• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mountain landscape építések

Szaki

Főkertész
Sziasztok!

A következő scape-em kizárólag bazaltból fog készülni, ennek kapcsán kicsit megpörgettem a YouTube-ot, hátha kiesik valami inspiráló.

A helyzet az, hogy csak néhány jól dokumentált építést találtam, ahol lépésről lépésre látszik a kövek elhelyezése.

Megosztanék hármat ezekből, továbbá ha valaki esetleg tud ilyen jellegű videót linkelni, nagyon hálás lennék érte.

Köszi! :)

50l-ben:


96l-ben:


Oliver Knott gigászi építése:

 
Ezt most nem igazán vágom, ezek mind seiryu kövek. Azt hittem, bazaltosat keresel. Ilyen videókkal tele van a net, akár az itteni inspiráció és videó topikok is. Bazaltost valóban nehezebb lenne találni.
 
Ezt most nem igazán vágom, ezek mind seiryu kövek. Azt hittem, bazaltosat keresel. Ilyen videókkal tele van a net, akár az itteni inspiráció és videó topikok is. Bazaltost valóban nehezebb lenne találni.

Olyannyira nehéz, hogy nem is találtam, ezért inkább abból főzök, ami van. Ezekből is lehet okulni: mekkora kövek mutatnak jól az egyes méretekben, mi a jó elhelyezés sorrendje, hogyan csinálj feszültséget, stb. stb.

Ezért is írtam, hogy ha valaki netán tud bazaltos építésről, dobja be. :)
 
Olyannyira nehéz, hogy nem is találtam, ezért inkább abból főzök, ami van. Ezekből is lehet okulni: mekkora kövek mutatnak jól az egyes méretekben, mi a jó elhelyezés sorrendje, hogyan csinálj feszültséget, stb. stb.

Ezért is írtam, hogy ha valaki netán tud bazaltos építésről, dobja be. :)
Világos. Ha a bazaltra hagyatkozunk, akkor elég rövidke topik lesz :) Viszont az meg amúgy tök jó, ha így meg csináltál egy újabb Inspiráció topikot, ahol csak a köves akváriumok lesznek majd megosztva.
Ezért is dobok be én is egy nem annyira landscape, viszont nagyon is iwagumi építést egy közkedvelt méretben.

 
Back
Oldal tetejére