• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Moderáció

Sziasztok, szeretnék képet feltölteni két régebbi bejegyzésemben az akvárium naplómban. Meg lehetne oldani?
a 2. és a 13. Hszbe kellene beilleszteni képet.

Csak admin tud.
Vagy megvárod míg legenda leszel és akkor te is tudsz.
 
H
Kérlek tedd fel ide a topikba, vagy küld el privátba
a az úgy megfelel akkor a napló a bent van a három kép. Jelölve hova kellene beilleszteni. Ha úgy jó és megcsináloD akkor az a hsz, törölhetővé válik.
köszönöm.
ha úgy nem jó akkor bemásolom ide,
 
sziasztok,
megvan a 25 hozzászólásom, kérlek feloldanátok a korlátozásokat?
köszönöm!
Félreinformáltak, nem csak hozzászólási limit van, hanem időlimit is - ami ha jól látom, kb mostanában fog lejárni....
 
úgy számoltam, hogy ma járt le a 2 hét, de a jogosultságaim még mindig korlátozva vannak, ezért is bátorkodtam írni ide... 😔
 
Sziasztok!
Egy barátom kb. két hete regisztrált a fórumba de nem tud hozzászólást írni.
Mi lehet a probléma?
 
Sziasztok!
Egy barátom kb. két hete regisztrált a fórumba de nem tud hozzászólást írni.
Mi lehet a probléma?
Attól függ hova szeretne írni. Ha jól emlékszem az adok-veszekbe akkor sem tud, ha letelt az idő limit, de 0 hozzászólása volt eddig.
 
Sziasztok,
olvasgattam a topikot de nem egyértelmű nekem, hogy mit lehet linkelni és mit nem
én az árukeresőn találtam egy terméket amire rá szeretnék kérdezni, hogy érdemes-e megvenni vagy sem
nem aukciós és nem egy konkrét webshop
akkor így linkelhetem?

(lehet el kéne olvasnom a szabályzatot de sehol nem látom...)
 
Sziasztok,
olvasgattam a topikot de nem egyértelmű nekem, hogy mit lehet linkelni és mit nem
én az árukeresőn találtam egy terméket amire rá szeretnék kérdezni, hogy érdemes-e megvenni vagy sem
nem aukciós és nem egy konkrét webshop
akkor így linkelhetem?

(lehet el kéne olvasnom a szabályzatot de sehol nem látom...)
Gondolom, ezt keresed: "szabályzat"
A fórumtémák fölött, legfelül.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére