• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Moderáció - figyelmeztetés - bannolás

P

Piter84

Vendég
Ha jol remlik kikerult az ada kinalatabol.
Szia kedves Viktor! Lennél olyan kedves és elmagyaráznád, hogy a tegnapi megbszéltek után miért lettem bannolva szilveszterkor? Semmi olyat nem tettem, hogy január 29-ig és egyáltalán bannolva legyek, mert te sem bannoltál.Várom válaszod, hogy ok nélkül miért történnek ilyenek????? Chromis azaz aliász Dr Lipták István üdv
 
Szia kedves Viktor! Lennél olyan kedves és elmagyaráznád, hogy a tegnapi megbszéltek után miért lettem bannolva szilveszterkor? Semmi olyat nem tettem, hogy január 29-ig és egyáltalán bannolva legyek, mert te sem bannoltál.Várom válaszod, hogy ok nélkül miért történnek ilyenek????? Chromis azaz aliász Dr Lipták István üdv

Szia, nem én tettem, gondolom egy másik modi.
Általában leírják az okot a bannolásnál. Ha rövid idejű akkor figyelmeztetésnek minősül.
Bármelyik modi dönthet úgy, hogy a szabályzat alapján időszakos tiltást állít be.
 
Szia, nem én tettem, gondolom egy másik modi.
Általában leírják az okot a bannolásnál. Ha rövid idejű akkor figyelmeztetésnek minősül.
Bármelyik modi dönthet úgy, hogy a szabályzat alapján időszakos tiltást állít be.
Ezt én pontosan tudom, de az ok a másik felhasználó sértegetése volt, én nem sértegettem senkit, sőt sok segítőkész emberek válaszoltak a tegnapi beszélgetésünk óta, de most nem tudok.Most egy hónapig rohadjon be az akvárium. A szabályzatba nem ütköző kijelentésem volt így jogtalan volt a bannolás.
Semmi gond egy ügyfelet elveszítettetek, meg másik hetet.Ha okkal lenne megérteném, de sem obszcén sem sértő magatartást nem tanúsítottam, így nem tudom elfogadni az időtartamot meg végképp nem.Boldog újévet, jahh és mivel még kilépni sem tudok a másik regisztrációról azonnali hatályú törlést kérek ilyen feltételek mellett.
Boldog új évet!
 
Az időszakos tiltás felhasználói visszajelzés alapján történt.
Ilyenkor a modik több dolgot tehetnek:

1. Visszamenőleg átírják az összes bejegyzést amiben a pofozkodás, egymásnak feszülés, sértegetés megy.
2. Fenti + figyelmeztetés
3. Időszakos bannolás

Sajnos az utóbbi időben egyre több olyan eset van ami megmagyarázhatatlan. A fórum arról szól hogy egymást segítjük normális stílusban.
A moderátorok nem tudnak minden esetben odaállni és visszamenőleg mindent törölni csak azért, hogy béke legyen. Ráadásul ennek semmilyen következménye nincs a tartalomvesztésen kívül.
Ezért dönthet úgy egy moderátor, hogy más módszert választ.

Hogy ennek mi köze a GA-hoz nem tudom, de nem is érdekel. Ez az eset sem a GA-ról szól, hanem a segítség kérés módjáról.

A tiltás ezek miatt történt:

BBA alga - fekete ecset alga | Page 18 | Magyar Akvakertész Fórum

"máskor használd a keresőt" ezt légy oly kedves s tartogasd magadnak egy kicsit friss husi vagy te még ebben az akvakertészetben.

Szóval tégy nekem egy szívességet, mert ha szerinted az én stílusommal van a gond akkor komoly gondok vannak az értékrendeddel és nem érdekel a véleményed

Ennek ellenére segítő szándékú válaszokat kaptál. A büntit illik kitölteni, mert a más fiókkal visszareggelés csak egy kibúvó a következmény alól. Amiért megint jogosan járna a bann az új fiókra is! :)

Nem szeretnénk gyakorlatot csinálni a hasonló esetekből, de meg kell értenetek. Ez egy fórum ahova az emberek kikapcsolódni járnak. Ebbe a szellemiségbe nem fér bele mások leoltása.
 
