• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

Amikor látom @Coller kis kockáját, érzem, ez nem nekem való.😕 Az egyiknek sikerül, a másiknak nem. De legalább megpróbáltam.😉
Nem tudom elképzelni, hogy mi lehet a baj nálad. Nálam egyszerűen csak be van tartva néhány alapszabály, de messze nem az összes, pl a vízcseréket kifejezetten hanyagul kezelem mostanság, és a kis sarokszűrő sem az a tipikus high-tech motyó....
 
Mindenki sír itt, hogy a CO2, meg tápozás mellett nem győzi az ollót csattogtatni a karbantartások alatt, hogy nem tűnjön el minden a növénytengerben.
Na, kérem szépen, nálam itt egy kép a májusi és a jelenlegi állapotról.😂
Akkor és most. A gyepem durvan beindult.🤪
D7AB9A36-F615-47F0-A970-FBF7568D42A3.jpeg9CA34AA1-0485-469F-AF09-95A92E42C3A7.jpeg
 
Elég siralmas eredmény 7 hónap alatt. 🙁
Komolyan elgondolkodom rajta, hogy lekapcsolom a CO-rendszert, nem locsolok bele több tápot és visszarakom az Ista led pilácsokat.
Low-techben sem volt rosszabb.
 
Visszaraktam az Ody gyári lábait, így jóval lejjebb került ( sőt beleesett a vízbe és összetörte az oxydátor tetejét😬). A növényeket totál megritkítottam, a difit átraktam, jet nyomóág helyett lillyt raktam be.
Meglátjuk, javul-e bármit a helyzet.
20211120_175127.jpg
 
Back
Oldal tetejére