• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mivel ragaszt?

Kivele mivel ragasztasz?!?
Jó munkához idő kell[emoji1690][emoji1690][emoji1690]
Én most fogok ragasztani követ. De próbáltam FBS-t is. Egy éjszakára hagytam a köveket egymáson. Mit mondjak szépen össze ragadtak. Csak az a baj hogy sok idő kell neki. Pillanatragasztoval még nem próbáltam. Az lesz a következő teszt. Kíváncsi leszek rá..
 
Sziasztok! Seiryu követ szeretnék ragasztani. Ha jól látom, legtöbben cigi filterrel használják a pillanatragasztót. Elektromos cigisek biztosan ismerik az E-cigihez kapható vattát. Szerintetek az is jó lehet a filter helyet?
 
Sziasztok! Seiryu követ szeretnék ragasztani. Ha jól látom, legtöbben cigi filterrel használják a pillanatragasztót. Elektromos cigisek biztosan ismerik az E-cigihez kapható vattát. Szerintetek az is jó lehet a filter helyet?
Én próbáltam filterrel és sima tépkedős perlonvattával, pont ugyanolyan jól működött mindkettő. Nem tenném le a nagyesküt, de sztem kb. minden vattával működik a szisztéma.
 
Sziasztok!
A perlonvatta és a pillanatragasztónak a gőze mérgező?
Az ilyen szállas, vatta szerű anyagokkal elég heves exoterm reakciója szokott lenni, talán műszállal nem olyan vészes, de természetes anyaghoz (pl.: pamut) semmiképp sem használnám. A gőze nagyon kellemetlen tud lenni, irritálja a szemet és ha belélegzed akkor kb mindent amivel érintkezik, ha érzékeny rá az ember még rosszabb reakció lehet.
 
Azaz? Cigifilter és pillanatragasztó itt jól működik?
Igen, folyékony pillanatragasztó és cigifilter. Vagy a filter helyett galacsinná gyúrt papírtörlő is tökéletes. Ha a ragasztás után még egy kis talajt is szórsz rá akkor nem is látszik a fehér papír.
 
Igen, folyékony pillanatragasztó és cigifilter. Vagy a filter helyett galacsinná gyúrt papírtörlő is tökéletes. Ha a ragasztás után még egy kis talajt is szórsz rá akkor nem is látszik a fehér papír.
Köszönöm szépen a segítségedet!
 
Back
Oldal tetejére