Én bannoltak, vállalom és lehet utálni ;) Egy felhasználó jelezte, hogy sértő tartalom van két hozzászólásodban is, az elsőt én is olvastam, de azt mondtam egye fene ezt még elnézem. A többit meg Viktor már leírta. Hogy a GA-nak mi köze van ehhez azt én sem tudom. :)
 
Utoljára módosított moderátor által:
Én banoltak, vállalom és lehet utálni ;) Egy felhasználó jelezte, hogy sértő tartalom van két hozzászólásodban is, az elsőt én is olvasta, de azt mondtam egye fene ezt még elnézem. A többit meg Viktor már leírta. Hogy a GA-nak mi köze van ehhez azt én sem tudom. :)
"Hogy a GA-nak mi köze van ehhez azt én sem tudom."
Talán az hogy a Ga fóruma .
 
Chromis vagy Piter84 fiókját kérésére töröltük. A sajnálatos bejegyzését is amivel "elköszönt".

Sajnálom, hogy az algák üldözése közben az alapvető dolgokról feledkezünk el.
Neki további jó netes szörfözést kívánunk.
 
"Hogy a GA-nak mi köze van ehhez azt én sem tudom."
Talán az hogy a Ga fóruma .

Szia. Nem tudom te, hogy vagy vele, de szerintem ez a Magyar Akvakertészek Fóruma és nem a GA fóruma, mert ez a közösség nem 3 vagy 6 (pontosan nem tudom, hogy kik vannak alkalmazásban közvetlen a GA-ban) emberből áll, de ez nem is fontos. Az viszont annál inkább, hogy kevés ilyen közösség van, még a neten mint ezen a fórumon, mindenki elsődleges szándéka a segítség nyújtás ebben biztos vagyok, néha a félreértéseket az írott formában történő beszélgetések okozhatják, hiszen a szavak mellett, a hangsúly vagy a gesztikuláció is sokat számít a kommunikációban. Itt pedig ugye csak a szavakat látjuk.

Mindazonáltal egy kicsit szeretnék véleményt nyilvánítani is ebben a hozzászólásban.
Mint ahogy a szabályokban is felelhető az a pont (ha jól emlékszem) , hogy a por....ráf tartalmakat a fórum nem tartalmazhat. Így csak szeretném finoman jelezni, hogy ezen tartalmak egyre gyakrabban fellelhetők a fórumon, ami ugyan a felnőtt embereket nem zavarja, azonban nem feltétlen csak 18 éven felüliek csatangolnak a fórum berkein belül, és miközben, nyál csorgatva bámulják a jobbnál jobb naplókat esetleg más behatás is érheti őket.
 
Utoljára módosított:
Szia. Nem tudom te, hogy vagy vele, de szerintem ez a Magyar Akvakertészek Fóruma és nem a GA fóruma, mert ez a közösség nem 3 vagy 6 (pontosan nem tudom, hogy kik vannak alkalmazásban közvetlen a GA-ban) emberből áll, de ez nem is fontos. Az viszont annál inkább, hogy kevés ilyen közösség van, még a neten mint ezen a fórumon, mindenki elsődleges szándéka a segítség nyújtás ebben biztos vagyok, néha a félreértéseket az írott formában történő beszélgetések okozhatják, hiszen a szavak mellett, a hangsúly vagy a gesztikuláció is sokat számít a kommunikációban. Itt pedig ugye csak a szavakat látjuk.

Mindazonáltal egy kicsit szeretnék véleményt nyilvánítani is ebben a hozzászólásban.
Mint ahogy a szabályokban is felelhető az a pont (ha jól emlékszem) , hogy a por....ráf tartalmakat a fórum nem tartalmazhat. Így csak szeretném finoman jelezni, hogy ezen tartalmak egyre gyakrabban fellelhetők a fórumon, ami ugyan a felnőtt embereket nem zavarja, azonban nem feltétlen csak 18 éven felüliek csatangolnak a fórum berkein belül, és miközben, nyál csorgatva bámulják a jobbnál jobb naplókat esetleg más behatás is érheti őket.

