• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Miwaku

mmccannon

Bölcs Ent
Még húsvét előtt kezembe akadt egy szebb időket látott fűszertartó. Rakosgattam ide-oda, hátha jó lesz valamire.
Na, ma fültövön csapott az ihlet, és megalkottam az első saját wabimat. Már mielőtt elkezdtem volna, megvolt a neve, Miwaku, azaz Mikro Wabi Kusa.


A recept nagyon egyszerű, a hozzávalók:
  • a legkisebb svéd fűszertartó,
  • 2 csipet dragon kő,
  • 1 evőkanál ADA Amazónia,
  • 1 csipet Riccardia,
  • 3 cm HC.
76253
76254
76255

A végeredmény:
76256


A méret ne tévesszen meg senkit, mivel az (még egy ideig) egyenes arányban van akvakertész-wabizós önbizalmammal. 😁
 
Utoljára módosított:
Szia @mrgod007 !
Szegénykém, nagyon cefetül néz ki. A két hét eltáv sok volt neki, úgy tűnik.
Bár a tetején egy kis Riccardia új hajtásokat hozott, de ez az összképen nem képes dobn egy cseppet sem.
A jövő héten újra "ültetem", mert így nem maradhat.
77395
 
Ha nincs automata párásítás, hosszabb időre történő távozáskor szerintem érdemes egy minimál levegőzőt leszámítva lefedni a wabit, és visszavenni a fényt. Igaz, még csak egy hét tapasztalatom van, de az kedvező. ;)
 
No, pont egy kétbalkezes wabistól szeretnél inspirációt? 😂 Ha mégsem térsz jobb belátásra, akkor vértezd fel Magad türelemmel.
Addigis, egy kisebb gömböcöt adnék Neked. Csak gyere érte. 🙂
A türelem sosem volt az erényem szóval már kész is vagyok :D bár már reggel elfelejtettem meg permetezni 😅
 
A türelem sosem volt az erényem szóval már kész is vagyok :D bár már reggel elfelejtettem meg permetezni 😅
Eleinte én is így voltam, de kitoltam magammal: a telómon beállítottam egy ismétlődő emlékeztetőt. Azóta meg megrögzött spriccelő vagyok. :D
Ha kell az üveggömb, akkor priviben egyeztessünk a mikor-t illetően, @mrgod007 . ;)
 
Eleinte én is így voltam, de kitoltam magammal: a telómon beállítottam egy ismétlődő emlékeztetőt. Azóta meg megrögzött spriccelő vagyok. :D
Ha kell az üveggömb, akkor priviben egyeztessünk a mikor-t illetően, @mrgod007 . ;)
Az emlékeztető jó ötlet :) szerintem alkalmazom én is. Egy tündér vagy, de előbb tudjam életben tartani ezeket, utána tárgyalhatunk az üveggbről 😁
 
Bebizonyosodott, hogy messze nem vagyok egy Tanner Serpa: Miwaku kinyúvadt.

@inadsz kérlek, helyezd át ezt a naplót a befejezettek közé. Köszönöm szépen.
 
Back
Oldal tetejére