• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

Volt egy kis upgrade is.:cool:
Az Ista Led “világításom” mellé beüzemeltem a nemrég @Molroth kollégától vásárolt 2x24 Watt Odyssea lámpát is, amiben Laci erősen ajánlott egy fénycső cserét.
Kérdés, elég lenne bele 2db T5 daylight 6500K vagy nem ártana egy Eheim/Sylvania növényes cső is?:unsure:
 
Volt egy kis upgrade is.:cool:
Az Ista Led “világításom” mellé beüzemeltem a nemrég @Molroth kollégától vásárolt 2x24 Watt Odyssea lámpát is, amiben Laci erősen ajánlott egy fénycső cserét.
Kérdés, elég lenne bele 2db T5 daylight 6500K vagy nem ártana egy Eheim/Sylvania növényes cső is?:unsure:
En tennek egy novenyedt is a 6500k melle..
 
Köszi, bár más növényem szinte nincs is, csak rengeteg buce, pár tő anubias és az albida “bokor”😗, de persze ezek is növények, megérdemlik és talán meg is hálálják a jobb fényt.
 
Na, ki lesz az a röntgen szemű superman/woman, @xman 😉, aki kiszúrja a képen a kis garnélám!

És ki az a tudós, aki megmondja, ugyan milyen fajta lehet ez a csöppség?
Siessetek, mert nálam sajnos nem maradnak életben a picik túl sokáig.😬
View attachment 80791

Nálam a blue bolt - tigrincs szerelemgyerekek néztek ki így, bár ez még eléggé incifinci! Drukkolok, hogy megmaradjon! 😍
 
Szóval, tényleg más is látja!🙂🙂🙂🙂🙂
Köszi @evavigh !😘
Anno volt egy tigris mamám, és nagyon reménykedtem, hogy valami keverék szerelemgarnéla bébi szülessen belőle, de szokás szerint egyetlen csöppséget sem láttam később. Erre most tessék, a semmiből előkavar egy ilyen kis furcsaság.:love:
 
Hamarosan valami új dologgal készülök, hogy a coryk kiköltöztetése után levegősebb, átláthatóbb legyen a garnélák otthona.
 

Attachments

  • 99AE8E36-D00E-4BF4-906E-B7A2B72778C0.jpeg
    99AE8E36-D00E-4BF4-906E-B7A2B72778C0.jpeg
    328.6 KB · Megtekintések: 28
  • 96147CFA-73AC-4F2A-B7E7-8FE1C71477DD.jpeg
    96147CFA-73AC-4F2A-B7E7-8FE1C71477DD.jpeg
    177.7 KB · Megtekintések: 28
Én meg már azt hittem, sosem születnek nálam ilyen különlegességek.
Most már csak arra kellene rájönnöm, hogyan neveljem fel őket?:unsure:
Mert aztán, ha ezek a kis hibridek nem lennének sterilek, akkor micsoda további mixek jöhetnének létre!🙂
 
Én meg már azt hittem, sosem születnek nálam ilyen különlegességek.
Most már csak arra kellene rájönnöm, hogyan neveljem fel őket?:unsure:
Mert aztán, ha ezek a kis hibridek nem lennének sterilek, akkor micsoda további mixek jöhetnének létre!🙂

Ha bébipapit adsz nekik, azzal jelentősen növelhető a túlélési ráta.
 
Drága Évi, nem tudsz olyan márkát vagy típust mondani, amiből nekem nincs vagy ne kényeztetném vele őket.🤪
Vagy mégis? Te milyen “bébipapival” nevelgeted őket?
 
Drága Évi, nem tudsz olyan márkát vagy típust mondani, amiből nekem nincs vagy ne kényeztetném vele őket.🤪
Vagy mégis? Te milyen “bébipapival” nevelgeted őket?

Mezei Dennerle Crusta Gran Baby, amit direkt a mini manók kedvéért szórok be. Tudom, hogy nálad is ki van fényezve a garnéla popó! 😉
 
Back
Oldal tetejére