• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Mit hiányolok a GA kínálatából?

Első körben ezeket a termékeket hozzuk a GlasGartentől. Érkezés remélhetőleg jövő hét. Addigra igyekszünk a netre is feltenni mindent. Dani kérdésére még jöhetnek válaszok, egy következő rendelésben lehet, hogy bővítjük a kínálatot.

GlasGarten – Shrimp Dinner, Pads
GlasGarten – Mineral Junkie, Pearls
GlasGarten – Shrimp Baby Food
GlasGarten – Shrimp Snacks Snow Flakes
GlasGarten – Shrimp Snacks 4in1
GlasGarten – ShrimpFit
GlasGarten – Bacter AE
GlasGarten – Bacter AE
GlasGarten – Liquid Mineral GH+
GlasGarten – Liquid Mineral GH+
 
@Etele és mindenki aki GlasGartent, Shirakurát használ. Mi az ami bevált nektek?
GlassGarten: Mineral Junkie nagyon jó cucc és a BacterAE (ezt talán nem is kell külön kiemelni). Mást még nem próbáltunk tőlük, de szívesen tesztelgetünk. ;)

Első körben ezeket a termékeket hozzuk a GlasGartentől. Érkezés remélhetőleg jövő hét. Addigra igyekszünk a netre is feltenni mindent. Dani kérdésére még jöhetnek válaszok, egy következő rendelésben lehet, hogy bővítjük a kínálatot.
Juhúú, király! Köszi az infót, nagy részét tuti ki fogjuk próbálni!
 
Nem akarom offolni a naplód, csak @mmccannon Maryhez csatlakozva ismételten felhívnánk a GA és @viktorlantos szíves figyelmét a Glasgarten cuccok iránti keresletre, ami hiánypótló lenne a bolt kínálatában.
Bocsi, de ne tudtam kihagyni a lehetőséget.
Dolgoznak rajta, lásd lent. ;)
 
Hosszas kereséssel a CO2 reaktorok közt megtalálható :)

https://www.greenaqua.hu/hu/co2/co2-reaktor.html

Az Aquacare márka nyújt olcsóbb, de hatékony megoldást, ráadásul gyári bypass szerelékük is van.
Köszönöm, bevallom azt hittem még csak a fejetekben van meg az alternatíva.

Van ennek a tetején gyors leeresztőszelep? Amivel esetlegesen takarításkor elbénázott CO2 felhalmaozódást ki lehet ereszteni?
 
Köszönöm, bevallom azt hittem még csak a fejetekben van meg az alternatíva.

Van ennek a tetején gyors leeresztőszelep? Amivel esetlegesen takarításkor elbénázott CO2 felhalmaozódást ki lehet ereszteni?
Ez más konstrukció: felülről lefelé megy az áramlás és alul csatlakozik a CO2, tehát fent nem gyűlhet össze a gáz. Feltöltéskor/beüzemeléskor kell a felső kupakot meglazítani, hogy a reaktorban lévő levegő ki tudjon menni. Ha megtelt vízzel, vissza kell csavarni. Egyszerű, mint a faék.
 
Ez más konstrukció: felülről lefelé megy az áramlás és alul csatlakozik a CO2, tehát fent nem gyűlhet össze a gáz. Feltöltéskor/beüzemeléskor kell a felső kupakot meglazítani, hogy a reaktorban lévő levegő ki tudjon menni. Ha megtelt vízzel, vissza kell csavarni. Egyszerű, mint a faék.
Az aquamedic ugyanilyen. Mármint ott is alulról érkezik a gáz aminek nincs nagy jelentősége úgyis nagy buborékként azonnal felúszik a tetejére. Még csak az kéne, hogy beoldás nélkül betolja a csőbe azt a 3 mm-es bubit.
 
Az aquamedic ugyanilyen. Mármint ott is alulról érkezik a gáz aminek nincs nagy jelentősége úgyis nagy buborékként azonnal felúszik a tetejére. Még csak az kéne, hogy beoldás nélkül betolja a csőbe azt a 3 mm-es bubit.
Igaz, de azokat valós 1000 l/h teljesítmény alatt nem ajánlatos használni.
 
@Etele és mindenki aki GlasGartent, Shirakurát használ. Mi az ami bevált nektek?

Shirurakura Chi Ebi világbajnok, legjobb por alakú kaja, Ebi Dama is pöpec pad alakú. Jó lassan bomlik le, több napra is be lehet etetni vele.

GlasGartenből a legkapósabb a Mineral Junkie lesz figyeljétek meg. :) Akinek adtam kipróbálni el volt ájulva tőle. De nagyon jó az Artemiájuk is.

Az összes lollies cuccuk is szuper mindegyik ízben, nem is drága, az szerintem kapós lehet.

Mulberry és Dandelion tesztelés alatt.

Ja és egy hete jött meg a 30.000-es rendelésem a GG-től, nem veszek a betta mellé semmit tőlük. :D

Ha rendeltek be termékmintát, és még nem etettem olyannal, szóljatok nyugodtan, tesztelhetem.

Nem tudom honnan rendeltek (nem is tartozik rám) de ha lehet rendelni Genchem cuccokat is, akkor NoPlanaria, Biozyme és Polytase prémium kategóriás cumók. Én utóbbi kettőt keverem BacterAE-vel és ezt öntöm be mindegyik akvába kétnaponta. :)

RE: ShrimpFitet most rendeltem először, annak a hatásáról nem tudok nyilatkozni még, majd egy hónap múlva.
SnowFlakes csumára ugyanaz mint a Dennerle snow pops, ezt rendszeresen etetem, csak jobb árban van mint a Dennerle. :)
 
Utoljára módosított:
És már fenn is van a GG kínálat a WEBShopban. Már rendeltem is Bacter-AE-t (a többiből majd ha a jelenlegi készlet elfogy).
Azt hiszem GA kicsit alábecsülthette a keresletet, Bacter-AE már utánrendelési fázisban van.
 
Back
Oldal tetejére