• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Montaña del Dragón

Esetleg egy jó bokros Albida Brown (személyes kedvencem).
Nekem is a szívem csücske ez a növényke, és többen is keresik, de sajnos mostanában sehol nem lehet jó bokros példányhoz jutni.
Ha neked van valami tuti lelőhelyed, írj rám, kérlek!
 
Nekem is a szívem csücske ez a növényke, és többen is keresik, de sajnos mostanában sehol nem lehet jó bokros példányhoz jutni.
Ha neked van valami tuti lelőhelyed, írj rám, kérlek!
Csinálni kell. :D
GA-ban szombaton 3 kosárral is volt belőle.
Én is anno onnan vettem 3 kosárral (vagy cseréppel, ahogy tetszik), és jó helyen szépen nőnek. Persze nem egyik napról a másikra, de türelem tornaterem. 😁
 
Ja és hozzáteszem, hogy kb. 5 hónapot töltöttek egy akvában világítás nélkül, ahol csak a minimális napfény érte őket, a szoba másik sarkában. Mindezt gond nélkül átvészelték, majd az új akvába beültetve rögtön szépen megindultak. 😁
 
Sziasztok.
A lámpával meg mindig próbálkozunk, hogy nekem tetsző színe legyen. Sajnos a LED szalagot amit rendeltünk...hat vagy elb...tak, vagy a gyártó sorrol jött le hibásan, de szemrátéttel sem 6500K. Inkább zöldes. Persze nem lehet meg reklamálni. Korábban is innen rendeltünk, de ezt most megszivtuk. Igy a chihi+az uj es egy kis pirosbol probalunk jot osszevakarni. Most tetszik es egyenlore a novenyek is elvezik. De azert rosszul esik. :mad:
Megerkeztek az uj csiguk. Egyek is csak meg az ecsetet, amivel meg kuzdok.
Jottek sportkocsigak es ordogcsigak! :ROFLMAO:
CE02204B-8DAD-428B-A17B-839B38625E32.jpeg
207FFC51-2AC7-48C6-825B-FFE315851750.jpeg
 
Sziasztok.
A lámpával meg mindig próbálkozunk, hogy nekem tetsző színe legyen. Sajnos a LED szalagot amit rendeltünk...hat vagy elb...tak, vagy a gyártó sorrol jött le hibásan, de szemrátéttel sem 6500K. Inkább zöldes. Persze nem lehet meg reklamálni. Korábban is innen rendeltünk, de ezt most megszivtuk. Igy a chihi+az uj es egy kis pirosbol probalunk jot osszevakarni. Most tetszik es egyenlore a novenyek is elvezik. De azert rosszul esik. :mad:
Megerkeztek az uj csiguk. Egyek is csak meg az ecsetet, amivel meg kuzdok.
Jottek sportkocsigak es ordogcsigak! :ROFLMAO:
View attachment 79883
View attachment 79884
Tuti 5730-as 6500k szalagot kaptatok? Nekem a harmadik nekifutasra sikerult hozzajutnom ahhoz, amit szerettem volna.
Amugy csak a 6500k-s onmagaban nem hat teljesnek. En raktam melle 4000k-st felesbe, igy tuti lett.. ja, es egy csipetnyi pirosat..
 
Tuti 5730-as 6500k szalagot kaptatok? Nekem a harmadik nekifutasra sikerult hozzajutnom ahhoz, amit szerettem volna.
Amugy csak a 6500k-s onmagaban nem hat teljesnek. En raktam melle 4000k-st felesbe, igy tuti lett.. ja, es egy csipetnyi pirosat..
Hat valoszinuleg nem, de hogy magyarazzam ezt el egy webaruhazban? Latom szabad szemmel, hogy nem az?:ROFLMAO: Persze lehet, hogy megprobalhattam volna. Majd egyszer rendelek ujat. Igen lattam, hogy ti hogyan keveritek. Valami hasonlot szerettem volna. De ez olyan sargas-zold lett, hogy inkabb ket csik chihirost visszaraktam. Most atmenetileg megfigyelek.😕
 
Kopucolas, vizcsere volt. Vegre ujra van excelem ugyhogy azt is bevetettem. A csigak meg elvegzik a tobbit. Elvagyunk, de a gyep nem az igazi. Nem kapaszkodik elegge. A garnélák meg nem szaporodnak, hiaba latok mindig mamikat. Mondjuk ma reggel az egyik tigrimami megmakkant. Kimentettem a golyobisokat de nem fuzok sok remenyt hozzajuk.
F833EF3D-442D-4878-9A47-C96AF85D396B.jpeg
 
Kopucolas, vizcsere volt. Vegre ujra van excelem ugyhogy azt is bevetettem. A csigak meg elvegzik a tobbit. Elvagyunk, de a gyep nem az igazi. Nem kapaszkodik elegge. A garnélák meg nem szaporodnak, hiaba latok mindig mamikat. Mondjuk ma reggel az egyik tigrimami megmakkant. Kimentettem a golyobisokat de nem fuzok sok remenyt hozzajuk.
View attachment 79938

Látványra nincs semmi gond ezzel a gyeppel, gyönyörű!
Sajnálom a tigris mamit! A porontyoknak azért így a semminél több esélyük van, ne add fel!
 
