• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Mit hiányolok a GA kínálatából?

Sokszor feljött már akvakertészes beszélgetéseim során, hogy baromi jó lenne picit bővebb dekor fa kínálat. Sok féle külföldi aquascaping channel-t követve pl. YouTube-on láthatni gyönyörű uszadékfákat, pl amit most nemrég használtak George Farmer-ék; Manzanita Wood. Jó lenne kitörni a Red moor-vasfa kötelékből! (Talált fák most nem játszanak) Én személy szerint baromira értékelnék fakóbb-szürkésebb színezetű kifejezetten driftwood textúrájú fákat, mint amiket sok ADA NA akvában látni. 🙏
Nézelődünk szerintem akkor mindannyian a nyitott világban! Valóban kicsit egyhangúnak tűnhet a redmoor és vasfa kötelék. Ott van például az új 650-es a galériában. Teljesen más hangulatot teremt ha nem redmoorból építkezel, de azért azt sem mondom, hogy mindent kipróbáltunk már a régi fákból! 😍
 
Ide is bedobom, hátha nem mindenki figyeli az új termékek topicot. Jövő héten várható az első Chihiros szállítmány, a termékeket már most megtaláljátok a shopban:
 
Ide is bedobom, hátha nem mindenki figyeli az új termékek topicot. Jövő héten várható az első Chihiros szállítmány, a termékeket már most megtaláljátok a shopban:

Köszönjük!

Na lehet, hogy csak meg kéne várnom, jó áron van a WRGB2.
 
Ide is bedobom, hátha nem mindenki figyeli az új termékek topicot. Jövő héten várható az első Chihiros szállítmány, a termékeket már most megtaláljátok a shopban:

Részemről máris van igény más wabi világító termékre a kínálatban.
Iszonyatosan alávaló dolog, hogy (nem csupán a wabi lámpát) csak nagyonokostelósoknak szánták. iPhone 4-gyel esélyem sincs, de másnak sem, akinek nem csúcskategóriás a mobilja, uram bocsá' buta telója van. Ezért egy baromi nagy fekete pont a Chihirosnak, GA-nak meg ejnye-bejnye.
 
Utoljára módosított:
Részemről máris van igény más wabi világító termékre a kínálatban.
Iszonyatosan alávaló dolog, hogy (nem csupán a wabi lámpát) csak nagyonokostelósoknak szánták. iPhone 4-gyel esélyem sincs, de másnak sem, akinek nem csúcskategóriás a mobilja, uram bocsá' buta telója van. Ezért egy baromi nagy fekete pont a Chihirosnak, GA-nak meg ejnye-bejnye.
Azert a haladas oltaran neha fel kell aldozni 7 eves telefonokat :) Egy manualis kapcsolo azert nem biztos hogy artott volna... de ezt a vilagot eljuk. Engem inkabb a kotelezoen es tokeletesen indokolatlanul kieszkozolt regisztracio zavar kicsit.
 
Azert a haladas oltaran neha fel kell aldozni 7 eves telefonokat :) Egy manualis kapcsolo azert nem biztos hogy artott volna... de ezt a vilagot eljuk. Engem inkabb a kotelezoen es tokeletesen indokolatlanul kieszkozolt regisztracio zavar kicsit.
Nézd Levi, ezt a telót is úgy kaptam, mert a buta beadta a kulcsot.
A nyugdíjszerű (rokkant) ellátások meg csak elméletben inflációkövetők.
De ha van egy felesleges 7-es Almád, amit részletre megvehetek bizniszeljünk. ;)
 
Nézd Levi, ezt a telót is úgy kaptam, mert a buta beadta a kulcsot.
A nyugdíjszerű (rokkant) ellátások meg csak elméletben inflációkövetők.
De ha van egy felesleges 7-es Almád, amit részletre megvehetek bizniszeljünk. ;)
Sajnos nincs. Almatlan a családunk.
 
