• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Mit hiányolok a GA kínálatából?

Mostanra nekem sikerult alternativ forrasbol beszerezni, de nagyon klassz kutyu, uj eletet lehellt a "buta" Aquasky 601-be :) de a twinstarokhoz es regebbi/olcsobb chihiros lampakhoz is jo lehet.

Volt nálunk teszten kb 1 évvel ezelőtt - vagy régebben - de valahogy nem kaptuk el a fonalat. Lehet bennünk volt a hiba, vagy túl óvatosak voltunk, de végül nem tettük be a kínálatba.
Van ezekre is panasz bőven. Ahogy korábban a TS dim kapcsolóival is. Ezért lenne jó, ha a gyártók jönnének ki olyan megoldással, ami kellően terhelhető és megfelelően működik az adott lámpással hosszútávon.
 
Ma voltam bent nálatok és az egyik akvába láttam chihiros doctort. Esetleg az van tervbe, hogy rendeltek belőle? TS M9es reaktort ahogy hallottam bizonytalan, hogy mikor lesz nekem meg már cserélnem kellene. Köszönöm
 
Ma voltam bent nálatok és az egyik akvába láttam chihiros doctort. Esetleg az van tervbe, hogy rendeltek belőle? TS M9es reaktort ahogy hallottam bizonytalan, hogy mikor lesz nekem meg már cserélnem kellene. Köszönöm
A teljes terméktípus leépítését fontolgatják a GA-ban. Egy másik topicban erről részletesen volt szó
 
A legnagyobb probléma a reaktorral van a chihi esetén is. A gyártó 3 hónap garanciát ad a porlasztóra. Szerintem ez nem egy működőképes dolog vásárlói szemmel nézve.
Ráadásul valószínűleg ennél többet kellene adnunk a jogszabályok alapján. Szal zsákutcának érzem akkor is, ha maga az eszköz egyébként nem rossz (már okosabb mint a TS)
 
A legnagyobb probléma a reaktorral van a chihi esetén is. A gyártó 3 hónap garanciát ad a porlasztóra. Szerintem ez nem egy működőképes dolog vásárlói szemmel nézve.
Ráadásul valószínűleg ennél többet kellene adnunk a jogszabályok alapján. Szal zsákutcának érzem akkor is, ha maga az eszköz egyébként nem rossz (már okosabb mint a TS)
Nekem általában 3 hónapig működik jól ês erősen veszt a teljesítmênyből
 
A legnagyobb probléma a reaktorral van a chihi esetén is. A gyártó 3 hónap garanciát ad a porlasztóra. Szerintem ez nem egy működőképes dolog vásárlói szemmel nézve.
Ráadásul valószínűleg ennél többet kellene adnunk a jogszabályok alapján. Szal zsákutcának érzem akkor is, ha maga az eszköz egyébként nem rossz (már okosabb mint a TS)
Vásárlói szemmel nézve ez pont az a termék, amit egyébként se nálatok vennék meg (nem a Ti hibátok!). Ha kicsit szétnéz az ember a neten, akkor elég gyorsan megtalálja távolkeleti online piactereken. Nyilván így a garanciaérvényesítés esélye 0, viszont ez még pont abban az árszegmensben van, ami ha véletlen mégis sz@r, akkor annyira azért nem fáj. Ráadásul ez tényleg amolyan "luxuscikk" az akvárium szempontjából, messze nem létkérdés.
Egy komolyabb világítást én már nem vállalnék be gari nélkül 3-4-500+...stb USD-ért, de egy ilyet simán.
 
Vásárlói szemmel nézve ez pont az a termék, amit egyébként se nálatok vennék meg (nem a Ti hibátok!). Ha kicsit szétnéz az ember a neten, akkor elég gyorsan megtalálja távolkeleti online piactereken. Nyilván így a garanciaérvényesítés esélye 0, viszont ez még pont abban az árszegmensben van, ami ha véletlen mégis sz@r, akkor annyira azért nem fáj. Ráadásul ez tényleg amolyan "luxuscikk" az akvárium szempontjából, messze nem létkérdés.
Egy komolyabb világítást én már nem vállalnék be gari nélkül 3-4-500+...stb USD-ért, de egy ilyet simán.

Pár száz alis rendeléssel a hátam mögött vegyes érzésekkel, de azért várom a a 2021. júliust a Kínából érkező áru megadóztatása miatt. 🙂
Addig meg meg kell venni mindent a következő 10 évre. 😃
 
Pár száz alis rendeléssel a hátam mögött vegyes érzésekkel, de azért várom a a 2021. júliust a Kínából érkező áru megadóztatása miatt. 🙂
Addig meg meg kell venni mindent a következő 10 évre. 😃
Nyilván egyenlő versenyfeltételek, meg európai, magyar áruk/gazdaság erősítése/védelme blabla szempontok figyelembevétele nélkül azt mondom nem örülök neki. Több száz alis rendelés után nekem összességében nagyon pozitív tapasztalataim voltak. Kezdve az akvarisztikától, a horgászcuccokon át a mobiltelefonig, ruházatig és már nem is emlékszek rá az évek során mennyi mindent rendeltem kintről.
Most is biztos van úton valami, csak már nem emlékszek rá. Az a jó ebben, hogy így egész évben karácsony van, mert bármelyik nap jöhet valami meglepi :ROFLMAO:
 
Sziasztok!

Ha nagyobb lesz a raktár és a kínálat bővülhet, én szívesen látnék még több GG tápot!
Az újdonságokat láttátok már?
 

Attachments

  • glasgarten-shrimp-snacks-snow-flakes-garnelenfutter-shrimp-food-mangold-spinat-chard-spinach.jpg
    glasgarten-shrimp-snacks-snow-flakes-garnelenfutter-shrimp-food-mangold-spinat-chard-spinach.jpg
    150.8 KB · Megtekintések: 21
  • glasgarten-shrimp-snacks-snow-flakes-garnelenfutter-shrimp-food-sticks-mix-3in1.jpg
    glasgarten-shrimp-snacks-snow-flakes-garnelenfutter-shrimp-food-sticks-mix-3in1.jpg
    129.1 KB · Megtekintések: 19
  • glasgarten-shrimp-snacks-snow-flakes-garnelenfutter-shrimp-food-kuerbis-karotte-pumpkin-carrot.jpg
    glasgarten-shrimp-snacks-snow-flakes-garnelenfutter-shrimp-food-kuerbis-karotte-pumpkin-carrot.jpg
    129.5 KB · Megtekintések: 17
  • glasgarten-algae-chips-algen-garnelen-shrimp-catfish-saugwelse-suckermouth.jpg
    glasgarten-algae-chips-algen-garnelen-shrimp-catfish-saugwelse-suckermouth.jpg
    160.4 KB · Megtekintések: 21
Ezekből esetleg terveztek tartani?
 

Attachments

  • 1637_0_biomax_genchem_polytase.jpg
    1637_0_biomax_genchem_polytase.jpg
    43.9 KB · Megtekintések: 18
  • 1638_0_biomax_biozyme.jpg
    1638_0_biomax_biozyme.jpg
    36.8 KB · Megtekintések: 21
Sziasztok!

Ha nagyobb lesz a raktár és a kínálat bővülhet, én szívesen látnék még több GG tápot!
Az újdonságokat láttátok már?
Az alga chipsről annyit, hogy a JBL Novo Pleco tabit mind a tangerinek, mind a CRS-ek és RC-k hamarabb bepuszilták, mint az ancik. :) Szóval, ha nem lesz a GA polcán, alternatíva azért van. ;)
 
Back
Oldal tetejére