• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Montaña del Dragón

Sziasztok.
Vizcsere volt. Meg mindig van ecsetem. Nem segitett a szuropuceva. Mindig ugynannyi, csak itt elmulik ott elojon. Ez van. Ez az en keresztem.
20191202_180636.jpg
Itt egy kis sportolo. Vegig ott maradt mig vizet csereltem. Szerintem elvezte a gyorsfolyasu patakot.
20191202_175053.jpg
 
Szerinted hova tegyem a lilyt? Azert nem valtoztattam, mert kezdettol igy van es sokaig nem volt nyoma ecsetnek. De tenyleg azt nem probaltam.
már irtam az elején hogy szerintem erre a 60as hosszra sok a 350experience lillyvel! én azt mondtam hogy próbálj meg az áramláson változtatni de Poppyval! erre Te az írtad ha jól emlékszem hogy az sajna nincsen! háát! azóta szereztél már egyet talán! :giggle: ez viccnek szántam!
én is 60 as medencét fogok hamarossan egy 350 es el szürni de kizárólag Popyval! a 60 as Prl kockát is egy 350 el szürőm de spinnel, majd küldök egy képet hogy hol van ecset!:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
van benne kék szivacs? az aljában,? vagy csak a perlon a tetejében!?
 
már irtam az elején hogy szerintem erre a 60as hosszra sok a 350experience lillyvel! én azt mondtam hogy próbálj meg az áramláson változtatni de Poppyval! erre Te az írtad ha jól emlékszem hogy az sajna nincsen! háát! azóta szereztél már egyet talán! :giggle: ez viccnek szántam!
én is 60 as medencét fogok hamarossan egy 350 es el szürni de kizárólag Popyval! a 60 as Prl kockát is egy 350 el szürőm de spinnel, majd küldök egy képet hogy hol van ecset!:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
van benne kék szivacs? az aljában,? vagy csak a perlon a tetejében!?
Mindenhol azt olvastam, hogy a nagyobb jobb,marmint szuroanyag mennyisegben...meg amugy is;). A szuroben alul szivacs, rajta matrix, felul perlon puri. Es a felere van fojtva. Spinem van. Kiprobalom. Koszonom a segitseget.
 
Sziasztok.

Na jol nem sikerult a befolyo csere. Nincs eleg csovem itthon. Amugy nem gond, mert csokken az ecset. Lehet, hogy csak turelmesebbnek kellett volna lennem.
@Keinrath Adrian kitartok az allaspontom mellett. Kezdettol igy van a lily, jonak kell lennie. A beoldas kulso reaktorral...nem kerulhet rossz helyre a co2. A szurotakaritas javitott mindig a legtobbet az ecseten. Most is szepen visszahuzodik. Vagy a tomegesedo novenyek miatt valtozott az aramlas odabent, de annyit nem valtozhatott.
Es a garnélák is boldogabbak az uj dzsungelben. Egy ideje nem lattam peteset, most meg harom is elojott kajara.
20191215_161335.jpg

20191215_161327.jpg
Es jottek uj lakok, igazan beillenek!
20191215_161130.jpg
Itt egy mami
20191215_160942.jpg
 
Back
Oldal tetejére