• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Mit hiányolok a GA kínálatából?

Azert arra legyetek mar tekintettel, hogy esszerü keretek között soroljatok föl a vagyott/elvart termekeket...
Lattam itt mindenfele hozzaszolasokat ilyen-olyan kiegeszitökröl, az RO berendezeshez stb. Azert azt vegyük mar figyelembe, hogy nem egy barkacsbolttal van dolgunk, vagy, hogy egyszerüen nem lehet olyan termekeket , (legyenek azok aprosagok-kiegeszitök) forgalmazni, amiböl elkelne evente nehany darab. Nem lehet egy beszallitoval szerödest kötni, 5 db csavarra evente...vagy lehetne teflonszalag is a GA-ban, mert hatha kell...., kiszaladnak a sracok vesznek 5 db-ot hadd legyen mar az is...
Meg azt is vegyetek figyelembe, hogy egy atlag usernek van lehetösege mindenfele noname cuccokat, eszközöket külföldröl rendelni, azokrol a honlapokrol, amire sokszor sokan hivatkoztok, az itt nem megoldas.
Arrol nem beszelve, hogy van a boltnak egy neve-hirneve, meg letettek valamit az asztalra, ezt nem lehet csak ugy megfejelni egy ADA copy üveg ki-be folyo szettel, van az is Kinaban....:)
Jol nezne ki a honlapon: ADA üveg ki-befolyo szett, mellette meg üveg ki-befolyo szett ala ADA...(alirol vagy mashonnan....).
Szoval az ötlet tök jo, tamogatom, hogy felsoroljunk olyan termekeket, melyet szivesen latnank a GA kinalataban, de csak esszerüen. Bocs, ha kicsit elragadtattam magam.
En megkerdeznem, hogy szoba került-e a Cal Aqua labs termekek (talaj es kiegeszitök) forgalmazasa? Tudom, hogy van ADA Amazonia, meg Tropica JBL, Dennerle, de nekem nagyon jo tapasztalatom volt vele, en peldaul szivesen latnem ezt a GA-nal.:)
 
Azért nagyon sok hasznos bejegyzés volt már. Persze a többség olyan ami elve célkeresztbe van nálunk is max valami oka van, hogy nem tartjuk, de mindenképp hasznos látni mit hiányoltok.
Ezért egyáltalán nem baj, ha jön sokféle visszajelzés. Szelektálunk :)

En megkerdeznem, hogy szoba került-e a Cal Aqua labs termekek (talaj es kiegeszitök) forgalmazasa?

Amikor kezdtünk volt. Akkor még talaja sem volt a gyártónak. Úgy éreztük teljesen kiváltható. Pár szép üveg cuccon kívül nem tudott mást felmutatni a gyártó. Nekünk meg már akkor is ott volt az ADA és a saját is.

Amennyire követtem az elmúlt években túl nagy fejlesztés nem volt a cégnél. Megjelentek a talajok, de kb ennyi. Lassan már mindenkinek van valamilyen :)
 
Azért nagyon sok hasznos bejegyzés volt már. Persze a többség olyan ami elve célkeresztbe van nálunk is max valami oka van, hogy nem tartjuk, de mindenképp hasznos látni mit hiányoltok.
Ezért egyáltalán nem baj, ha jön sokféle visszajelzés. Szelektálunk :)

Rendicsek! Nem is ugy gondoltam, hogy mindenki csak felesleges ötleteket dob be, majd kiszelektalodnak azok, amik megfelelöek.

Amikor kezdtünk volt. Akkor még talaja sem volt a gyártónak. Úgy éreztük teljesen kiváltható. Pár szép üveg cuccon kívül nem tudott mást felmutatni a gyártó. Nekünk meg már akkor is ott volt az ADA és a saját is.

Amennyire követtem az elmúlt években túl nagy fejlesztés nem volt a cégnél. Megjelentek a talajok, de kb ennyi. Lassan már mindenkinek van valamilyen :)
Köszi az infot, nem is tudtam, hogy volt a GA kinalatban....mindenesetre nekem nagyon jo tapasztalatom volt vele, nem ugy, mint most a Tropicaval, de ez nem ide tartozik...nem is reszletezem, es nem is töletek volt a rendeles.
 
- No1: Glasgarten cuccok
- Oxydator folyadék > 6%
- Szivacsszűrő
- Nano fűtő
- A fűtőhöz + külső thermokapcsoló (ami elromolhat, el is romlik, a kettő egyidőben rikábban).
- Szép garnélavédő rács (nem tudom van-e ilyen egyáltalán!)
- Formázható műanyagot már venném is.
- Mágnesesen rögíthető drop checker.
 
- Esetleg ékszermérleg (engem már nem érint, van 2 db is).
- Kinából vannak kis pici adagoló kanalaim, különböző méretűek, szetben, fémből, ezt is biztos vettem volna.
 
Lattam itt mindenfele hozzaszolasokat ilyen-olyan kiegeszitökröl, az RO berendezeshez stb.

Mivel itt rám utalsz reagálnék. Ilyen mélységig valóban nem látok bele az üzleti dolgokba, de biztos vagyok benne, hogy vannak azért olyan termékek is a GA-ban amit nem úgy visznek mint a cukrot. Szerintem a GA sem azért tart valamit, mert minden vevő visz belőle 2 db-ot per vásárlás, hanem mert minél szélesebb körű elégedettséget és termékválasztékot szeretne nyújtani ésszerű keretek között. Ezzel a topikkal a srácok jól tudták, hogy mindenféle ötlet fog érkezni, én is csak a topik címében feltett egyszerű kérdésre válaszoltam. A víztisztítás amúgy sem állhat messze egy olyan hobbitól, ahol a tiszta víz kulcsfontosságú. :p
 
Mivel itt rám utalsz reagálnék. Ilyen mélységig valóban nem látok bele az üzleti dolgokba, de biztos vagyok benne, hogy vannak azért olyan termékek is a GA-ban amit nem úgy visznek mint a cukrot. Szerintem a GA sem azért tart valamit, mert minden vevő visz belőle 2 db-ot per vásárlás, hanem mert minél szélesebb körű elégedettséget és termékválasztékot szeretne nyújtani ésszerű keretek között. Ezzel a topikkal a srácok jól tudták, hogy mindenféle ötlet fog érkezni, én is csak a topik címében feltett egyszerű kérdésre válaszoltam. A víztisztítás amúgy sem állhat messze egy olyan hobbitól, ahol a tiszta víz kulcsfontosságú. :p
Nem, nem rad gondoltam, csak lattam valakitöl RO-val kapcsolatos beirast, talan Victor volt az, de nem biztos...
Csak arra utaltam, hogy nyilvan mindenkinek van ezernyi ötlete, de nem lehet mindenki elvarasainak megfelelni. Teljesen igazad van, hogy a viztisztitas hozzatartozik ehhez a hobbihoz, de mondjuk nem varhato el, hogy aki otthon barkacsolni kivan ehhez a hobbival kapcsolatban, az mindent megtalaljon a GA-ban. Az egyeb eszközökkel kapcsolatban, szinte minden hasonlo termek elerhetö a piacon, ami a GA ban van, mas forrasbol vagy mas minösegben. Lehet kapni üveg cuccokat, skimmereket, gyogyszereket a halak kezelesehez, akasztos, illetve belsö-külsö szüröket, vilagitast stb, tenyleg szinte mindent, de nem lehet egy ilyen üzlettel kompletten az igenyek teljes skalajat fedni.
A kezdemenyezes tök tuti, örvendetes, en kerdeztem is, megkaptam a valaszt is ra. :)
 
Utoljára módosított:
Mivel itt rám utalsz reagálnék. Ilyen mélységig valóban nem látok bele az üzleti dolgokba, de biztos vagyok benne, hogy vannak azért olyan termékek is a GA-ban amit nem úgy visznek mint a cukrot. Szerintem a GA sem azért tart valamit, mert minden vevő visz belőle 2 db-ot per vásárlás, hanem mert minél szélesebb körű elégedettséget és termékválasztékot szeretne nyújtani ésszerű keretek között. Ezzel a topikkal a srácok jól tudták, hogy mindenféle ötlet fog érkezni, én is csak a topik címében feltett egyszerű kérdésre válaszoltam. A víztisztítás amúgy sem állhat messze egy olyan hobbitól, ahol a tiszta víz kulcsfontosságú. :p

Egy komplett hordós RO automatizálós cuccot én is szinte azonnal (persze ha üres a tárcám akkor nem :D ) vennék. Párszor eláztattam már a garázst, délután megnyitottam, hajnali ötkor meg felriadtam és mehettem felmosni :D
Ezt a dolgot én is adnám nagyon, mert egyrészt halovány lila fogalmam nincs hogy mik szükségesek hozzá, másrészt egy jól összeállított készlet erre a célra teljesen kiegészítené a vízlágyítási részleget is esetlegesen a GA RO készülékek mellé is.
 
Pl a szárított állapotban szállítandó felfújható halban nagyobb fantáziát látok. Látott már valaki ilyesmit? :)
ennyire nem akartam morbid lenni, de eszembe jutott az élőkajánál hogy megemlítsem hogy a nem élő hal/garnéla/csiga mennyivel kisebb vesződséggel járna számotokra :)
@Szabó Henrik megosztja veletek a panírozott szárított hal receptjét, így szállítás közben sem törnének a szárított halak még csomagolás nélkül sem :D
 
legyen a következő a lapraszerelt akvárium? :D
mindjárt nem lehet reklamálni az akvárium elkészülési idejére vagy a ragasztás minőségére... néhány üveglap, egy kis sziló, a gyengébbeknek egy derékszög ;)
köszi! :LOL:
ez olyan mint nálam reklamálsz hogy egy steak rágós ! nem az elkészítésen múlik!
nem tehetek róla hogy a hús szerkezete stresszes!
bocs az offért!
amúgy az én írásom építő jellegű volt! nem írok kritikát! egyszerüen nem vásárolok többet ahol nem kell!:rolleyes: az sokkal jobban odavág!
amugy a kritika az mindig is jót tesz mit ahogy Vik is irta elözőleg! de amugy ezt Te is nagyon jól tudod!
 
köszi! [emoji38]
ez olyan mint nálam reklamálsz hogy egy steak rágós ! nem az elkészítésen múlik!
nem tehetek róla hogy a hús szerkezete stresszes!
bocs az offért!
amúgy az én írásom építő jellegű volt! nem írok kritikát! egyszerüen nem vásárolok többet ahol nem kell!:rolleyes: az sokkal jobban odavág!
amugy a kritika az mindig is jót tesz mit ahogy Vik is irta elözőleg! de amugy ezt Te is nagyon jól tudod!
Ne vedd magadra... Csak már elment az ötletelés egy kicsit irreális vonalra, és ahhoz pont megfelelt az ötletem [emoji6][emoji16]
 
Fólián már gondolkoztunk, ennek utánajárok, hogy lehetne kivitelezni, van rá forrás, ahonnan méretre vágva tudnánk venni. Kérdés, elég-e a fekete és fehér, fél perc múlva valakinek rózsaszín kell. Kiszállítással valószínűleg megoldhatatlan, csak boltban tudnánk adni, ahol egy műanyag flakon törik, ott a fólia tuti agyon lenne gyűrve.
 
Fólián már gondolkoztunk, ennek utánajárok, hogy lehetne kivitelezni, van rá forrás, ahonnan méretre vágva tudnánk venni. Kérdés, elég-e a fekete és fehér, fél perc múlva valakinek rózsaszín kell. Kiszállítással valószínűleg megoldhatatlan, csak boltban tudnánk adni, ahol egy műanyag flakon törik, ott a fólia tuti agyon lenne gyűrve.
Rozsaszin...:love:
 
Back
Oldal tetejére