• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes My Little Universe

Eljött az ideje az előző aksim bontásának Stripped
A fákat kimentettem belőle és elkezdődött az építkezés.
Eddig jutottam.Még nincs minden a helyén csak a ragasztást csináltam meg és,hogy kb , hogy fog kinézni a scape.
A másik akvárium amibe bele kerül az 5cm -rel magasabb így csak az ágak legteteje lóg majd ki a vízből.
 
Akvárium:
60x30x30 Opti-white

A másik akvárium amibe bele kerül az 5cm -rel magasabb

Ja, még egy kérdésem is lenne: Ez az akvárium a 60x30x30 és egy 35 magasba fog kerülni, vagy ez 60x30x25 és már a végleges setup méretét adtad meg? (ez lenne a logikus, de a fotón levő sem 25 magasnak tűnik nekem)
Azért kérdezem, mert én is gondolkodom egy 60x36x30-ban, de elbizonytalanodtam, hogy a 30 magasság mégiscsak kevés lesz.
 
Szerintem nagyon fasza! 👍
Bár hiányolom a szemből fotót, lehet hogy elgondolkodnék a baloldal teljes beépítésén is.
Köszönöm!
Nem tudtam másképp fotózni a garázsban sajnos.
Bal oldalt hagyni akartam egy kis helyet a növényeknek + ott még lesznek kövek is.
Jobb oldalra is tervezek még köveket. Itt most csak a ragasztás miatt állnak így. Na meg, hogy maga a fa, hogy álljon azt néztem ezzel az elrendezéssel.
 
Igen, így már jobban látszik a 25 magasság is, köszi. Megnyugodtam, elég lesz nekem a 30 :) ("megijedtem", hogy a 30 ilyen alacsony)
Az első fotón - ahol már bent vannak a kis gyökerek is - egyértelmű volt számomra, hogy mi a terved a középső résszel. Éppen emiatt mondtam, hogy megfontolnám, hogy ne szigetszerű legyen az elrendezés, hanem legyen beépítve a baloldal. De persze nem biztos, hogy ez a jó döntés, csak az én ízlésem talán ezt diktálná. És a középső részen lécci ne csinálj széles homokágyat :) Vagy ha mégis széles, akkor növényekkel gazdagon telepíteni a széleit, a steril sáv mindenképp keskeny legyen idővel.
 
Igen, így már jobban látszik a 25 magasság is, köszi. Megnyugodtam, elég lesz nekem a 30 :) ("megijedtem", hogy a 30 ilyen alacsony)
Az első fotón - ahol már bent vannak a kis gyökerek is - egyértelmű volt számomra, hogy mi a terved a középső résszel. Éppen emiatt mondtam, hogy megfontolnám, hogy ne szigetszerű legyen az elrendezés, hanem legyen beépítve a baloldal. De persze nem biztos, hogy ez a jó döntés, csak az én ízlésem talán ezt diktálná. És a középső részen lécci ne csinálj széles homokágyat :) Vagy ha mégis széles, akkor növényekkel gazdagon telepíteni a széleit, a steril sáv mindenképp keskeny legyen idővel.
Nem lesz széles, még kis kövek mennek majd oda.
Bal oldalt még meggondolom.
Szerintem majd a köveket próbálom jobban elhelyezni.
Mára rá is hagytam, száradjon a ragasztó :)
 
Nagyon bejön, kíváncsi leszek hogy hogy mutat majd a növényekkel :) de szerintem ez rosszul nem tud kinézni! követem ;)
Lesz pár bucephalandra, reineckii mini, és anubias nana pangolino. A többit még nem tudom.
Jobb oldalra egy pinnatifida a fa tövéhez hátulról, hogy a levelei felérjenek az ágak közé. És egy kis parvula vagy Cuba bal oldalra. Eddig ez az elképzelés.
 
Abból a kis pirosból szeretnék ebbe is pár tövet átmenteni ;)
Most már csak az átköltözést kell kitalálnom.
Jelenleg a növények és a halak + garnélák vannak az aksiban.
 
Back
Oldal tetejére