Ilyenkor nyugodtan szoljatok. Ma egy ilyen esetet mar kezeltunk, de ha maradt valami kuldjetek a modiknak pls.
 
Szia. Nem tudom te, hogy vagy vele, de szerintem ez a Magyar Akvakertészek Fóruma és nem a GA fóruma, mert ez a közösség nem 3 vagy 6 (pontosan nem tudom, hogy kik vannak alkalmazásban közvetlen a GA-ban) emberből áll, de ez nem is fontos. Az viszont annál inkább, hogy kevés ilyen közösség van, még a neten mint ezen a fórumon, mindenki elsődleges szándéka a segítség nyújtás ebben biztos vagyok, néha a félreértéseket az írott formában történő beszélgetések okozhatják, hiszen a szavak mellett, a hangsúly vagy a gesztikuláció is sokat számít a kommunikációban. Itt pedig ugye csak a szavakat látjuk.

Mindazonáltal egy kicsit szeretnék véleményt nyilvánítani is ebben a hozzászólásban.
Mint ahogy a szabályokban is felelhető az a pont (ha jól emlékszem) , hogy a por....ráf tartalmakat a fórum nem tartalmazhat. Így csak szeretném finoman jelezni, hogy ezen tartalmak egyre gyakrabban fellelhetők a fórumon, ami ugyan a felnőtt embereket nem zavarja, azonban nem feltétlen csak 18 éven felüliek csatangolnak a fórum berkein belül, és miközben, nyál csorgatva bámulják a jobbnál jobb naplókat esetleg más behatás is érheti őket.
Na mesélj milyen behatás ért ?!
Nagyon megijedtél ?
 
Mindazonáltal egy kicsit szeretnék véleményt nyilvánítani is ebben a hozzászólásban.
Mint ahogy a szabályokban is felelhető az a pont (ha jól emlékszem) , hogy a por....ráf tartalmakat a fórum nem tartalmazhat. Így csak szeretném finoman jelezni, hogy ezen tartalmak egyre gyakrabban fellelhetők a fórumon, ami ugyan a felnőtt embereket nem zavarja, azonban nem feltétlen csak 18 éven felüliek csatangolnak a fórum berkein belül, és miközben, nyál csorgatva bámulják a jobbnál jobb naplókat esetleg más behatás is érheti őket.
Mindenekelőtt BUÉK mindenkinek,de ezt le kell írnom.Vettem az adást,látom is a következményét,többet nem fog előfordulni részemről ilyen dolog,de hagy jegyezzem meg ,hogy akkor miért te voltál az első aki rányomott a TETSZIK-re???
UI:elnézést kérek utólag is mindenkitől akit ez a dolog zavart volna .Sorrry
 
Mindenekelőtt BUÉK mindenkinek,de ezt le kell írnom.Vettem az adást,látom is a következményét,többet nem fog előfordulni részemről ilyen dolog,de hagy jegyezzem meg ,hogy akkor miért te voltál az első aki rányomott a TETSZIK-re???
UI:elnézést kérek utólag is mindenkitől akit ez a dolog zavart volna .Sorrry
Később jött rá hogy nem illik tetszeni és félelmetes is volt .
 
Még jó, hogy rányomtam, ki ne nyomott volna a tetszik gombra. Ettől azonban ez még nem helyes, szerintem egy ilyen fórumon, pláne azért mert, ha belinkelek egy naplót egy ismerősnek, akinek halvány lila fogalma sincs, hogy mi azaz akvakertészet, akkor azért nem biztos, hogy szeretném, ha egyből ezzel találkozna. Teszem azt akkor pláne nem ha az a 10 éves unokatestvérem, de lehet akárki. Mindegy mondhat akárki akármit először poén de ez akkor sem ide való.

Na mesélj milyen behatás ért ?!
Nagyon megijedtél ?

Ezt meg nem tudom mire vélni, ha neked ezzel jobb, hogy kiírtad magadból akkor jó.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy miért tűnik el az "eladó garnéla" hirdetésem mostanában? Figyelmeztetést sem kapok!
Üdv : Zoli
 
Back
Oldal tetejére