• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Munkatársat keresünk boltunkba

Status
Not open for further replies.
Köszönöm a bejelentést, így talán kevesebb meglepett arc fogad majd, mikor segítséget ajánlok :) és ahogy Viktor mondta, bátran forduljatok hozzám, legjobb tudásom szerint leszek a segítségetekre, ami meg nem megy, azzal meg együtt zargatjuk majd a vezetőséget :)
 
Köszönöm a bejelentést, így talán kevesebb meglepett arc fogad majd, mikor segítséget ajánlok :) és ahogy Viktor mondta, bátran forduljatok hozzám, legjobb tudásom szerint leszek a segítségetekre, ami meg nem megy, azzal meg együtt zargatjuk majd a vezetőséget :)
Mázlista;)Örülök neki,hogy Magyarország legjobb munkahelyénél tudtál elhelyezkedni.Sok sikert:)
 
Nem mindegy hogy hol huzza az igát az ember.Láttam én már sok megfásult embert aki utálattal gondol-ne adj Isten megy be- a munkahelyére.A legfontosabb hogy szeresd a munkád mert máskülönben ott valami nem működik jol.Nem hinném hogy nálatok ilyen előfordulna pl.velem[emoji4]
 
Ne aggódjatok, ennek a munkának is van olyan része, amin nincs irigyelni való, de valóban szerencsés vagyok, túlnyomórészt nem ilyenekkel kell foglalkoznom és tényleg jó érzéssel indulok be reggel.
 
Ne aggódjatok, ennek a munkának is van olyan része, amin nincs irigyelni való, de valóban szerencsés vagyok, túlnyomórészt nem ilyenekkel kell foglalkoznom és tényleg jó érzéssel indulok be reggel.

Valószínű, minden tevékenységnek van nem túl kellemes része is, de a jó csapat sok mindent kompenzál. Sok sikert!(y)
 
Hát gratulálok @danyi03 kolléga! Egy kicsit azért irígy vagyok, mintahogyan sokunk az itt. Persze a jó értelemben. Sok sikert és jó munkát.
 
Gratula En is,es igy majd Te is kattinthatsz par kozeli kepet a munkahelyedrol,foleg kozeliekkel bombazz majd minket [emoji6]
 
Új belépőként kicsit megmutathatná kreativitását, tudását egy bolti akváriumon ;) Talán az emeleten van egy 180l es a sarokba ami eléri a massza állapotot mire összeszedi magát egy jó ötletre. Meglesnénk mit rak össze a bőség zavarába :)
SAAB motor nem győzött meg? :)
 
SAAB motor nem győzött meg? :)
Deee gondolkoztam is hogy török egy darabot a kaszniból úgy is kezd már itt ott puhulni :)
Szegény autó nem erre lett tervezve, félő hogy kiugrik a szíve a vázból. Gyárilag nincs lefúvószelep sem, lassan elérkezik az a pillanat, hogy egy padlógáz után lefújja a motorháztetőt :D
Bocsi @danyi03 ezt nem hagyhattam ki :sorry:
 
Végét járja már szegény Corsa, de ezt még meg kellett tenni vele, kívánta a nagyobb szívet (mintha az előző kicsi lett volna :D). Amúgy szerintem egy Saab blokk kb pont befér abba a 180asba amit mondtál, vagy esetleg valami ilyesmi:

1559832_10201500425791862_7955460920494786006_n.jpg
 
Status
Not open for further replies.

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére