• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Mit hiányolok a GA kínálatából?

Az mennyire biztonságos a nem növényi eredetű élőlényekre @viktorlantos ?

Teljesen. De leginkább hardscape építéshez használják. Növény ragasztásokra nem annyira.
A garnelenhaus évekkel ezelőtt beállt mögé és mivel nekik a garnéla a fő profil, gondolom nem nyomnák ennyire, ha korlátozott lenne a használata.

Craft plastic is environmentally friendly, even remnants and sections can be reused again and again. It is skin-friendly, non-toxic and aquarium-suitable.
Craft plastic is a polymorph thermoplastic made of a special high-quality bio-polymer in high purity and quality.
 
Ekkora oxigén palack, Magyarországon nincs forgalomba. Ilyet nem fogsz találni a cseretelepeken, és a töltő állomásokon sem fogják megtölteni. A töltési nyomás, egy normális palackban 180-200bár.
egyszerhasználatosra gondoltam nem újratölthetőre!
 
Csak nem dobjátok piacra az ALGIL Ultra Forte-t?
Algil ultra Forte és többet nem fáj a feje az algák miatt...! :D
Félre a tréfát, milyen gyógyszerekre gondolsz, @Nigro ? Metilénkék, FMC?
Semmi extrára, csak valamelyik gyártó gyógyszereire. JBL, Sera stb, de akár a Neptun is szóba jöhet. A Parakilljét pl. használjuk a halas akváriumokban.
Csak a növényes bemutató akváriumokban, olyan szinten nincs betegség, hogy nem nagyon lett tapasztalatunk halbetegségekkel kapcsolatban.
 
A másik fele, pedig hogy hányan fizetnék ki a 15-20 ezer forintos üveg skim árát amikor az áfa-, vám- és szállításiköltség mentes aukciós link moderálva-es csodákkal példálózik mindenki?
Pont ugyanannyian fizetnék ki mint ahányan 15e-ért üveg lilyt vesznek. Sőt még többen mivel olcsóbb mint egy üveg befolyó + eheim skimmer.

Az üveg érdekes, de itt pl mi van azzal, hogy ha csökken a szűrő teljesítménye mindig hozzá kell nyúlni?

Benyúlni az aljára és tekerni egy kicsit a nyitottságán kb 3 mp-es meló. Nem szemtelenségből írom, de szerintem a GA nem használt még ilyet azért nem tudjátok, hogy megy. Van az alján egy elforgatható "retesz" amellyel az alsó beömlést szabályzom.


De ne menjünk késhegyre csak beszélgetünk. Akármennyire tagadjátok üveg skimmerre szükség van. S az igen meglep, hogy ha a GA lesz aki utoljára átáll mikor már mindenkinek az lesz otthon.
Teljesen megértem, hogy nem akartok fejleszteni az kb 30 kidobott üvegtermék mire lesz egy piacra dobható.
 
Benyúlni az aljára és tekerni egy kicsit a nyitottságán kb 3 mp-es meló. Nem szemtelenségből írom, de szerintem a GA nem használt még ilyet azért nem tudjátok, hogy megy. Van az alján egy elforgatható "retesz" amellyel az alsó beömlést szabályzom.

Ennél egyszerűbb a dolog. Mióta megjelent olvasgatjuk a vevői visszajelzéseket (kb 4 év? akkor még akril. Üveg kb 2?). És pont ezeket a kritikákat fogalmazzák meg. Ezért is dobtam be, hogy mennyire nyűg stb.
Pl feljebb már megjelent, hogy egy adott teljesítmény kell hozzá stb.

Ez egy sima üveg csőhöz képest mindeképp hátrány. Minden ügyfélnek mindent el kell magyarázni, majd azt is miért nem ajánlanánk neki vagy épp miért nem tudja használni, de ezt neked mondjam? :)

Szóval fontosabbak a valós visszajelzések. És valószínűleg ha nincs saját tapasztalat ezeket a visszajelzéseket vennénk alapul, hogy egy termékkel foglalkozzunk vagy sem.

Most utólag azt mondod ez semmiség, de nem tudom elmondani neked pl egy aqua medic reaktornál mennyit kell supportálni, beszélgetni, hogy a termék használható legyen. Szóval fontosak ezek a dolgok is.
 
Back
Oldal tetejére