• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mit bírnak a DSLR gépek

Nigro

Alapító
Admin
A HAC miatt sokat beszéltünk mostanában a fényképezőkről. A kérdés, hogy érdemes-e esetleg egy kicsit régebbi, leharcoltabb tükörreflexest venni olcsóbban, vagy sem. Kai nem kímélte a Nikon és a Canon két (már kifutott) alapmodelljét. :twisted:

Nikon D70 vs. Canon 400D


 
konkrétan a fejével verném be a szöget aztán felnégyelném és kiakasztanám a canon és a nikon főhadiszállásánál a zászlók mellé....
 
Nem gondolom, hogy meg kéne woodoo-zni a csávót... Ez inkább reklám mindkét gyártónak, bár valóban a gépét tisztelő fotósnak a hideg futkos a hátán, hogy miket művel vele Kai. Egy biztos, hogy ezek a szerkezetek még hosszútávú használatra lettek alkotva. A saját tapasztalatom is ez ;)
 
Srácok én azért nem értettem ezeket az embereket sosem meg miért kell több emelet magasról autókat dobálni.
Fényképezőket kötni a lábunkra és azzal járkálni vagy bármit belerakni turmix gépekbe és összezúzni......
Ez szimplán az amikor már az emberek nem tudnak mit kezdeni magukkal és kitalálnak ilyen idiótaságokat(bocsánat a szóhasználatért).
Valaki biztos örült volna neki ha megkapja.....
 
Az IAPLC-fotózás káros az idegrendszerre nézve!!!
A haverom D80-asát sikerült lerántanom egy kevesebb mint 30 cm magas rögtönzött állványról. A bajonettzár mindhárom füle letört az objektívről. Ennyit a szívósságról. Szerencsére a body nem sérült. Vigyázzatok!

u.i.: Nikonosok: javítható az objektív? Ahogy néztem, a lencséktől és a háztól különálló alkatrész tartja össze a cuccot a bodyval, csak az sérült...
Valahogy így néz ki:
Nikon-lens-mount-repair.jpg

Úgy nézem, ez is törött :twisted:
 
Back
Oldal tetejére