• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Moderáció

Luna

Főkertész
Sziasztok!

Ezúton szeretnénk Titeket arra kérni, hogy ha bármilyen moderációval, fórum felhasználással kapcsolatos problémátok van, így pl. hozzászólások, törlése, áthelyezése, stb, azt nyugodtan jelezzétek ebben a topicban. Emellett továbbra is nyugodtan lehet személyesen a moderátorokat, illetve adminisztrátorokat felkeresni a problémákkal privát üzenetben.

Köszi mindenkinek a segítséget:

Luna
 
Nekem egy olyan kérésem lenne, hogy ha nem nagy meló akkor csináljátok meg a keres/kinál/eladó topikot átláthatóbbá. Tehát legyen benne még 2 "altopik". (nem tudom, hogy hogy hívják ezeket tehát lehet, hogy hülyeséget mondok...:))
Technika és élőlények.
 
Sajnos a meglévő fő fórumok alatt lévő topicok alá már nem lehet altopicokat létrehozni, amennyire én tudom, és ismerem a rendszert. Igazság szerint valóban erős ott a kavarc, megpróbálunk majd valamit kitalálni.

Köszi az észrevételt.

Üdv:

L
 
Luna said:
Sajnos a meglévő fő fórumok alatt lévő topicok alá már nem lehet altopicokat létrehozni, amennyire én tudom, és ismerem a rendszert. Igazság szerint valóban erős ott a kavarc, megpróbálunk majd valamit kitalálni.

Értem, köszi!
 
Lunának igaza van nincs lehetőség további szinteket kreálni.
Inkább arra kell törekkedni hogy ha valamit feltesztek annak áttekinthető neve legyen.

Pl:
(Eladó) Fölöslegessé vált Eheim 2215-ös szűrőm
(Keresek) Blyxa Japonica növényt
(Elvihető) 10 Red Cherry Garnéla

Hamarosan kicsit megreformáljuk ezt a részt és némi szabályrendszert is meghonosítunk ami a UKAPS testvérfórumunkon elég jól működik.
A készülő tájékoztatóban benne lesznek a változások.
 
viktorlantos said:
Lunának igaza van nincs lehetőség további szinteket kreálni.
Inkább arra kell törekkedni hogy ha valamit feltesztek annak áttekinthető neve legyen.

Pl:
(Eladó) Fölöslegessé vált Eheim 2215-ös szűrőm
(Keresek) Blyxa Japonica növényt
(Elvihető) 10 Red Cherry Garnéla

Hamarosan kicsit megreformáljuk ezt a részt és némi szabályrendszert is meghonosítunk ami a UKAPS testvérfórumunkon elég jól működik.
A készülő tájékoztatóban benne lesznek a változások.

Oké. Köszi!
Csak kerestem valamit és nagyon nehezen igazodtam ki, ezért írtam.
 
Taksoft said:
Most komolyan kimoderáltátok a hozzászólásomat, amiben egy helyesírási szarvashibára hívtam fel a figyelmet? :eek:
És még csak nem is javítottátok ki a hibát, és nem is jeleztétek, hogy ne avatkozzak a nagyok dolgába, ha valaki "szervíz"-t ír, akkor biztos úgy kell? :shock:

Ha nekem nem hisztek, fel kell ütni egy helyesírási kézikönyvet, vagy egy megfelelõ szövegszerkesztõbe beírni. :twisted:

Ha ezt is kimoderáljátok (nem csodálkoznék), legalább privátban írjátok meg, hogy mi volt a gond, és miért nem lehetett kijavítani, ha bármi gond is volt magával a hozzászólással? :?

Elõre is köszönöm. :!:

én voltam a vaskezű vastökű ebben az esetben ;) sajnos csak félmunkát végeztem. az észrevételt köszönjük közben már javítottam.
viszont nem akartam hogy a topikba szoljon közvetlen. ez inkább moderátorok felé volt megjegyzés.

a fórum tele van hibákkal. ha valakinek valami borzalmasan böki a szemét inkább írjon a modiknak, de ne kezdjünk bele egy akvarista fórum szerű grécsi stílusba.
 
Köszönöm! A jövõben inkább itt jelzem, ha lenne ilyen gondom.
(A hozzászólások hibái nem bántják a szemem, de a topikcím igen.)
 
viktorlantos said:
a fórum tele van hibákkal. ha valakinek valami borzalmasan böki a szemét inkább írjon a modiknak, de ne kezdjünk bele egy akvarista fórum szerű grécsi stílusba.
Aki ismer (akár csak virtuálisan) az nem fog meglepődni azon, hogy az én szememet is zavarják a helyesírási hibák. A hozzászólások hibái is, de azzal már nem próbálkozom, hogy az egyes felhasználókat figyelmeztessem (bár ez bizonyos esetekben komoly önmegtartóztatást igényel :)), viszont az tényleg kívánatos lenne, ha a moderátorok legalább a topic címeket átnézzék, vagy figyelmeztetés után javítsák azokat, mert borzasztó igénytelennek hat egy cím helyesírási hibával, vagy csupa kisbetűvel írva, esetleg tele rövidítéssel, pontokkal, stb.

Egyébként Grétsy.. :)
 
oRphEus said:
viktorlantos said:
a fórum tele van hibákkal. ha valakinek valami borzalmasan böki a szemét inkább írjon a modiknak, de ne kezdjünk bele egy akvarista fórum szerű grécsi stílusba.
Aki ismer (akár csak virtuálisan) az nem fog meglepődni azon, hogy az én szememet is zavarják a helyesírási hibák. A hozzászólások hibái is, de azzal már nem próbálkozom, hogy az egyes felhasználókat figyelmeztessem (bár ez bizonyos esetekben komoly önmegtartóztatást igényel :)), viszont az tényleg kívánatos lenne, ha a moderátorok legalább a topic címeket átnézzék, vagy figyelmeztetés után javítsák azokat, mert borzasztó igénytelennek hat egy cím helyesírási hibával, vagy csupa kisbetűvel írva, esetleg tele rövidítéssel, pontokkal, stb.

