• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

My Private Island 240L

Tegnap elkezdtem rajzolgatni....hozzátesztem eddig valószínű azért nem fordítottam időt erre, mert egész nap ilyen témakörben melózgatok, egyszerűen nem volt kedvem még az akit is skiccelni.
.....Érdekes, amikor rajzol az ember sokkal több 5let jut az eszébe és sokkal érdekesebb vázlatok születnek, mint fejben.
Jobban lehet játszani a mélységekkel stb. Megjött a kedvem a dologhoz.

Mivel még van egy kis idő amíg megjön az aki és a lámpa függesztőm, egy-két vázlatot ki fogok még tesztelni. :angel:
 
Vik, akkor innen is gratulálok a szépreményű gyermekcséhez, méghozzá a következő ADA reklámmal.
Hetek óta működünk így és csak most vált világossá bennem, hogy a popsikrém tárolására bizony a könyvet hsználjuk. Meg lehet látni rajta, hogy itt-ott már krémes is a borító. Csak jusson eszedbe karácsony környékén, hogy a valagkrém neve latinul "Unguentum infantum" var. nana: :lol:
6129800666_f7bebccef2_z.jpg
 
Arra figyelj, ha pelenkáztok és azt mondja a feleséged, hogy: - Drágám, ada törlőkendőt, - akkor ne nyúlj mellé :D
 
Nigro said:
Arra figyelj, ha pelenkáztok és azt mondja a feleséged, hogy: - Drágám, ada törlőkendőt, - akkor ne nyúlj mellé :D
:lol: Köszi Atti, bíztam benne, hogy felhasználod a helyesírásunkat.
Akkor szerintem segítsünk Viktornak szétoffolni a naplóját, ha már úgysincs meg neki a medencéje és ajánljuk fel segítségünket leány gyermek névválasztás témában. :)
Szerintem lehetne:
ADRIENN vagy AIDA, amit Ada-nak becézhetne, esetleg nemes egyszerűséggel elnevezné ADA-nak.
ADA (héber-német) felékesített, szép; nemes júl.28.,dec.4.
ADABELLA (héber-olasz-spanyol) ld.: Ada, Bella ápr.23.
ADALA (német) nemes, elõkelõ jan.29.,dec.24.
ADALBERTA (német) nemes, fényes ápr.23.
ADALBERTINA (német) ld.: Adalberta ápr.23.
És ezek csak azok a nevek, amik ADA-val kezdődnek. :)
 
pff köszi a jókívánságokat ;)
Gyerek témában még át kell majd pörgetnem egy-két könyvet és fórumot azt hiszem. :lol:
Név témában még nem döntöttük. Az is lehet, hogy ma a dokinál teljesen más infó lesz és kiderül, hogy fiúcska a drága.....
Ha lány lesz Lily lesz. Az üveg befolyó után. :lol: Az óvodában is ez lesz a jele és punktum. ;)
 
viktorlantos said:
pff köszi a jókívánságokat ;)
Gyerek témában még át kell majd pörgetnem egy-két könyvet és fórumot azt hiszem. :lol:
Név témában még nem döntöttük. Az is lehet, hogy ma a dokinál teljesen más infó lesz és kiderül, hogy fiúcska a drága.....
Ha lány lesz Lily lesz. Az üveg befolyó után. :lol: Az óvodában is ez lesz a jele és punktum. ;)
Le se fogják tudni rajzolni a Lilly-t vagy viszel egy skiccet?
Hmm, csak nem nem tetszik az ADA név? :D
 
A névválasztást a páromra hagyom egyébként. ;)
De tényleg mókás lenne az ADA mint név. :angel: --- nem gondoltam rá korábban. :lol:
 
viktorlantos said:
A névválasztást a páromra hagyom egyébként. ;)
De tényleg mókás lenne az ADA mint név. :angel: --- nem gondoltam rá korábban. :lol:
Hogy te is benne légy, egy jó tanács. Kérj egy áttekinthető 5-ös listát, ott már csak rá kell böknöd :D
Amúgy nagy-nagy gratula! Nincs ennél nagyobb öröm...
 
Én is gratulálok a kicsihez,de ha névről van szó ,csak magyar név..Szerintem legyen Sziklás Part. :lol: :lol:
 
Back
Oldal tetejére