• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Mit hiányolok a GA kínálatából?

Fólián már gondolkoztunk, ennek utánajárok, hogy lehetne kivitelezni, van rá forrás, ahonnan méretre vágva tudnánk venni. Kérdés, elég-e a fekete és fehér, fél perc múlva valakinek rózsaszín kell. Kiszállítással valószínűleg megoldhatatlan, csak boltban tudnánk adni, ahol egy műanyag flakon törik, ott a fólia tuti agyon lenne gyűrve.
én már kaptam itt étintetlen csöveket, tőletek!!!:sneaky:
 
amióta ismerem a magyar gyereket mint egy hímestojás úgy bánik a csomaggalDE!
volt olyan is hogy élő állat ne neobd! mit csinál a Bafsz kiszállító emberke! ledobja a földre! na ezt a reklamációt valahol meg is bántam! de ugy kellett neki!
nem ide tartozik! bocs az offért!
Csodák vannak, sajnos nem ez a jellemző, fenycsoveket teljesen le kellett kapcsolnunk kiszallitasrol, több mint 50% torotten érkezett.
 
Victor írt a száraztápokról.Az nagyon jó , hogy vannak,de a nyomelemes száraztáp is jó lenne.
Nem tudom milyen megfontolásból nincs egyik növényes boltban sem MO-gon?
Szívesen vennék több vivás növény választékot is.Az esőztető berendezést felvenni a listára én is támogatom.
 
Fólián már gondolkoztunk, ennek utánajárok, hogy lehetne kivitelezni, van rá forrás, ahonnan méretre vágva tudnánk venni. Kérdés, elég-e a fekete és fehér, fél perc múlva valakinek rózsaszín kell. Kiszállítással valószínűleg megoldhatatlan, csak boltban tudnánk adni, ahol egy műanyag flakon törik, ott a fólia tuti agyon lenne gyűrve.
Ez jó hír.
Szerintem nem kell túldimenzionálni.
Ha lenne opál, fekete, kék, az nagyjából elég is lenne.
 
Victor írt a száraztápokról.Az nagyon jó , hogy vannak,de a nyomelemes száraztáp is jó lenne.
Nem tudom milyen megfontolásból nincs egyik növényes boltban sem MO-gon?
Szívesen vennék több vivás növény választékot is.Az esőztető berendezést felvenni a listára én is támogatom.
Terráriumi növényből jóval több van a boltban, mint a webshopban. A gond az, hogy folyamatosan változik a kínálat a nagykerben, így nincs értelme feltölteni mindent a shopba, ha utána nem tudunk szerezni belőle. Egyelőre úgy látom, ezekért érdemesebb személyesen jönni és válogatni abból, ami épp van. Próbálunk valami hatékonyabb megoldást kitalálni erre, de egyelőre nem sikerült.
 
Fólián már gondolkoztunk, ennek utánajárok, hogy lehetne kivitelezni, van rá forrás, ahonnan méretre vágva tudnánk venni. Kérdés, elég-e a fekete és fehér, fél perc múlva valakinek rózsaszín kell. Kiszállítással valószínűleg megoldhatatlan, csak boltban tudnánk adni, ahol egy műanyag flakon törik, ott a fólia tuti agyon lenne gyűrve.
Egy tutira jól működő opál/fehér és fekete fóliára azonnali vevő lennék.
 

simán jó:

  • cb) előadó-művészet (TEÁOR’08 90.01.) - aquascaping
  • cc) múzeumi tevékenység (TEÁOR’08 91.02.) - GA kiállítóterem
  • cd) növény-, állatkert és természetvédelmi terület működtetése (TEÁOR’08 91.04.) - ezt nem is kell magyarázni, jobb mint az állatkert
  • cf) máshová nem sorolt egyéb szórakoztatás, szabadidős tevékenység (TEÁOR’08 93.29.) - hobbi tehát egyéb szórakozás
  • cg) fizikai közérzetet javító szolgáltatás (TEÁOR’08 96.04.) - lehet jobban relaxálni mint egy akvárium előtt?
  • ch) testedzési szolgáltatás (TEÁOR’08 93.13) - mindenki emelt már akváriumot, aljzatot és dekort
;)
 
Utoljára módosított:
Ez a topik eddig elkerülte a figyelmemet.

Már beszélgettünk róla, de továbbra is aktuális.

Dennerle egyre inkább kivonul a garnis vonalról, viszont a GlasGarten meg egyre erősebb. Értem én, hogy régen tartottátok a termékeiket, de Dennerle magyarországi forgalmazójaként inkább a Dennerle garnis vonalat vittétek tovább, viszont most már eléggé átrendeződtek az erőviszonyok garnis felszerelés/kaja fronton. Nem akartok GlasGarten termékeket behozni? Én szinte mindegyik kajájukat teszteltem már, és szívesen írok pár szavas véleményt mindegyikről, akár a honlap termékleírásához is, mint felhasználói tapasztalat.
 
Ez a topik eddig elkerülte a figyelmemet.

Már beszélgettünk róla, de továbbra is aktuális.

Dennerle egyre inkább kivonul a garnis vonalról, viszont a GlasGarten meg egyre erősebb. Értem én, hogy régen tartottátok a termékeiket, de Dennerle magyarországi forgalmazójaként inkább a Dennerle garnis vonalat vittétek tovább, viszont most már eléggé átrendeződtek az erőviszonyok garnis felszerelés/kaja fronton. Nem akartok GlasGarten termékeket behozni? Én szinte mindegyik kajájukat teszteltem már, és szívesen írok pár szavas véleményt mindegyikről, akár a honlap termékleírásához is, mint felhasználói tapasztalat.