Egyébként Grétsy.. :)

pff na pláne ;)

vannak elképesztő grafomán arcok. ;) minden tiszteletem az ővék, így a tiéd is. de azt gondolom, hogy ez egy kötetlen fórum. aki kimaradt a suliból, vagy egyszerűen az informatikának hála nem alkalmazza az írásjeleket ám legyen. persze van egy szint amit nem szeretnénk itt látni, de maradjon meg ez a fórum annak ami. szóval akár egy hideg sörcivel a kezemben karcolok néhány smiley-t, pár divatos LOL és OK. ;) lehet közben elfelejtünk helyesen írni, de ezt nem itt fogjuk megtanulni :D ezért pedig végképp nem szeretnék megdorgálni senkit, hiszen én magam sem figyelek rá kellően.

a moderációra visszatérve nagyon szívesen végigbogarásznánk minden topikot, topik nevet és bejegyzést, de erre sem időnk sem kapacitásunk nincs. ellenben tenni akaró nyelvészt szívesen foganánk a moderátorok közé. :geek:

tényleg ha bármi szúrja a szemeteket modiknak vagy ide írjatok, ezzel ne bombázzunk le embereket.
 
viktorlantos said:
vannak elképesztő grafomán arcok. ;)
Mondod ezt nekem Te, majd 1400 hozzászólással. :lol:

viktorlantos said:
azt gondolom, hogy ez egy kötetlen fórum. aki kimaradt a suliból, vagy egyszerűen az informatikának hála nem alkalmazza az írásjeleket ám legyen. persze van egy szint amit nem szeretnénk itt látni, de maradjon meg ez a fórum annak ami. szóval akár egy hideg sörcivel a kezemben karcolok néhány smiley-t, pár divatos LOL és OK. ;)
Jaj ne, pedig már pont javasolni akartam, hogy kössétek a hozzászólás lehetőségét egy 1000 kérdéses helyesírási teszt kitöltéséhez. ;)

viktorlantos said:
a moderációra visszatérve nagyon szívesen végigbogarásznánk minden topikot, topik nevet és bejegyzést, de erre sem időnk sem kapacitásunk nincs.
Természetesen nem azt mondtam, de még csak nem is arra gondoltam, hogy minden bejegyzést végig kellene nézni. Az a kommentelő felelőssége, hogy - a fórumszabályzatban is leírt alapelvek szerint - lehetőleg figyeljen a saját helyesírására. (Egyébként sokszor olyan hibák is benne maradnak, amit már a böngésző is jelez aláhúzással... Nem beszélve a "SZERKESZT" gomb adta lehetőségekről...:)) Nyilván nem lehet a modoknak minden apróságra figyelni, és nem is kell! De igényesebb hatása van az egész fórumnak, ha legalább a topicnevek rendben vannak.

viktorlantos said:
ellenben tenni akaró nyelvészt szívesen foganánk a moderátorok közé. :geek:
Ha kell segítség, csak szóljatok. ;)
 
huh tényleg egy fontos dolgot említettél ami viszont segíthet azoknak akik nem szeretnek helyesen írni.

Firefox böngésző magyar nyelvkészlettel és ellenőrzéssel. Én IE8 használó vagyok így ez nem volt magától értetődő, de valóban egy nagy segítség.
Szóval (bár Microsoft fan vagyok ;) ) ebből a szempontból a Firefox jó választás lehet. Lehet egy topikot is érdemes lenne nyitni erre. Ami ilyen okosságokat tartalmaz.

Ha kell segítség, csak szóljatok.

Ez felhívás egy keringőre ;) Figyeld a postaládát ;)
 
Kedves kertészek. A mai nappal egy kis változás történt a modik háza táján. Szentgyo helyére a kezdetek óta aktív Dani barátunk lép (inadsz aki így jobban ismeri) ;)
Pisti sajnos meglehetősen elfoglalt így keveset tud segíteni mostanság. Azért garnis kérdésekben továbbra is ő számít a fórum szakértőjének. Bátran irogassatok neki. ;)

Daninak pedig köszönjük, hogy elfogadta a felkérést. Fiatal kora ellenére vág az esze mint a borotva. :lol: :angel: :thumbup:
 
viktorlantos said:
Kedves kertészek. A mai nappal egy kis változás történt a modik háza táján. Szentgyo helyére a kezdetek óta aktív dani barátunk lép (inadsz aki így jobban ismeri) ;)
Pisti sajnos meglehetősen elfoglalt így keveset tud segíteni mostanság. Azért garnis kérdésekben továbbra is ő számít a fórum szakértőjének. Bátran irogassatok neki. ;)

Daninak pedig köszönjük, hogy elfogadta a felkérést. Fiatal kora ellenére vág az esze mint a borotva. :lol: :angel: :thumbup:

Köszi, hogy rám gondoltatok. :oops: :)

UI.: Nem tetszik a zöld szín :lol:
 
Gartu Dani fiatal kora ellenére nagyon helyén van az esze van olyan haverom akit simán odavág szerintem érettségben :) :thumbup:
 
Gratulálok Dani! :clap:
Azért nem sokan mondhatják el ezt sem Magyarországon, pláne nem enyi idősen! :thumbup:
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére