• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Most regisztráltam, de nem tudok üzenetet küldeni

Status
Not open for further replies.

viktorlantos

Alapító
Admin
Korábban többször felmerült a kérdés új felhasználóknál, miért nem tudnak privát üzenetet küldeni a regisztráció után?

A fórumon többlépcsős spam védelem működik. Ez is részben egy ilyen céllal született korlát.

Másik szempont az volt, hogy friss regisztrációval ne a privátozás legyen az első.

Ezért regisztráció után legalább 25 fórum hozzászólás és 2 hétnek el kell telnie, hogy minden funkciót tudjatok használni.

Kérlek ne spammeljetek csak azért, hogy meglegyen a 10 bejegyzés, mert az ilyen jellegű hozzászólásokat moderálni fogjuk.

25 hozzászólás szinte semmi - nekem aztán elhihetitek :)

Írhattok bemutatkozót, néhány gondolatot egy-egy támával kapcsolatban, megjegyzést egy naplóhoz, stb. Tényleg sokféleképpen fel lehet használni ezt a 25-es korlátot.

Üdv a friss regisztráltak között és kellemes fórumozást az akvakertészen.
 
Fontos!

Ha egyáltalán nem tudtok regisztráció után sehova sem írni az azt jelenti, hogy a regisztrációtok nem lett engedélyezve!

Ameddig ez nem történik meg a fórumot csak olvasni tudjátok. Ha több nap után sincs engedélyezve a regisztráció kérlek lépjetek kapcsolatba a fórum üzemeltetőivel.
Például az info kukac Green Aqua pont hu email címen.
 
Friss regisztráció utáni korlátozásokat frissítettük.

A jelenlegi korlátozás alapján aki nem rendelkezik legalább 25 hozzászólással és nem telt el legalább 2 hét a regisztráció óta, az a következő funkciókat nem tudja használni:

- Privát üzenet küldése
- Adok-veszek topik nyitás és bejegyzés írása
- Hol vásároljunk topik nyitás és bejegyzés írása
 
Ismét emlékeztetni szeretnék minden új regisztráltat arra, hogy friss regisztrációval hiába írtok gyorsan 20 hozzászólást, a korlátozás nem old fel a határidő előtt.

Kérlek ne spammeljetek csak azért, hogy meglegyen a 20 bejegyzés, mert az ilyen jellegű hozzászólásokat moderálni fogjuk. 25 hozzászólás szinte semmi - nekem aztán elhihetitek :) Írhattok bemutatkozót, néhány gondolatot egy-egy támával kapcsolatban, megjegyzést egy naplóhoz, stb. Tényleg sokféleképpen fel lehet használni ezt a 25-es korlátot.

Kérlek figyeljetek oda erre, hogy ne kelljen egy szavas bejegyzéseket tömegesen törölni.
 
Üdv. Új tag vagyok és a keres-kínál topic részen nem tudok hozzászólást írni. Más helyen (halak stb) megy. Mi lehet a gond?

köszönöm a válaszokat.
 
Friss regisztráció utáni korlátozásokat frissítettük.

A jelenlegi korlátozás alapján aki nem rendelkezik legalább 25 hozzászólással és nem telt el legalább 2 hét a regisztráció óta, az a következő funkciókat nem tudja használni:

- Privát üzenet küldése
- Adok-veszek topik nyitás és bejegyzés írása
- Hol vásároljunk topik nyitás és bejegyzés írása
 
Status
Not open for further replies.

Hasonló topikok

Válaszok
0
Megtekintések
12K
Back
Oldal tetejére