• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

Tegnap a víz partra mosta a habrosus párom egyik tagját.
Beszorulhatott szegényke valahová és ez lett a veszte.
A másikkal örökké együtt úsztak, mint egy szerelmes pár vagy az ikrek, szóval az életben maradt cory ma megállás nélkül össze-vissza úszkált, mintha keresné a másikat.
Szegényke.:(😢
 
Most látom csak, már több mint egy éve indítottam a naplót és ezt az elrendezést.
Attól félek, nem túl látványos a fejlődés, de nulla alga, nem kell nyírni és ritkítani a növényeket, szépen, lassan, megfontoltan haladunk előre.
 

Attachments

  • FB7DBA1B-643C-47EF-BDD1-BF680FF11004.jpeg
    FB7DBA1B-643C-47EF-BDD1-BF680FF11004.jpeg
    374.9 KB · Megtekintések: 54
Nekem a legjobban a sarokból hiányzik a tripartita és blyxa mező, de hiába imádom mindkettőt, sajnos nem vagyok alkalmas a tartásukra.:(
 
Csilla! Nagyon sokat valtozott! Neked azert nem latszik mert minden nap latod.
Jo...a bokrok nincsenek( nekem nem hianyoznak bocsi), de a bucek nottek! A pizsisek itt nyomulnak!
Es ahogy mondtad nincs alga!:love:
 
Csilla! Nagyon sokat valtozott! Neked azert nem latszik mert minden nap latod.
Jo...a bokrok nincsenek( nekem nem hianyoznak bocsi), de a bucek nottek! A pizsisek itt nyomulnak!
Es ahogy mondtad nincs alga!:love:
Köszönöm, a bíztató szavakat.
Ja, az első képhez képest tényleg sokat bokorosodott a redmoor!😂
 
Most látom csak, már több mint egy éve indítottam a naplót és ezt az elrendezést.
Attól félek, nem túl látványos a fejlődés, de nulla alga, nem kell nyírni és ritkítani a növényeket, szépen, lassan, megfontoltan haladunk előre.
Hú!
Szeretnék egyszer egy ilyen szép akváriumot! [emoji847][emoji7]
 
Hú!
Szeretnék egyszer egy ilyen szép akváriumot! [emoji847][emoji7]
Ugyan, nincs mire panaszkodnod, a tieidben nyüzsög az élet, bokrosak a bucék, én folyamatosan irigykedem rád! Remélem, a tőled érkezett szuper racoon csapat hamarosan ellát annyi csöppséggel, hogy ide is áthozhatok belőlük egy párat.
Régen volt már ekkora sikerem, mint most velük, a benti kockában. Köszi!:)
 
Tegnap cukkini volt uzsira, ahol láttam egy petés crs mamát, aki majd kipukkadt, és ma találtam is egy icurka picurka babát. Talán vannak többen is, és hátha fel is nő belőle pár.🤩
 

Attachments

  • 7EDF48F7-29D5-40B6-9333-3B616C4EA686.jpeg
    7EDF48F7-29D5-40B6-9333-3B616C4EA686.jpeg
    134.6 KB · Megtekintések: 33
Lehet, épp ez a baj. Elhalmozom őket minden finomsággal, ezért a nagy zabálás után nem marad erejük a szaporodáshoz?:unsure:
 
Back
Oldal tetejére