• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Montaña del Dragón

Sziasztok.
Tovabb vakargatom az ecsetet. Nem is tudom eldonteni...valahol kevesebb, de valahol mintha tobb lenne. Na mindegy. Lepucoltam az uveget, vizet csereltem.
20191020_132729.jpg
Folyamatosan ultethetem unra a cubapamacsokat, mert kiassak. Nem baj.
20191020_150710.jpg
Ha nem tudnam , hogy a ket fajta garnela nem kepes osszeivni azt gondolnam a kovetkezo garnéla egy csodas kis keverek. Meg van sarga seroja is.
20191020_150611.jpg
 
Hogy miert nem jut eszembe sosem elotte-utana fotot kesziteni?
Mindegy. Mar visszakonyultak a felszintol a novenyek igy megnyirtam oket. Visszaultettem, meg raktam at a masikba.
20191027_172140.jpg
Nezd @star67 Csilla. Bekerult a csodas homerod! Koszonom. Szinben is harmonizal!
A gonosz kis minitylok meg mindig kiturjak a cubagombocokat. Szerintem soha nem lesznek kepesek megkapaszkodni.
 
Hogy miert nem jut eszembe sosem elotte-utana fotot kesziteni?
Mindegy. Mar visszakonyultak a felszintol a novenyek igy megnyirtam oket. Visszaultettem, meg raktam at a masikba.
View attachment 82738
Nezd @star67 Csilla. Bekerult a csodas homerod! Koszonom. Szinben is harmonizal!
A gonosz kis minitylok meg mindig kiturjak a cubagombocokat. Szerintem soha nem lesznek kepesek megkapaszkodni.

úgy tetszik 🙄😍 gatula Zsuu!
 
Back
Oldal tetejére