egy elég egyedi 70x40x20as méretben :sneaky:
 
Back
Oldal tetejére