• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes My Little Universe

Alakulgat az akvárium. Növények kezdenek magukhoz térni. Bal elől a parvula az nem akart megindulni de az is az előzőből lett kimentve és már ott is szenvedett. Közé ültetek egy kis mc-t és majd az az oldal is beindul.
Egyenlőre csak a zöld alga jelent meg de az nagyon. :eek:
Lehet a lámpából vissza kellett volna venni az elején de most már mindegy. Tolom bele a foszfátot is hátha segít kicsit.
View attachment 82483
Kavicsoknak kifejezetten jót tesz egy kis alga. Miért nem tettél ugyan olyan előtéri növényt a két partra? Nagyon elüt. Jó lesz mind a két oldalon az mc. Esetleg másik oldalra is a kövek mellé tegyél át a parvulából. Ha megmarad megmarad, ha nem nem. Vesztenivalód nincs.
 
Kavicsoknak kifejezetten jót tesz egy kis alga. Miért nem tettél ugyan olyan előtéri növényt a két partra? Nagyon elüt. Jó lesz mind a két oldalon az mc. Esetleg másik oldalra is a kövek mellé tegyél át a parvulából. Ha megmarad megmarad, ha nem nem. Vesztenivalód nincs.
Igen, nem jó ötlet volt másmilyen növényt tenni bal oldalra.
Pont úgy csináltam, ahogy írtad. Raktam a kövek elé egy kis parvulát.
 
Nagyon szép, de a hídról “lefolyó” növényeket ritkítanám kicsit, mert jobban mutat, amikor látszik a fából valami.
Igen, egy picit benőtte. Szándékosan hagytam így, hogy milyen lesz. De majd ritkítom. Pont azért amit írtál, hogy a fából látszódjon több. Amúgy is, nem azért ragasztgattam annyit, hogy eltakarja a növény :rolleyes:
 
Back
Oldal tetejére