• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Miskolc

Gottfried Donát

Főkertész
Nézegettem a topikokat és láttam még Miskolcról senki nem nyitott.Most a miskolciak is megoszthatják véleményeiket a boltokról, ki melyiket ajánlja és miért.És most jön az én kérdésem.Az én személyes favorit a Trópusi akvárium.Viszonylag nagy választék növények és halak terén is.garnélák kicsit drágak, de legalább van :D Úgy emlékszem amanot itt sem láttam.És jöjjön a kérdésem.Tud valaki olyan helyet ahol lehet Amano garnélát venni?
 
Nézegettem a topikokat és láttam még Miskolcról senki nem nyitott.Most a miskolciak is megoszthatják véleményeiket a boltokról, ki melyiket ajánlja és miért.És most jön az én kérdésem.Az én személyes favorit a Trópusi akvárium.Viszonylag nagy választék növények és halak terén is.garnélák kicsit drágak, de legalább van :D Úgy emlékszem amanot itt sem láttam.És jöjjön a kérdésem.Tud valaki olyan helyet ahol lehet Amano garnélát venni?
Én is legtöbbet oda járok a Trópusiba,nekem az nem tetszik igazán,hogy mindig van növény kínálat,csak nem olyan sok fajta van.Ettől függetlenül ajánlom én is mindenkinek. Amano-t pedig mályiban lehet venni a díszállatkertben.Ez is egy jó kis hely,ott inkább az élőlényekre mennek.Ha amano kell oda menj.
 
Hát egyértelmű, hogy a Tópusi a "legjobb"... úgyahogy... egy két fejmosást le tudnék osztani a csávónak na de mind1. A Kék lagúna egy lepratelep, a plázában lévő... nevenincs... ott meg ...háááááát :confused: a csaj fogja a kezében a valisneria giganteát és magyaráz egy csávónak, hogy anubias így úgy milyen frankó növény... a halakat meg kínozzák.. nagy az elhullás stb.
Ami még egész jó a feltörekvőben lévő Comodó, fejlődik, rákokkal tömve :D
Mályiban vigyázni kell sokszor nem amanot kapsz hanem nagyra nőtt vadas garnélát...
 
Mályi az most kiesik, mivel busszal megyünk :/ a Szinváról valami tapasztalat?A comodot ismerem én is, onnan száznak az RCim ;) Meg lehet beújítok ott 5 red rilire is :)Mályiba mennyiért adják az amanokat?
 
Fú hát fogalmam sincs hogy mennyi,de még csak azt sem hogy én mennyiért vettem.A szinva az egy GERONIMO,ott a vásárolt élőlények legalább fele elpusztul.Ha bemész már rengeteg hal van karanténba rakva.
 
Nem tudja valaki hol lehetne szerezni Miskolcon Dragon stone-t? Már végigjártam az összes belvárosi "árudát" de sehol sem láttam. :(
 
A Comodo-ban 600ért lehet Amano-t venni!!!
lecsapnék a helyetekben...
+ lassan én is megnyithatnám növényes boltomat ;)
 
Ha valaki fényképező vásárláson gondolkodik, Mislolcon az Auchanba a Canon 1100D kerek 70ropi.Kézbe véve bitnag kis gép.Az ár az objektívet is tartalmazza.(Legalábbis úgy volt kirakva).Nem tudom mire fel ilyen "olcsó" de ennek utána lehet érdeklődni.Remélem nem voltam off hiszen a fényképező erősen kapcsolódik a növényes akvákhoz :)
 
Back
Oldal tetejére