Én pont örömködtem, hogy végre elértük hogy a mobilommal állítsak be mindent 1 appon keresztül, se időkapcsoló, se dimmer, stb. Ugyanolyan guszta megoldásnak tartom ezt már 2020ban mint a Wi-Fis Eheim szűrő szériát. Nagyon kényelmes, praktikus és végre él a meglévő technológiával. 🙏
 
1. Nem látom, hol vagyunk hibásak ebben a dologban.
2. Nem esküszöm meg rá, de ha jól emlékszem a Vivid 2 pl simán bekapcsolt ahogy áramot kapott, tehát idozitorol üzemeltethető.
1. Nem vagytok hibásak. Részemről egy totál natúr ejnyézés az egész. (Azért ennyire már ismerhetnél.)
2. A Vivid 2 shade még kiköhöghető, de a lámpa számomra felér egy életfogytiglannal (majd' 3 db Exp 250), annyit meg Ti sem várhattok. ;)
3. Hosszútávon, viszont érdemesnek tartom, hogy középkategóriás termékek is legyenek, vagy Chihiros, de nem okos:
1598327937423.png
 
1. Nem vagytok hibásak. Részemről egy totál natúr ejnyézés az egész. (Azért ennyire már ismerhetnél.)
2. A Vivid 2 shade még kiköhöghető, de a lámpa számomra felér egy életfogytiglannal (majd' 3 db Exp 250), annyit meg Ti sem várhattok. ;)
3. Hosszútávon, viszont érdemesnek tartom, hogy középkategóriás termékek is legyenek, vagy Chihiros, de nem okos:
Vividet azért hozam példának mert azt használtam, de azonos elven működik az összes. Ha jól emlékszem amíg nem mond neki mást egy telefon addig ON állapotban 100%on fut a lampa. Ergo, telefon nélkül simán egy időzítőbe dugva működik mint az összes lámpa eddig. Ezt azért le kell tesztelnem mert kb fél éve uzemeltem be.

A téma másik oldala. Sajnálom, ha neked ez gond, de az ügyfelek 90%-a telefonról szeretne mindent csinálni. És szinte mindennel fontosabb, hogy állítgatni lehessen a szineket. Főleg a hobbiba újonnan érkezőknel fut az "ennyi pénzért nem állítható meg nincs telefonos app?" téma. Erre tart a világ, ezzel nincs mit tenni.

Sajnos/szerencsére mostanra minden Chihiros lampabol a II széria fut, amik beepitett Bluetooth vezerlosek, az általad áhított lampaik megszuntek. Neten biztos találsz meg de mi forgalmazokent a gyártótól már nem tudunk szerezni.
 
Akadt valami amit égetően keresek, de egy akvarisztikai boltban se kapni (nem is értem!?) csak külhonban... erre vevő lennék.
Ez nem más mit dózispumpához adagoló tartály...
Kb. Ilyen
IMG_20200825_075337.jpg
A márka mindegy, csak ne kelljen külföldről rendelnem.
 
Akadt valami amit égetően keresek, de egy akvarisztikai boltban se kapni (nem is értem!?) csak külhonban... erre vevő lennék.
Ez nem más mit dózispumpához adagoló tartály...
Kb. Ilyen
View attachment 95167
A márka mindegy, csak ne kelljen külföldről rendelnem.
Projektekhez szoktuk használni, de sajnos a nagy térfogat miatt irrealisan drága arányaiban a szállitás és múltkor is le kellett húzni a rendelésből. A légiszállitás a nagy térfogat nem barátok. De rajta vagyok régóta a dolgon.
Magyar akrilos cég tud ilyet csinálni, de az sem lesz olcsó.
 
Projektekhez szoktuk használni, de sajnos a nagy térfogat miatt irrealisan drága arányaiban a szállitás és múltkor is le kellett húzni a rendelésből. A légiszállitás a nagy térfogat nem barátok. De rajta vagyok régóta a dolgon.
Magyar akrilos cég tud ilyet csinálni, de az sem lesz olcsó.
Az tény, hogy a 4,5L sok a 3L (3x1000ml) simán elég lenne, de 15e. simán kiadnék érte 😊
 
Back
Oldal tetejére