• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Mit hiányolok a GA kínálatából?

@viktorlantos itt említést teszel egy Chihiros lámpásról, amit Jurijs akváriuma fölött "teszteltél"
Esetleg várható, hogy elérhető lesz nálatok?

A közeljövőben nem tervezzük
 
chihiros wrgb 2 lampat pl szivesen latnek a kinalatban, bar nem lattam meg europaban terjesztot, es nem biztos hogy magyar afaval es vammal is hasonloan kedvezo lenne mint kinabol. George Farmernel es Amature Aquaticsnal is lattam ilyeneket eleg ugyes motyonak tunnek telefonos appal, es igenyes kialakitassal.
Ezen kivul CO2 toltesert es jelentosen kedvezobb aru hasonlo termekeknel fanyalodok mas boltora mint - perlon vatta, biologiai szuro anyag fel kilos CO2 palack toltes (lehet hogy ezt mar csinaljatok, evek ota nem kerdeztem :).
 
chihiros wrgb 2 lampat pl szivesen latnek a kinalatban, bar nem lattam meg europaban terjesztot, es nem biztos hogy magyar afaval es vammal is hasonloan kedvezo lenne mint kinabol. George Farmernel es Amature Aquaticsnal is lattam ilyeneket eleg ugyes motyonak tunnek telefonos appal, es igenyes kialakitassal.
Ezen kivul CO2 toltesert es jelentosen kedvezobb aru hasonlo termekeknel fanyalodok mas boltora mint - perlon vatta, biologiai szuro anyag fel kilos CO2 palack toltes (lehet hogy ezt mar csinaljatok, evek ota nem kerdeztem :).

Pár hozzászólással feljebb volt szó a Chihiros lámpákról.
Perlon vatta olcsón: https://greenaqua.hu/hu/technika/wave-perlonvatta-feher-100g.html
Biológia szűrőanyagunk van rengeteg, CO2 palackot töltünk is ha egyedi a palack.
 
chihiros wrgb 2 lampat pl szivesen latnek a kinalatban, bar nem lattam meg europaban terjesztot, es nem biztos hogy magyar afaval es vammal is hasonloan kedvezo lenne mint kinabol. George Farmernel es Amature Aquaticsnal is lattam ilyeneket eleg ugyes motyonak tunnek telefonos appal, es igenyes kialakitassal.
Ezen kivul CO2 toltesert es jelentosen kedvezobb aru hasonlo termekeknel fanyalodok mas boltora mint - perlon vatta, biologiai szuro anyag fel kilos CO2 palack toltes (lehet hogy ezt mar csinaljatok, evek ota nem kerdeztem :).

Névjegyedből nem derül ki, hogy honnan is írsz, de szerintem CO2 palackkal kapcsolatban ITT olvasgass, és akkor tedd fel a kérdést, ha nem találsz választ.

Ez a kérdés az picit feljebb meg lett válaszolva.
A közeljövőben nem tervezzük
 
JBL Biotopol C - Water conditioner for crustaceans and shrimps
Magianak tunik, de ez a vizkezelo amiben klasszul szaporodnak a garnelaink (Neocaridina davidi). Sajnos ezt is mashonnet kell beszereznunk.
 
EZ szerintem pont az.
Meg ha az is lenne, 5 literes kiszerelesben szerintem kicsit eros lenne. De nem az, hasonlo termek, de EZ kifejezetten izeltlabuakhoz fejlesztett termek. Nem tudom mi a varazslat benne, de amikor azt hasznaltam amit linkeltel (van belole kisebb kiszereles is) A rakok nem szaporodtak, igy kicsit huztuk a szankat, de visszaalltunk erre a termekre amit csak 100ml-es kiszerelesben lehet kapni.
 
Egy darabig elég is lesz.... :)
Eddig a Biotopolról azt gondoltuk, hogy 23. vízkezelő lenne a kínálatban. Ahogy nézem a Biotopltól annyiban tér el, hogy a Biotopol C réz mentes. Tudtommal a Seachem Prime-ban sincs réz.
B vitamin meg Aloe Vera van benne.. A Dennerle valamelyik Elixier is ugyanezt tudja, azért nincs pluszban a jbl a kinalatban

Teljesen jogos, nekem ugyan hianyzik a GA-bol, ha jol ertem erre van a topic, de megertem hogy nem lehet minden. Talan kesobb ha kiserletezo kedvemben leszek kiprobalunk valami mast, primeot vagy a dennerle Elixiert...
koszonom a valaszokat.
 
Teljesen jogos, nekem ugyan hianyzik a GA-bol, ha jol ertem erre van a topic, de megertem hogy nem lehet minden. Talan kesobb ha kiserletezo kedvemben leszek kiprobalunk valami mast, primeot vagy a dennerle Elixiert...
koszonom a valaszokat.
A Prime jó cucc, ajánlani tudom.
 
Teljesen jogos, nekem ugyan hianyzik a GA-bol, ha jol ertem erre van a topic, de megertem hogy nem lehet minden. Talan kesobb ha kiserletezo kedvemben leszek kiprobalunk valami mast, primeot vagy a dennerle Elixiert...
koszonom a valaszokat.
Fontos a kérdésed a topicnak, meg a GA-nak ne érezd, hogy lepattintás. :)
 
A termékek kínálata egyébként pont a vevői igények alapján bővül, vagy szűkül. Sok olyan dolog van, amire azt gondoljuk hasznos lehet, de néhány év alatt kiderül, hogy nincs rá olyan igény. Így kikerülnek a kínálatból.
Ennek lehet az az oka is, hogy egyszerűen mást preferálnak a vevők az adott terméktípuson belül. Pl vízkezelőknél a Seachem Prime minden más vízkezelőre köröket ver eladásban vagy épp hatékonyságban. Nehéz más terméknek érvényesülni. Pedig van mellette kb 4-5 hasonló termékünk a kínálatban.

Kifejezetten garnélás termékeknél még inkább érezhető ez a jelenség. Pici a garnélás piac itthon, hogy specializált termékek életképesek legyenek a szokásos eledel és vízkezelők mellett. Azért folyamatosan próbálkozunk.
 
Esetleg probaltatok mar a tropica limited edition novenyeket rendelni a boltba? Kiserletezo kedvu kerteszeknek :)
 
Én az élő kaját, el nem tudok képzelni a GA-ban. Nem erről szól az egész történet. Annál is inkább, mert nálunk a növény az első, a halak csak " díszítésre" vannak. Azért, mindenki előtt ott van az a mozzanat, amikor Nigro belecsippent a tubis tálba, és bezacskózza nektek! Elképzelhetetlen.
És ma megtörtént az elképzelhetetlen!
@Nigro , @ZaCK köszönöm nektek, hogy részese lehettem ennek a történelmi pillanatnak!😘❤️
 
Back
Oldal tetejére