• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Mit hiányolok a GA kínálatából?

Ha már élő kaja: akkor inkább meztelen csajokon valami japán kaját áruljatok. Ezen kívül nincs más ötletem.
 
Parancsoljatok, mától készletről. ;)

73563
 
Parancsoljatok, mától készletről. ;)

View attachment 73563
Na ez hatalmas hír. A nanomba veszek egyet mert csak nagy van. De csak akkor ha jön a rescape, mert most nem fér bele.

A 13mm-es méretben más mint a nagyobb tesó vagy csak az előcsöve különböző?
 
Nigronak már párszor mondtam, ott a közelben van egy üvegfúvó. Vásároljátok fel őket és mehet is a saját GA üveg gyártás. A szállítási költség meg nem lenne drága, majd a legkisebb (Atis) áthozza. :)
 
Nigronak már párszor mondtam, ott a közelben van egy üvegfúvó. Vásároljátok fel őket és mehet is a saját GA üveg gyártás. A szállítási költség meg nem lenne drága, majd a legkisebb (Atis) áthozza. :)
Azért a felvásárlással együtt jönne a bér-, rezsi-, fenntartási költség és társai. Az üvegcuccok készletforgása nem olyan, mint mondjuk a növényeké, vagy dekoroké.
Erre sem árt gondolni, amikor efféle javaslatokat vet fel egy hétköznapi növényfej. ;)
 
Utoljára módosított:
Azért a felvásárlással együtt jönne a bér-, rezsi-, fenntartási költség és társai. Az üvegcuccok készletforgása nem olyan, mint mondjuk a növényeké, vagy dekoroké.
Erre sem árt gondolni, amikor efféle javaslatokat vet fel egy hétköznapi növényfej. ;)

Ebben igazad van. Tudom, hogy sokkal több dolgot kell itt vizsgálni. Gondolom képzett üvegfúvó sincs a srácok között. Atissal erről már beszélgettem az üzletben.
 
Szeretnék venni valami olcsóbb 15-17 centis ollót, de ahogy látom ez a méret csak ADA-ban van. Amennyiben másik nagy gyártók is csinálnak ebben a méretben akkor nem lene rossz ilyent is tartani, mert sajnos a többi márkából csak nagy 24-27 centiseket látok a webshopbapn.
 
Utoljára módosított:
Szeretnék venni valami olcsóbb 15-17 centis ollót, de ahogy látom ez a méret csak ADA-ban van. Amennyiben másik nagy gyártók is csinálnak ebben a méretben akkor nem lene rossz ilyent is tartani, mert sajnos a többi márkából csak nagy 24-27 centiseket látok a webshopbapn.
Írj az info@ címre, mert lehet, hogy van Tropica ollójuk. Azt nem tehetik fel a Webshopba a szigorú ADA partneri szerződés miatt.
 
Írj az info@ címre, mert lehet, hogy van Tropica ollójuk. Azt nem tehetik fel a Webshopba a szigorú ADA partneri szerződés miatt.
Köszi az ötletet, de furcsálnám, hogy ilyen szerzősés lenne, mikor van több más márkájú olló is a webáruházban (Tropica, Oase, Dennerle), de azok mind nagyok. Ilyen kis méretből viszont csak ADA van
 
Köszi az ötletet, de furcsálnám, hogy ilyen szerzősés lenne, mikor van több más márkájú olló is a webáruházban (Tropica, Oase, Dennerle), de azok mind nagyok. Ilyen kis méretből viszont csak ADA van

Van kis Tropica szerszámunk, viszont az csipesz-olló, mint az ADA spring.
 
Köszi az ötletet, de furcsálnám, hogy ilyen szerzősés lenne, mikor van több más márkájú olló is a webáruházban (Tropica, Oase, Dennerle), de azok mind nagyok. Ilyen kis méretből viszont csak ADA van
A Tropica spring ollót sem találod a webshopban, mégis van a GA-ban.
Teljesen szokványos szerződéselem kizárólagos forgalmazói szerződéseknél.
 
Back
Oldal tetejére