• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Moria Gate

evavigh

VIP kertész
Blue boltnak lehet panda gyereke, de ez inkább valóban CBS, bár a kép eléggé homályoska. :)
Köszi, én is erre jutottam. Elvben akkor úgy 3 hónapos körül kell lennie, méretileg stimmelhet?
És ez a kettő volt a legjobb kép róla... az akva közepén trónolt a lomb tetején, oda meg már nem volt tökéletes a fókusz.

sztanotomi

Legenda
Elkezdtem visszanézegetni, hogy az első petés blue boltomat mikor láttam - pont szilveszterkor - ahhoz túl nagy ez a kis csíkoska szerintem, hogy az ő prontya legyen.
Aztán azon gondolkodtam, honnan jött növény az akvába. Az indítás után nem sokkal kaptam rengeteg növényt @sztanotomi -tól, és mintha rémlett volna, hogy neki van CBS is az akvában. Jól rémlett, az ő fotóján virít egy ugyanilyen mintás szép fedett CBS, úgyhogy azt hiszem, rejtély megoldva, most már van CBS-em is! :giggle:
Tudom hogy jó helye van nálad a közös gyereknek, de ne feledd az időnkénti láthatasi jogomat! ;)

evavigh

VIP kertész
Megnyírtam a hátsó hatalmasra duzzadt erdőséget, a lobeliákat is visszavágtam egy picikét.
Mértam is, NO3 20 ppm, PO4 1,8 ppm, Fe 0,2 ppm. Alga továbbra sincs, viszont a tápokból visszaveszek, nem szeretném feljebb vinni a nitrátot a páncélosok miatt. Így macro 3 ml megy, micro 1,5ml, PO4 2,5 ml, az excel maradt 4 ml.
A kis fekete fehér garnélának 2 haverját is láttam azóta, az egyik ugyanakkora mint az első, a másik fele akkora pindúrka. @sztanotomi , kösz, hogy a nevedre vetted az elsőt, de lehet, hogy mégis saját termés. :unsure:

Nyírás után:

72652

72653

evavigh

VIP kertész
Annyira szep! Teljesen visszaadja az elso oldali inspiralo kepet! Sot...az a folyopart sir egy ilyen dus novenyzet utan!:love:
OK, így szomszédoljak, hogy közben Zsu kivette számból a szavakat. :(
@Zuzmi nem is tudtam, hogy szereted a csócsált falatokat. 😁
Köszi Csajok! 😘
Lehet, hogy rádumáltok és még a végén a jobb oldali hordalékos részre is teszek egy kis Lobelia cardinalis minit a legközelebbi nyírásból!

evavigh

VIP kertész
Akkor elveszted a folyó delta torkolati hatását. Megtöröd, hogy a jobboldali sziklafal a szemet hátravezesse.
Doktor Úr, olyan bizonytalan vagyok... vagy mégse? 🤷‍♀️ De azt hiszem, igazad van!
Míg a másik oldalon hozzátett a látványhoz, innem elvenne.

Kameas

Főkertész
Gyönyörűséges! Mosolygok ha ránézek, olyan boldogító érzés látni. Most lett időm végigolvasni,és megdobogtatja a szívem!
😍 Már alig várom hogy helyet kapjanak a tőled kapott növények! 😊

evavigh

VIP kertész
Gyönyörűséges! Mosolygok ha ránézek, olyan boldogító érzés látni. Most lett időm végigolvasni,és megdobogtatja a szívem!
😍 Már alig várom hogy helyet kapjanak a tőled kapott növények! 😊
Köszönöm, nagyon aranyos vagy! :love:
Ha esetleg szükséged van még növényre, csak szólj, meg majd fogdosok a red cherrykből is, tele van picúrral az akva, majd megmutatják a tieidnek, hogy télen is lehet babát gyártani! 👨‍👩‍👧‍👦

Oldal tetejére