• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes My Bad Nature in 89l

Köszönöm a sok hozzászólást!
Ez alapján rá kell jönnöm, ez a napló jobban halad nélkülem, mint velem.

de az öscape jó! :D

Köszi! De hol látsz te itt őscápát? :ROFLMAO:


Iszonyat jól áll a köveknek a zöld réteg. 👍
Mondhatni a zöld alga művészi jellegű felhasználása! :)
Csatlakozhatom a megállapításához, Kisasszony? 🆒

Szép az ilyen fokú egyetértés. És milyen szép szinonimákat tudtok arra, hogy lusta. :p
Amúgy nekem is tetszik ez a zöld. Volt is erről egy korábbi diszkurzusunk @star67 Csillával.
Szerencsére a süncsigáim mostanában nagyon elkényelmesedtek. Az első pár centinél jobban fel sem másznak a kövekre.
Vagy ha igen, hát tojnak a munkára. Szó szerint. Tőlük olyan fehér pöttyös minden. :ROFLMAO:

Nőből vagyok, imádom ha egyetértenek velem. :D

Ezzel amúgy mi férfiak is így vagyunk, csak részünk van benne kevesebb. :p
sose sikerült erre az akváriumra úgy tekintenem, mint igazi iwagumira

Igazából nekem se. Nem is szántam soha annak.
Inkább amolyan monoculture agymenés volt korábban, aztán meg valahogy idáig jutottunk...

Nekem így adja igazán 👍🎵

Köszönöm mindenkinek! :)
 
Sziasztok!

A múlt héten az akváriumba is megérkezett a tavasz, amit onnan vettem észre, hogy idén először (viszont szinte minden nap) bekapcsolt az akvárium 23 és 24 fok közé állított hűtése.
A bolondéria is beindulhatott, mert az öngyilkosságmentes utóbbi pár év után, tegnap az akváriumon kívül találtam egy Amanot. De az is lehet, hogy csak a múlt héten megemelt CO2 volt neki túl sok.
És ami miatt ezt a bejegyzést írom, hogy a mai napon megérkezett a @tsokee féle mulmozó kínai koppintása változata, ami az árán kívül talán mindenben megegyezik az eredetivel.
Gyorsan ki is próbáltam, és azt kell mondanom, igen-igen korrekt... ;)
742417423974240
 
Sziasztok!

A múlt héten az akváriumba is megérkezett a tavasz, amit onnan vettem észre, hogy idén először (viszont szinte minden nap) bekapcsolt az akvárium 23 és 24 fok közé állított hűtése.
A bolondéria is beindulhatott, mert az öngyilkosságmentes utóbbi pár év után, tegnap az akváriumon kívül találtam egy Amanot. De az is lehet, hogy csak a múlt héten megemelt CO2 volt neki túl sok.
És ami miatt ezt a bejegyzést írom, hogy a mai napon megérkezett a @tsokee féle mulmozó kínai koppintása változata, ami az árán kívül talán mindenben megegyezik az eredetivel.
Gyorsan ki is próbáltam, és azt kell mondanom, igen-igen korrekt... ;)
View attachment 74241View attachment 74239View attachment 74240
Nem tsokee fele, Dennerle ;) kep alapjan tenyleg rohadt jol lemasoltak. Ha ideteved (mar pedig az egesz veletlen idezes miatt biztosan ide fog) es meglatja, rendelhetsz is egyet @star67 Csillanak. ;)
 
Nem tsokee fele, Dennerle ;) kep alapjan tenyleg rohadt jol lemasoltak. Ha ideteved (mar pedig az egesz veletlen idezes miatt biztosan ide fog) es meglatja, rendelhetsz is egyet @star67 Csillanak. ;)
Egy skimmert még dobjatok a rendeléshez neki pluszban. :)
Ennyire jól ismertek?
Lassan nyitok egy "Rendeljünk Csillának"topikot!:love:

Esetleg vállal valaki "bérmulmozást"?:unsure:
 
Sziasztok!

A mai vízcserénél használtam először éles körülmények között az új mulmozót, és bizony ezek után is csak ajánlani tudom.
Mondhatni tökéletesen van méretezve az Amazónia súlyához, így bár a növényzet nélküli részeken felemeli a gömböket, de a kosárig már nem szívja fel őket.
Így én a felszívott talaj visszaengedése helyett csak a vödörcserekort használtam a hozzá adott csőzárót, menet közben nem is zárogattam el.
Ezzel együtt gyorsan meg is nyírtam mindent, hogy elhitessem magammal, még mindig én tartom a gyeplő végét.
A mohák eközben hangos hahotába kezdek az akvárium szinte minden pontján. Hiába, nem vagyunk már fiatalok... :p

74487

Amúgy pont ma egy éve lőttük a képeket a nekem legjobban tetsző állapotról @BlackOut kollégával. :)
 
Mulmozóról majd tarthatnál ám egy bemutatót.

Ha online tartalomra vágysz, akkor ott van a tsokee video, csak plusz egy Dennerle logoval. :p
Ha személyes prezit szeretnél, gyere el a Gravel Cleaner Day with Blackout rendezvényre! ;)

Drága Sanyi!
Névnapod alkalmából a jó Isten éltessen nagyon sokáig!🥰

Csilla

Úgy legyen! Köszi a figyelmességedet! Ma te vagy az első, aki mindezt a "jaj de nagyon hideg van ma" megjegyzés nélkül tudta abszolválni. :D
 
Boldog névnapot! Akik ma fáztak és ezt a szemedre vetették, mondhattad volna, hogy Te már tegnap meghoztad a meleget, csak mára elinalt! 😁

Amúgy meg pont így volt. 😇
Ahogy mondják is, Sándor napján megszakad a tél...
...a sok munkába, hogy ismét visszahűtse az időt. :p
Köszönöm!
 
Ha rájössz a sehová nemfejlődés miértjére, szólj, mert az akváriumom pont ilyen.

Úgy gondolom a szűrés elégtelensége, a túl sok CO2, vagy a Matyi lesz a ludas. :ROFLMAO:
De nem merek rajta túl sokat gondolkodni, mert ha rájövök, vége az aranyéletnek...
 
Sziasztok!

Az elmúlt hét eseményei tőszavakban:
  • megérkezett a 3. generációs CD porlasztó az akváriumba. Nem csalás, nem ámítás, remekül működik a régi eszközzel
  • @Proxer kollégától érkezett 4 csiga evő csiga az akváriumba, de a három legkissebbet akkor láttam utoljára, amikor beköltöztek.
  • az egyik Tetrát elkapta az EHEIM beszívója. Sajnos amire észrevettem, már nem élt. Ő az első áldozata nálam a két nagy márka harcának... :(

Az akváriumban, és a kis mocsárban minden változatlan.
Azért mind a kettőről itt van egy-egy két kép a barlangok bűvöletében:
75447

75448
 
Back
Oldal tetejére