Még élénken él bennünk amikor egy rakat ilyen terméket dobtunk ki leltárnál a lejáratok miatt.
Valószínűleg megelőzte a korát, de sokkal inkább azt láttam bajnak, hogy csomagolás nélkül nehéz eladni az átlag vásárlónak. Amikor ott vannak mellette a színes szagos cuccok.

Nekem is több kedvencem van köztük. :)
 
GlasGartennel szerintem futunk egy kört, ha van lehetőség ésszerűen kis mennyiséget rendelni, visszahozzuk. Ha sokat kell, a fele tényleg a kukában végzi, hiába jeleztétek itt többen is, ez egy átlag márkához kevés. De, reméljük, tudunk megoldást találni.

Fóliánál már többen írtátok, "ha jól működik". Ez mit jelent? Egy fóliát felragasztasz és kész. Hacsak nem a legolcsóbb gagyi fóliáról beszélünk, sok csoda nincs. Egyenes felületre kerül, tehát nem kell légcsatornás 3D fólia, mint az autókra. Sok vizes szappan az üvegre, felteszed, helyére csúsztatod, kitolod alóla a levegőt és kész. Olcsó sz**t nem fogunk árulni, de nagy tudomány nincs benne, sok akváriumot fóliáztunk már.
 
Fóliánál már többen írtátok, "ha jól működik". Ez mit jelent? Egy fóliát felragasztasz és kész. Hacsak nem a legolcsóbb gagyi fóliáról beszélünk, sok csoda nincs. Egyenes felületre kerül, tehát nem kell légcsatornás 3D fólia, mint az autókra. Sok vizes szappan az üvegre, felteszed, helyére csúsztatod, kitolod alóla a levegőt és kész. Olcsó sz**t nem fogunk árulni, de nagy tudomány nincs benne, sok akváriumot fóliáztunk már.

Én pl. arra gondoltam, hogy olyan, ami garantáltan homogén lesz (opál esetén), nem mintás, stb... Hiába kértem külön a narancssárga áruházban, hogy ilyet kérek, mégis csak akkor vettem észre, mikor tettem volna fel az akvára. Külön nyűg, mert 1) pénzkidobás, 2) vissza kellett volna mennem új fóliáért, ami nem biztos, hogy közel esik, 3) ugyan ennyi erővel előfordulhat, hogy másodjára is olyat fogok ki, ami még mindig nem homogén...
Ha ti forgalmaznátok 2 terméket, egy feketét, és egy opált, ami tutira olyan, és nem 5 féle közül kell lutrira kiválasztani azt, ami olyan lesz, amilyenre nekünk szükségünk van, arra én azt mondom, vevő vagyok. Ha bemegyek érte, ti azt mondjátok, hogy ez jó, én elhiszem, elhozom, felrakom, és tényleg jó. Ez a "nyugi" nekem pl. megérné. Nem kellene bejárnom a barkács/dekorboltokat, és keresgélni. Tutira tudhatnám, hogy bemegyek hozzátok, és ha tőletek az XY terméket megveszem, az tutira jó is lesz.
"Röviden" :D erre gondoltam.
 
Én pl. arra gondoltam, hogy olyan, ami garantáltan homogén lesz (opál esetén), nem mintás, stb... Hiába kértem külön a narancssárga áruházban, hogy ilyet kérek, mégis csak akkor vettem észre, mikor tettem volna fel az akvára. Külön nyűg, mert 1) pénzkidobás, 2) vissza kellett volna mennem új fóliáért, ami nem biztos, hogy közel esik, 3) ugyan ennyi erővel előfordulhat, hogy másodjára is olyat fogok ki, ami még mindig nem homogén...
Ha ti forgalmaznátok 2 terméket, egy feketét, és egy opált, ami tutira olyan, és nem 5 féle közül kell lutrira kiválasztani azt, ami olyan lesz, amilyenre nekünk szükségünk van, arra én azt mondom, vevő vagyok. Ha bemegyek érte, ti azt mondjátok, hogy ez jó, én elhiszem, elhozom, felrakom, és tényleg jó. Ez a "nyugi" nekem pl. megérné. Nem kellene bejárnom a barkács/dekorboltokat, és keresgélni. Tutira tudhatnám, hogy bemegyek hozzátok, és ha tőletek az XY terméket megveszem, az tutira jó is lesz.
"Röviden" :D erre gondoltam.
Nekem is evek ota problema volt az idealis opal folia beszerzese,addig amig @keszalvo baratomtol nem kaptam a megfelelöt.A Nanora felrakva idealis volt,vettem itt Nemetbe ugyan olyat(azt hittem),es sajna az nem volt ugyan az!Gr..
Most sikerült Jurij segitsegevel beszereznem az idealis tökeletes foliat.
 
Nekem is evek ota problema volt az idealis opal folia beszerzese,addig amig @keszalvo baratomtol nem kaptam a megfelelöt.A Nanora felrakva idealis volt,vettem itt Nemetbe ugyan olyat(azt hittem),es sajna az nem volt ugyan az!Gr..
Most sikerült Jurij segitsegevel beszereznem az idealis tökeletes foliat.
Akkor azt hiszem, átérzed a "problémámat", vagy inkább nyűgömet, és hogy miért lenne jó egy GA-s megoldás. :D
 
Back
Oldal tetejére