• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Muti a szekrényed :)

Nálam soha az életben nem volt ekkora rend. :D

Na majd a héten szétkapom úgyis az egész hóbelevancot, és majd igyekszem szebben visszarakni mindent. :) Bár sok variációs lehetőségem nem nagyon van... viszont vettem a szűrők alá a Lidlben akciós gumiszőnyeget, 2db volt 400 forint. És szép lilásrózsaszín. :D Majd lefotózom hogy sokkot kapjatok. :D

Majd valamikor az évben még egy dózispumpát is be kell suvasztanom valahova, hogy a micmac és EC napi adagok automatizálva legyenek. Kemény feladat lesz, bár ötletem már van rá hova rakom (a szekrény "plafonjára").
 
Ide már nem sok minden fér,
Szép elrendezés!
Irigylem, hogy a külső fűtőt minden gond nélkül be tudtad tenni. Nekem, meg szerintem mindenki másnak is akiknek nagyobb szűrője és alacsonyabb szekrénye van, mindenféle kacskaringós csövezést kell csinálni, hogy a szűrő mellett, függőlegesen be lehessen kötni. Aki nem ismerné, ezeket csak így szabad bekötni, vízszintesen nem .:mad:
 
Szép elrendezés!
Irigylem, hogy a külső fűtőt minden gond nélkül be tudtad tenni. Nekem, meg szerintem mindenki másnak is akiknek nagyobb szűrője és alacsonyabb szekrénye van, mindenféle kacskaringós csövezést kell csinálni, hogy a szűrő mellett, függőlegesen be lehessen kötni. Aki nem ismerné, ezeket csak így szabad bekötni, vízszintesen nem .:mad:
A polcot meg kellet fúrni, de onnan már sima ügy volt. Persze nagy segítség, hogy ez egy nano akvárium szekrénye, így inkább magas, mint széles.
 
Ezt a zárt rendszerű PVC csövezést hogyan tudod belülről megtisztítani?
Minden ág túl van méretezve, flow csökkenést nem tapasztaltam eddig. A rendszer tele van hollandikkal így szétszedhető és tisztítható, ha kell. Egyébként állítólag ezekben a nyomó pvc csövekben nem keletkezik sok lerakódás.
Tavasszal szétszedem, mert a hajlékony pvc csöveket és a reaktort is pucolni kellene, akkor majd megnézem milyenek a csövek belül.
 
Back
Oldal tetejére