• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Muti a szekrényed :)

Szerintem ez nem kupi itt látszik mennyi minden kell egy igényes növényes medencéhez.Ötletes a zaj csillapítás.

Úgy érzem a szekrény témát tovább nem feszegetem.Nekem ez a pár szekrény elég sok és jó ötletet adott.
:)
 
Utoljára módosított moderátor által:
Ez sima hungarocell, vagy speckó hangszigetelős?
Már én is agyaltam, hogy beszigetelem valamivel a szekrényt, még az ecorubber gumi jött szóba, ki kellene próbálni.

Sima Hungarocell. Nagyon jó hangszigetelő és olcsó!
 
Sima Hungarocell. Nagyon jó hangszigetelő és olcsó!
Ha esetleg továbblépnél hangszigetelés ügyben, a Grassalkovich u. 103.-ban a gyártótól vettem jó néhány éve nem is olyan drágán s.szürke hangszigetelő szivacsot, (pár cm vastag) amikor egy vitrinajtós dobozt építettem az akkor még a porszívó hangjával vetekedő PC-m köré. Bevált a dolog és dizájnos is :) Mármint a szivacs. Grat. a szekrényhez! (y)
 
Ez nem a szekrény, hanem a mellette :-D

2u3eta5u.jpg
 
A GHL tápadagoló miatt egy kicsit irigykedem, de az RO sem kis darab. :)
 
A GHL pénz kérdése ,meg megkönnyíti a pontos adagolást(mindenkinek csak ajánlani tudom)
RO meg a segítségeddel állítottam össze(tökéletesen működik),ezúton is megköszönöm(y)
 
Marci és hátulról? :)

A GHL pénz kérdése ,meg megkönnyíti a pontos adagolást(mindenkinek csak ajánlani tudom)
RO meg a segítségeddel állítottam össze(tökéletesen működik),ezúton is megköszönöm(y)

Na ennek örülök, hogy jól működik.
GHL-t akkor is irigyelem, engem is csak a pénz választ el tőle. :)
 
Back
Oldal tetejére