• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Moha kiirtása kőről/fáról működő akváriumban

mikor úgyis carboznál egy-egy kisebb területet nyomj telibe... néhány hét alatt szerintem ki tudod végig írtani.

szerk: vagy vedd ki vödörbe és ott nyugodtan végignyomhatod... aztán mehet vissza a helyére. A garnélák meg megeszik a halott algát.

Nem láttad még milyen durva calo erdőről van szó... :D Itt szerintem csak is a vödrös megoldás segíthet, és még szerintem bedobom az ágyneműtartóba is.
 
A töményebb áztatást a buce se tolerálná több napig szerintem, én egy szép csokor anubiast nyírtam ki így, pedig csak egy éjszaka volt. Egy rövid fürdő vödörben viszont működhet.
Btw nekem is van caloglossám, én még a "jaj de szépen növi be a fát" résznél tartok, viszont feltűnt, hogy néhány talajszemcsén is megjelent. Kezdjek félni? :D
 
A töményebb áztatást a buce se tolerálná több napig szerintem, én egy szép csokor anubiast nyírtam ki így, pedig csak egy éjszaka volt. Egy rövid fürdő vödörben viszont működhet.
Btw nekem is van caloglossám, én még a "jaj de szépen növi be a fát" résznél tartok, viszont feltűnt, hogy néhány talajszemcsén is megjelent. Kezdjek félni? :D

Ha még időben elkezded carbozni az elszabadult cafatokat meg lehet úszni, nekem sajnos nem volt mindig időm/kedvem. Addig tologattam a calo karbantartását, amíg már láttam hogy kár is nekiállnom. :D Akkor azt hiszem egy teljes red moor resetet kell csinálnom. Amit lehet leszedek, carbo, kifőzés mindent amit lehet bevetek. Öhm... ugyanitt jónagy adag caloglossa vihető... :D
 
Back
Oldal tetejére