Haha. Gyere nezd meg kozelebbrol!:ROFLMAO:
A golyokat Évi utan szabadon....lengetem oket az aramlatban. Vannak kis gulu szemeik de ezen kivul nem tudom megallapitani, hogy elnek e. Gondolom par nap alatt kiderul.

Én sem tudtam megállapítani, hogy élnek-e, úgy voltam vele, hogy hagyom őket egy vemhesség idejéig, mivel nem tudtam mennyi idősek. Ha az utolsó hármat nem találom meg frissen kikelve a hálóban, - azt hittem volna, hogy felszívódtak vagy kizabálták őket vagy tudomisén mi lett velük - totális kudarcnak könyveltem volna el az egészet. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy szerintem érdemes többet várni, mint pár nap.
 
Én sem tudtam megállapítani, hogy élnek-e, úgy voltam vele, hogy hagyom őket egy vemhesség idejéig, mivel nem tudtam mennyi idősek. Ha az utolsó hármat nem találom meg frissen kikelve a hálóban, - azt hittem volna, hogy felszívódtak vagy kizabálták őket vagy tudomisén mi lett velük - totális kudarcnak könyveltem volna el az egészet. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy szerintem érdemes többet várni, mint pár nap.
Ezeknek vannak szemeik, ugyhogy nem frissek. Varok meg.
 
Zsuzsi, kezded már nézegetni Balázs legutóbbi pagodás akváriumát, hogy a kis testvérét megalkosd?
Na, az kemény lesz, bár Téged ismerve nem lehetetlen vállalkozás!
 
Zsuzsi, kezded már nézegetni Balázs legutóbbi pagodás akváriumát, hogy a kis testvérét megalkosd?
Na, az kemény lesz, bár Téged ismerve nem lehetetlen vállalkozás!
🤣 Koszi. Egyenlore ezt az akit izlelgetem meg. Pont most lettem keszen egy szuropucevaval, mar csokkent a flow. Hatha az ecsetemet is eltunteti. Meg nem vagyok elegedett gyepgyarto. Sokat kell meg tanulnom. Feladja a lecket a Cuba. A parom fuves akvat szeretne legkozelebb. Asszem tovabb kell kostolgatnom ezt a gyepezest.
 
🤣 Koszi. Egyenlore ezt az akit izlelgetem meg. Pont most lettem keszen egy szuropucevaval, mar csokkent a flow. Hatha az ecsetemet is eltunteti. Meg nem vagyok elegedett gyepgyarto. Sokat kell meg tanulnom. Feladja a lecket a Cuba. A parom fuves akvat szeretne legkozelebb. Asszem tovabb kell kostolgatnom ezt a gyepezest.
Akkor a legjobb kihívás nem a cuba, hanem az UG. 😎
Az tényleg csak nagyon keveseknek sikerül, mint az amano szaporítása.
 
Sziasztok.
A mult heti szurotakaritas utan most ellepett az ecset, az agancs es finom szor boritotta be a gyepemet. Hurra. Tarra nyirtam! Remelem, hogy atmeneti szeszely volt. Nem lesz a kedvencem ez a fajta gyep. Nem kapaszkodik jol, gyakran kell nyirni. Mindjart visszasirom a lassu low tech korulmenyeket. Egyszeruen nem eleg 24 ora egy napra.
Meg a csigak is bundasak!
6C386088-E921-4BFF-BFAB-D63346DAD5E6.jpeg
 
Sziasztok. Soha nem lesz szivugyem ez a 60-as aki.
Mondjatok meg...ha semmin nem valtoztat az ember egyszercsak miert ont el az alga? Most van boven ecsetem...az egesz itt kezdodott...mulmoztam, szurot takaritottam. Csokkentettem a tapozas macrojat egy csipetnyit.
Erre most van apro zold szorke es agancs.
20190928_173042.jpg
20190928_173104.jpg

Agyrem!:mad:
 
Sziasztok. Soha nem lesz szivugyem ez a 60-as aki.
Mondjatok meg...ha semmin nem valtoztat az ember egyszercsak miert ont el az alga? Most van boven ecsetem...az egesz itt kezdodott...mulmoztam, szurot takaritottam. Csokkentettem a tapozas macrojat egy csipetnyit.
Erre most van apro zold szorke es agancs.
View attachment 81419
View attachment 81420

Agyrem!:mad:
a 350 experience átfújja hosszába a lillyvel az akvát! és ahol visszafordul a víz a talajon ott vagy ecsetes.? popyval próbálkoznék! nálam is ez volt a 90 hosszon a 2080 assal lillyvel!
 
Back
Oldal tetejére