• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Mit hiányolok a GA kínálatából?

Jó lenne, hogy ha lehetne kapni ADA-nál alacsonyabb árkategóriában is egyenes és hajlított spring ollókat. Persze az sem árt, ha jó minőségű (a kiváló helyett).
 
Jó lenne, hogy ha lehetne kapni ADA-nál alacsonyabb árkategóriában is egyenes és hajlított spring ollókat. Persze az sem árt, ha jó minőségű (a kiváló helyett).

Mi is örülnénk neki, de az ADA elég szigorúan veszi ezeket a dolgokat. Tropica Spring olló van most is a boltban, de a netre nem tehetjük fel.
 
Az utazási vlog új videóját végignézve valami feltünt. Olyas valami ami ebben a topic-ban is téma volt.
Sok sok akváriumban látni skimmeres üveg beszívót! Sőtt George otthoni újnindítású akváriumában is az van. Mondjuk szépen rejtette a kiálló fával. Illetve az új bolt megnyitóján is láttam pár darabot ha jól rémlik.
Gondolom akkor csak van létjogosultsága és nem gondolom, hogy ők pl kínából rendelték. Vagy tévedek és ők is onnan szerzik be?:)
 
Az utazási vlog új videóját végignézve valami feltünt. Olyas valami ami ebben a topic-ban is téma volt.
Sok sok akváriumban látni skimmeres üveg beszívót! Sőtt George otthoni újnindítású akváriumában is az van. Mondjuk szépen rejtette a kiálló fával. Illetve az új bolt megnyitóján is láttam pár darabot ha jól rémlik.
Gondolom akkor csak van létjogosultsága és nem gondolom, hogy ők pl kínából rendelték. Vagy tévedek és ők is onnan szerzik be?:)

Az EU-ban nem gyártanak ilyet. Ez mind kína.
 
Na kutyafája ezt nem gondoltam volna:unsure: na de ezért jó kérdezni:)

Ott is van többféle gyártó és minőség. Ez azért nem az a hulladék széria általában mint a legolcsóbb üvegek.
Általában ezek a gyártók nagy cégeknek dolgoznak. És OEM gyártás is megy.
 
Back
Oldal tetejére